Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

odswierze temat znalazlem cos takiego na ebayu

http://www.ebay.com/itm/A4-S4-2005-2009-B7-Projector-LED-R8-HEADLIGHT-w-Amber-Black-for-AUDI-/121210202708

u nas sa tutaj

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-04-08-led-tube-black-i5314080830.html

pisza o nich ze ladnie swieca ledy poniewaz sa zastosowane te mocniejsze nie wiem jednak jak sie ma sprawa z drl oraz bixami pewnie zeby to mialo rece i nogi trzeba by rozebrac lampy i wsadzic wiazke oraz soczewke z b7 bixenon o ile sie da. moze kogos to zainteresuje. ja wole i tak orginaly he

Edytowane przez michail55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

posiadam już przerobione wkłady lamp z a6 do avanta b7

teraz pytanko

1. przypuśćmy że mam włączone tylko mijania/postojowe

lampy zewnętrzne

czy one świecą z połową mocy? dopiero po stopie świecą pełną jasnością ?

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 - Tak

ad.2 - obramowanie ledow podlaczasz pod postoj Z ledow wychodza trzy przewody? Ja mam trzy wiec podejrzewam ze Ty tez. Jeden masa, drugi postoj ( obramowanie ledow ) trzeci stop ( srodek ledow i wtedy chyba rozjasniaja sie tez obramowki ( ledy zewnetrzne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na zrobione lampy LED z a6 do b7 kombi ?

mam 2 komplety :)

chętni na pw

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na zrobione lampy LED z a6 do b7 kombi ?

mam 2 komplety :)

chętni na pw

witam kolego czy jeszcze aktualne ? jaka cena ? jakies foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś by sie podjoł zrobienia kompleciku ? do avanta do b7 ? :D chętnie bym taki przygarnoł :)

pisz do Grzechu (3 posty wyżej). pisałem z nim i mi napisał, że sam robi i już nie jedne zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg poszlo PW

nic daje szanse swoim umiejetnoscia LOL wyjecie OEM ledów z lamp C6 to pikus,mi zajelo to doslownie 15min,licytuje teraz lampy z a4 poniewaz moja stoi u blacharze i jak przyjda to dzialam dalej ;) szkoda ze wszysktie informacje sa tak rozsiane po forum i w zasadzie malo co jest,jakis admin molglby poswiecic chwilke i sklecic to w jeden watek

led5_zpsliyxa2uu.jpg

led4_zpsebmngnun.jpg

led_zpsiukfgbee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg poszlo PW

nic daje szanse swoim umiejetnoscia LOL wyjecie OEM ledów z lamp C6 to pikus,mi zajelo to doslownie 15min,licytuje teraz lampy z a4 poniewaz moja stoi u blacharze i jak przyjda to dzialam dalej ;) szkoda ze wszysktie informacje sa tak rozsiane po forum i w zasadzie malo co jest,jakis admin molglby poswiecic chwilke i sklecic to w jeden watek

led5_zpsliyxa2uu.jpg

led4_zpsebmngnun.jpg

led_zpsiukfgbee.jpg

Będziesz sam robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się potem jak ci poszło

tylko nie z daleka tylko z bliska :)

moglbys swoje pokazac cos podpowiedziec :P jak bede robic to na pewno zrobie manuala przynejmiej z pasowania ledów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądam temat i cieszę się, że nie mam kombi :) miałbym duży dylemat, a tak do sedana niema alternatywy tylko chinol :)

W kilku postach czytałem, że niema nic fajnego do sedana nie zgodzę się z tym użytkuję lampy ledowe ok 1 rok i jestem bardzo zadowolony. Model w ful opcji :) tj. postojówki, stop, przeciw mgielne i kierunki w ledzie do tego trochę farby i efekt jest.

fot1.jpg

fot2.jpg

Tu porównanie z A6 C6

fot3.jpg

Edytowane przez thonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...