Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich oczekiwaniach przyszły przed chwila lampy tylne LEd :

Oto załozone na szybko:

dsc04836sf.jpg

dsc04837g.jpg

Są jeszcze w wersji smoke i dymiony czerwony taki jak mój. Zdjęcia umieszczę po powrocie bo były robione jego telefonem a ja zaraz wylatuje :wink4:

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Lampy są już w sprzedaży u mojego znajomego w firmie Net-Cars z Wrocławia. Jakby ktoś był zainteresowany i np. zebrało się kilku chętnych czy to na lampy do sedana czy kombi jestem w stanie załatwic dobry upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich oczekiwaniach przyszły przed chwila lampy tylne LEd :

Oto załozone na szybko:

dsc04836sf.jpg

dsc04837g.jpg

Są jeszcze w wersji smoke i dymiony czerwony taki jak mój. Zdjęcia umieszczę po powrocie bo były robione jego telefonem a ja zaraz wylatuje :wink4:

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Lampy są już w sprzedaży u mojego znajomego w firmie Net-Cars z Wrocławia. Jakby ktoś był zainteresowany i np. zebrało się kilku chętnych czy to na lampy do sedana czy kombi jestem w stanie załatwic dobry upust.

Zapodaj więcej fotek lamp jak świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basior z miłą chęcią ale jestem przez tydzien na urlopie w Paris. Ja wróce to wstawi e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec ile takie lampki kosztuja?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziec ile takie lampki kosztuja?? :decayed:

1000zł - 1200zł +/- :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie wczoraj zamontowałem sobie te lampki z Dectane i od razu na dzień dobry po odpaleniu autka błąd spalonej żarówki i nie świecą w ogóle lampy na klapie (te zewnętrzne świecą - nawet ładnie :evil:).

Ciekawe czy po skasowaniu błędów będą świecić czy czeka mnie reklamacja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień żarówki, może z przeciwmgielnych jest spalona... a nie od razu reklamacja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień żarówki, może z przeciwmgielnych jest spalona... a nie od razu reklamacja :gwizdanie:

To tam są żarówki ???? :kox::naughty::decayed:

A tak na poważnie, to jakby żarówka była spalona to automatycznie cały pasek z diodami nie będzie świecił ?? One jakoś szeregowo są podłączone ??

Kurcze, nawet żadnej instrukcji nie ma w kartonie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki dopiero teraz przyjrzałem się tym lampą z Dectane :wstydliwy:

to jak niema tam bezpieczników, to reklamacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi powiedzieć co to sa za ledy ? w opisie że z a4 ale B8? standard czy też jakies tunningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 standard. Tzn w B8 wystepuja chyba zwykle i ledowe. Ale są to fabryczne lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro już jakiś czas są dostępne ledy do B7 http://moto.allegro.pl/item1098041202_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_cz_dym_nowosc.html ma ktoś już w swoim b7 te ledy? chodzi mi o to czy światła stopu świeca tylko w klapie bagażnika czy też w tych po bokach? i czy te lampki wywalają błąd na FIS-ie? Proszę o wasze opinie bo nie raz jest tak że jedno pisze na aukcji a w rzeczywistości jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro już jakiś czas są dostępne ledy do B7 http://moto.allegro.pl/item1098041202_lampy_tylne_audi_a4_b7_diodowe_led_cz_dym_nowosc.html ma ktoś już w swoim b7 te ledy? chodzi mi o to czy światła stopu świeca tylko w klapie bagażnika czy też w tych po bokach? i czy te lampki wywalają błąd na FIS-ie? Proszę o wasze opinie bo nie raz jest tak że jedno pisze na aukcji a w rzeczywistości jest inaczej.

w tych co podałeś to gołym okiem widze co jak świeci. LED jest tylko światło pozycyjne. Reszta na zwykłych żarówkach.[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 15:34_________________________________________________

a możecie mi powiedzieć co to sa za ledy ? w opisie że z a4 ale B8? standard czy też jakies tunningowe

Te Światła są od S4 B8 Avant. Wprowadzono je w tym czasie co model S4 Avant czyli w zeszłym roku. Tylko nie jestem teraz pewien czy były one dostępne także do innych modeli czy te które w takowych są dorezane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do B8 to te pierwsze miały zwykłe żarówki, a tylko lampa była tak wyprofilowana że przypominało to pasek led. Do tego w klapie nie było światła stop jak w B7, czy coś się zmieniło to się nie orientuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zalozylem te DECTANE na moje autko. Wzialem czarne bo auto jest biale:

Tak sie pojawily:

bc9bb32023bb499amed.jpg7b4c433e7b69f242med.jpg

37d867be74fc8c11med.jpg

No i w koncu na aucie:

4ea76f4f4bba11a7med.jpgcc656e7813a4e229med.jpg

e0b5e0a9e1990d7fmed.jpge1de5602a83d1940med.jpg

4e08aeec7b8b1868med.jpgaa4e84994b15ff07med.jpg

No i w dzien :disgust:

85a54ebc8a57c087med.jpg12c7e607c9e821d9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zalozylem te DECTANE na moje autko. Wzialem czarne bo auto jest biale:

Tak sie pojawily:

bc9bb32023bb499amed.jpg7b4c433e7b69f242med.jpg

37d867be74fc8c11med.jpg

No i w koncu na aucie:

4ea76f4f4bba11a7med.jpgcc656e7813a4e229med.jpg

e0b5e0a9e1990d7fmed.jpge1de5602a83d1940med.jpg

4e08aeec7b8b1868med.jpgaa4e84994b15ff07med.jpg

No i w dzien :disgust:

85a54ebc8a57c087med.jpg12c7e607c9e821d9med.jpg

No mnie się podoba! :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie średnie te lampy..

u mirona ori lepsze :wink4: wolałbym rezać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys a jak z FISem sprawa wyglada?

Wywala komunikat?

[...]

FIS nie wywala bledow. Filmik jak juz napisalem, bedzie jutro.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...