Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

raczej złudzenie,bo jesteś pierwszą osobą która zwróciła na to uwagę,a sporo osób oglądało :naughty:

w nocy miedzy moimi lampami a mirona niema żadnej różnicy,w dzień z odległości,nawet niewielkiej,też nie,ale po przyjrzeniu się z bliska lampom w błotnikach,widać,że Olo lepiej wykonał robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Nie no OLO jesteś miszcz :decayed: ale przy Twoim zacięciu do rezania nie spodziewałem się słabego efektu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodane w galerii - foty aktualnej wersji lamp - z przeciwmgielnymi, oraz fotki "od zaplecza" dla ciekawskich.

zapraszam do ogladania...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

Nie wiem czy problem jest u mnie ale mi link nie dziala ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.

najpierw montowalem go spowrotem ale ciezko trafic dokladnie w to samo miejsce.

bez tego jednego nic sie nie zmienia w dopasowaniu lampy do auta. jak ktos bardzo chce to moge mu go wkleic spowrotem ale raczej bardziej przeszkadza niz pomaga w montazu lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy z A6 nie podchodza do sedana ze wzgledu na inne proporcje.

jak jestes z gdanska to mozesz podjechac i przymierzymy ale nie widze tego jakos bo po prostu sedan ma inny podzial lamp.

te z a3 lepiej pasuja. jak chcesz mozemy kombinowac. mozna tez przymierzyc za jakiesjs a8 czy czegos . jak cos dobierzemy to w ramach prototypu bedzie dobra cena, ale troche ryzyka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie szkoda z tymi od A6 mialbym w dobrej cenie.

Mam lampy klapy - kupilem klape S-line sedan wiec zostalo - czy te wykorzystamy.

Wtedy tylko zew lampy od A3 5 sportback dokupic.

Oj cos czuje ze jak wroce juz w pierwszym tyg zajade do was

---------->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA czy jak robisz lampy to P&P czy trzeba coś jeszcze kombinowac? i oczywiscie nie wywala żadnych błędów na fisie?

p&p i zero błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...