Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

:mysli:

muszę kiedyś ustawić się wieczorkiem z jakimś A6 avant i bezpośrednio porównać 2 fury obok siebie bo jak narazie jako laik nie widzę czegoś co by mnie bardzo kuło w oczy :wink4:

Ps. to foto już wcześniej wklejałem

db1ad2f7fb4d3279m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy :good:

Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory.

Mi sie nie podoba.

Jakbyś jechał wieczorem 10m za mną albo mironiem to nawet byś nie pomyślał że to A4. Poza tym mają prawo Ci się nie podobać i kupisz co zechcesz :cool1:

bym pomyślał że to jakiś golf w gazie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem/w nocy jest ok i różnicy nie widać. Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem/w nocy jest ok i różnicy nie widać. Zgadzam się.

aaaaaa chyba że tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam narazie tylko jedna strona bo kurcze przy rozbieraniu lewej lampy tej co jest w wklapie troche nie poszlo i mi pekla :confused4: zamowilem dzisiaj i powinna jutro nakpozniej w srode byc wiec mysle ze normalnie to najpozniej w czwartek zaprezentuje koncowy efekt narazie wklejam takie warsztatowe foty:

a3de8d11e7e9c3eemed.jpg

756f52b26c6b0edcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam narazie tylko jedna strona bo kurcze przy rozbieraniu lewej lampy tej co jest w wklapie troche nie poszlo i mi pekla :confused4: zamowilem dzisiaj i powinna jutro nakpozniej w srode byc wiec mysle ze normalnie to najpozniej w czwartek zaprezentuje koncowy efekt narazie wklejam takie warsztatowe foty:

a3de8d11e7e9c3eemed.jpg

756f52b26c6b0edcmed.jpg

Fajnie fajnie :), a do sedana też zrobisz...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie :), a do sedana też zrobisz...? :)

Wiesz z tego co pamietam to gdzies chyba pisales ze robiles jakies pomiary i do sedana te panele ledowe sa za duze nie wiem nie powiem Ci nie mialem nigdy okazji zeby miec lampe z sedana w reku ale wydaje mi sie tez ze ta zewnetrzna ma troche inny luk i moze byc problem z wpasowaniem tego panela...a co do tego czy bym sie tego podjal :mysli: raczej nie wiesz jak to jest jak robisz dla siebie jak cos nie wyjdzie to mozesz miec pretensje tylko do siebie a jak u kogos wyjdzie cos nie tak to pozniej roznie moze byc...ale wydaje mi sie ze jak masz troche zdolnosci manualnych i wyobrazni a po zdjeciach Twojego auta widze ze masz(no chyba ze wszystkie prace komus zlecales) to smialo mozesz sie za to zabrac :wink4: potrzebujesz do tego:

-panele ledowe to wiadomo,

-troche rezystorow i stabilizatorow,

-dobre 1,5dnia pracy,

-w h...j cierpliwosci,

-no i nalepiej pare piw na takie momenty jak u mnie gdy mi lampa pekla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek27 rób tutorial jak zrobić takie lampy :)

Dokladnie :)

Jakies zdolności tam mam.

Jakbym mial opis i fotki mysle, ze podjalbym sie rezania :)

Ps. Czy na dzien dzisiejszy ktos jest w stanie podjac sie za odpowiednia oplata zrobienie dla mnie takich lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek27 rób tutorial jak zrobić takie lampy :)

Dokładnie tak! :radocha: To by nam wielu pomogło... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gotowe :dance2: :dance2:

Wszystko podlaczone i dziala

87bf0539b8d5a0e5med.jpg

ecb9506c597ad807med.jpg

Dla wszystkich, ktorzy prosili zebym zrobil watek w dziale Zrob to sam: postepowalem zgodnie z linkiem z tego hiszpanskiego forum przewijal sie tutaj gdzies, zamiast kazdej zarowki zastosowalem rezystory 25W 22Ohm a sygnal do stopu pocignalem z czujnika pedalu hamulca i zamontoalem dodatkowo stabilizator napiecia, przeciwmgielne podlaczylem dajac mu sygnal bezposrednio z wlacznika swiatel i mysle ze to tyle kazdy kto mniej wiecej wie w czym rzecz sam tez ogarnie ten temat mi sie udalo teraz tylko czekam jak sie to bedzie w codziennej eksploatacji sprawowac czy nie beda sie jakies diody palic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna robota :kox::evil:

NIe moge znalezc tego linka, o ktorym mowisz :wallbash:

Masz moze tego linka ''pod reka''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe moge znalezc tego linka, o ktorym mowisz :wallbash:

Masz moze tego linka ''pod reka''?

Mowisz i masz:

http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?s=899d71f7bb45623620a2e1fffb2dc6d8&showtopic=137127&st=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mnie to przerasta albo tylko tak zle to wyglada... :embarrassed::no::rolleyes:

Nie ma tak zle najgorzej zaczac pozniej juz leci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy ktoś już robi taka przeróbkę z A6 na A4 lampy Led odpłatnie bo te podróbki nie są rewelacyjne

O ile mi wiadomo to jeszcze nie, nie ma chętnych :wink4: Podejrzewam że jakby ktoś robił to odpłatnie to więcej osób by było chętnych... no ale coż, jak narazie to pozostało samemu rezać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie czy ktoś już robi taka przeróbkę z A6 na A4 lampy Led odpłatnie bo te podróbki nie są rewelacyjne

Musisz miec jeszcze swiadomosc jaki bylby koszt takich lamp jesli sledzisz allegro to napewno wiesz ze jesli chcesz kupic komplet lamp z A6 to trzeba wylozyc w granicach 1000zl no chyba ze bedziesz bacznie obserwowal i kupowal pojedynczo to uda Ci sie taniej kupic ja moje kompletowalem przez 4miesiace i kupowalem glownie lampy z uszkodzonymi kloszami jedna kupilem za 50zl reszte po 100zl wiec moge powiedziec ze mialem szczescie :decayed: czyli zrobmy male podsumowanie ile by taki zestaw kosztowal:

-lampy z A6 +/- 1000zl

-rezystory+stablilizator +/- 150zl

-jakies kable,kleje,silikony 80zl

-spray a'la chrom 20zl

__________

1250zl

To sa same czesci wiadomo musisz do tego doliczyc jeszcze koszt robocizny a uwierz mi sa to prawie dwa dni powaznej pracy i istnieje jeszcze zawsze ryzyko ze cos moze pojsc nie tak i beda dodatkowe koszta , wiec mysle ze jesli ktos mialby to robic na zamowienie to kwota za takie lampy oscylowala by w granicach 1700zl wiadomo efekt jest niezly ale ja np. jestem w fazie testow bo nie wiem jak to sie bedzie sprawowac w codziennej eksploatacji, czy lampy nie beda parowac, czy po czasie diody nie beda sie przepalac, czy rezystory nie beda sie za bardzo grzac i mysle ze to wlasnie sa glowne powody dla ktorych jak narazie nikt nie chce sie tego podjac na zamowienie, pozostaje Ci niestety tak samo jak mi czy innym ktorzy juz maja takie lampy, kupic lampy reszte gratow i probowac wtedy satysfakcja jest wieksza bo masz swiadomosc ze zrobiles to sam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac juz sam fakt, ze lampy nie maja homologacji i wrazie wypadku....i rzeczoznawca....i ubezpieczalnia itd. Kazdy musi sie zdecydowac sam czy gra warta swieczki, ale to juz inna bajka. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...