Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

(4) ale odłącz czarną wkładkę i zobacz :) pod spodem masz dodatkowe łączenie z ledami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów c**j strzelił dectane po 7 miesiącach. Z tej firmy juz nic nie kupię. Chociaż maja ostatnio w swej ofercie neony a'la A3 sportback FL, to sie juz nie skusze. Wraca ORI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(4) ale odłącz czarną wkładkę i zobacz :) pod spodem masz dodatkowe łączenie z ledami

dzięki, zrobiłem tak jak mówiłeś i dobrze bo akurat pod (4) nie było żadnego kabelku. Z tych pozostalych wychodzil czarny, czerwony i pomaranczowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy w tych lampach Dectane tylnych do B7 próbował ktoś zmienić LEDy na inne, bo jak widać te Tajwańskie wkłady są jakieś kiepskiej żywotności... u mnie po roku padł stop lewy reszta się świeciła... Rozbierał to ktoś i patrzył jak to z upgrejdować, nie mówię tu o rezaniu wkładów z A6 tylko o przelutowaniu np samych LEDów lub co tam może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez padla linijka z prawej lampy- spodnia. Nie mam juz sily do nich dzwonic. Jak ktos chce to opchne je okazyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest rozpatrywanie reklamacji, które trwa tygodniami... ja nie wiem czemu nie mają zapasu na magazynie do ewentualnych wymian reklamacyjnych...:facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tylne lampy LED do b7 to mi już świecą prawie rok i poprzedniej właścicielce też trochę poświeciły, tylko to nie sa Dectane tylko Angel Eyes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że w porównaniu do poprzednich modułów "oporowych" już nie bawią się w zalewanie w plastikowe prostokątne obudowy :P

ciekawe jaką to będzie miało trwałość... choć na LEDach tylko pozycja i światełko stop wg opisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dobrego aparatu :wink: ale świeci prawie jak ori a6 ;)

No właśnie prawie :decayed:

A prawie to za***ista różnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś z Was opinie o ledach firmy DEPO do Avanta, jak świecą i czy nie padają ledy? PS. Widziałem piękne lampy kolegów z forum ( te od A6), ale sam nie podołam tego. A może macie namiary na kogoś, kto by się podjął tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak porwałeś się na nie, kupiłeś, zamontowałeś?? :)

ja już mam 3 komplet Dectane... pierwszy był clear, walnięty był od razu po zakupie, odesłałem, drugi był dymiony pojeździł około roku i padł lewy stop, teraz mam red Ledy i póki co odpukać dają radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa z tymi Dectane::thumbdown:...Ciekawe jak z tymi :LAMPY DIODOWE AUDI A4 B7 04-08 AVANT RED WHITE LED (2970571322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niby DEPO, ale pewnie i tak China, więc mam trochę obaw o nie.:kwasny: Najlepsze te rzeźbione z A6, bo dioda dużo mocniejsza. Jeszcze wycinki bym się podjął, ale co do elektryki, to nie wiem jak się za to zabrać, niestety:wallbash:

0_0_product_Gfx_ff066d516383867868756d73f23b6a68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak porwałeś się na nie, kupiłeś, zamontowałeś?? :)

ja już mam 3 komplet Dectane... pierwszy był clear, walnięty był od razu po zakupie, odesłałem, drugi był dymiony pojeździł około roku i padł lewy stop, teraz mam red Ledy i póki co odpukać dają radę...

nie porwalem sie :D

Bylem na targach w essen a na ich stoisku nie mieli ich nawet do pokazania- rok temu to mieli prawie wszystkie wersje. Wiel olalem temat puki co. Aktualnie mody przy aucie wstrzymane ze wzgledu na remont na chacie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tajwańska linia produkcyjna się nie popisała... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie rzeźbione z A6 i świecą za***iście ale zewnętrzne błotnikowe nie są szczelne i parują przez co ledy juz raz naprawiałem, musze kupić nowe lampy błotnikowe i przełożyc ledy jeszcze raz, nie wolno ciąć lam na obwodzie tylko z tyłu plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...