Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

robocizna z częściami (tzn lampami od a6) ..1600zł to cena całkowita

licząc sobie że lampy od a6 kompletne kosztują od 1000-1400zł cena 1600zł nie jest jakaś wygórowana..

aa to zmienia postać rzeczy. Czyli chodzi o to że trzeba dać swoje lampy z a4 i 1600zł?

dokładnie..wysyłasz swoje lampy..on je przerabia na ledy..potem odsyła i jesteś pancio

22135-Clipart-Illustration-Of-A-Yellow-Emoticon-Face-With-Bubbles-Grinning-With-A-Giant-Toothy-Smile.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to inna sprawa, myślałem że to za samą robociznę, biorąc pod uwagę rezystory materiały itp + lampy i robocizna cena jest jak najbardziej zjadliwa. Adam masz może jakąś sztukę na wzór? aby zobaczyć jak jest zrobiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty nie posiadam..wygląda jak ori :cool1:

To ja w takim razie powoli mysle... :gwizdanie:

Daj tylko jakies fotki i info ile dni trwa przekladka.

Dla mnie to w miare istotne bo musze albo kupic lampy ori albo pozyczyc auto na czas zamiany lamp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładka jak zależy na czasie to do ogarnięcia w max 2 dni z przesyłką pociągiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładka jak zależy na czasie to do ogarnięcia w max 2 dni z przesyłką pociągiem :wink4:

OK.

Odzywam sie najprawdopodobniej po wyplacie za miesiac:wink4:

Wsadz tylko jak mozesz zdjecia wykonanej roboty przez kolege :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mogę zrobić na ori ledach z a6..jak jest ktoś zainteresowany to pisać :cool1:

Witam.Lampki do sedana też przerobisz czy tylko kombi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo jest konkret.Od srodka tez calkiem profi wyglada,a to dziewicze lampy :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 09:49_________________________________________________Tylko nastepnym razem ta paskudna gebe Tomeksa wytnij :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

na dniach wiecej fotek jak wygladaja za dnia zgaszone.

pany,korzystajcie z okazji,Olo ma teraz przestój w firmie i ma sporo czasu na rezanie ledów :naughty:

...wiem,że parę zgłoszeń już ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO pierwsza klasa robota :good: :good: :good: widziałem u Tomeksa na żywo i :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA Szkoda że nie zaleciałeś - byś zmienił Tomeksa bo cały zlot siedział u siebie w padlinie i stop naciskał :decayed: Lampki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/zdjecie/446374/1/p1040338

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Efekt pierwsza kalsa :good: :good:

wygląda jak ORI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nastepne lampki wymodzone. na szybko wrzucilem fotki jak wygladaja gotowe zebyście mieli poglad na estetyke wykonania.

potem wrzuce fotki od drugiej strony zeby pokazac ze wszystkie mocowanie fabryczne i uszczelki zostaja tak jak byly...

http://a4led.pxd.pl/album/25320/1/lampy

sory za slaba jakosc ale ta galeria tak przyciela fotki. musze je wrzucic gdzie indziej ale net mi strasznie kuleje na razie...

Czekam na zdjecia od drugiej strony.

I moze sie dogadamy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyglądałem się tym lampom tomeksa..od strony kierowcy świecą troche w dół..u Mirona wygląda to jakoś lepiej...

tylko nie mow Tomkowi bo bede musial oddac snikersy :polew: :polew:

a tak serio to raczej zludzenie bo bardzo staralismy sie zeby katy byly takie same, chcociaz strona kierwcy to byly pierwsze lampy ktore robilismy i do tego robione inna metoda niz finalnie (eksperymentowalismy zeby znalezc najlepsza droge) wiec maja prawo "troszke" sie roznic. kazde nastepne sa powtarzalne. cala ta zabawa wziela sie stad ze zalezy mi na jak najmniejszej przerwie miedzy diodami w klapie i blotniku bo w A6 kąt lamp jest troche innyi lepiej to sie uklada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...