Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Nr to nie problem.Olo nie ma czasu na forum.Kontaktujcie sie z nim wylacznie tel.

oj problem,sam go nie podal nawet po wielu prosbach, jego kolega z forum ktory ma numer (nie bede go wciagal w to) tez nie podal.

a ten numer co mi sie udalo zdobyc to oddal swojej mamie :thumbdown:

ja wplacilem mu tylko 800zl. ale kolega tutaj na forum wplacil mu calosc i lamp nie ma kontaktu rowniez nie ma :wallbash:

moja rada jak Ci je wogole przysle nie odsylaj mu swoich bo na bank bedziesz mial jakies problemy z nimi :disgust:

nie uktywajac @OLO sobie nabil nie zla kase ... na jednym komplecie najmniej zarobil 500zl. a rezanie nie takie trudne sam bylem zmuszony wyrezac lampy ktore pekly.

a na niektorych to ma 1600zl. zysku bo kase skasowal a lamp nie wyslal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nadchodzi czas na zmianę tylnych lamp na led i teraz pytanie podobają mi się te ktoś ich używał jak się spisują i czy warto je kupić :decayed:http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-czerwone-led-avant-i1327812255.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli nadchodzi czas na zmianę tylnych lamp na led i teraz pytanie podobają mi się te ktoś ich używał jak się spisują i czy warto je kupić :decayed:http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b7-diodowe-czerwone-led-avant-i1327812255.html

To sa Dectane. Sa juz na forum w tym kolorze. Ja mam black i nie narzekam. Do malych diod i szczeliny sie przyzwyczailem. :decayed:

Jakbys byl moimi zainteresowany to moglbym okazyjnie puscic, bo mam na oku tez takie tylko w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

446-1910FX ta wersja lamp DEPO jest prawie jak ORI z A6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nigdzie niemozna znalezc ich w sprzedazy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

446-1910FX ta wersja lamp DEPO jest prawie jak ORI z A6 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nigdzie niemozna znalezc ich w sprzedazy :wallbash:

jakieś foto :gwizdanie: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś foto :gwizdanie: ?

wystarczy poszukać :gwizdanie:

de2edda75db94f38.jpg

... ale STOP nie jest jak w A6 :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to foto, ale i tak wydaje mi się to są lamy z a6, niby nie mają wkładów z lampami stopu, ale zobaczcie spasowanie lewego klosza klapy..

chyba że to były jakieś wczesne prototypy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby trochę krzywo... i prawa strona też śrenio... Czy to jakieś złudzenie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby trochę krzywo... i prawa strona też śrenio... Czy to jakieś złudzenie? :mysli:

dokładnie..

swoją drogą jeżeli to na serio jest produkt DEPO (nawet jakaś wczesna wersja) to przypominają do złudzenia oryginały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa rezane lampy z A6. Byla firma w DE, krora zadala 500E za wyreezanie lamp. Tu jest watek z innego forum.

http://www.a4-freunde.com/showthread.php?t=69080&page=41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...