Treść opublikowana przez dublin
-
tył w avant b6 bardzo nisko siedzi
Problem pojawił się nagle czy występuję od początku ?
-
Audi lpg z niemiec - problem
U mnie przy 72 l wejdzie ok 64 l
-
1.8T wchodzi w tryb awaryjny analiza logów
I co, faktycznie przepływka?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Czarny błysk
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Elegancko
-
Instalacja LPG a4 b6 bfb
Prins
-
a4b7 2.0 tdi vs a6c6 3.0 tdi
Bez polotu
-
Okolice Pobierowa
Napisałem wiadomość
-
Okolice Pobierowa
A kiedy bym mógł ? Kolego widzę że mam do Ciebie kawałek drogi :/ ale dzięki mimo wszystko
-
Okolice Pobierowa
Witam, mam pytanie czy jest tu ktoś z okolic pobierowa z kompem do vaga ? Mam audi a4 b7, potrzebuje się podłączyć. Pozdro
-
Jazda z nje dzialajaca turbina
Jak odebrałem auto to turbo jeszcze działało, dopiero wczoraj czyli po ok 250 km zauważyłem że auto ma muła. Jutro pojadę na kompa zobaczymy Na komputer nie pojechałem, auto się odmulilo gdy trochę wcisnalem
-
Jazda z nje dzialajaca turbina
Dodam jeszcze że w komputerze było że auto jest w trybie awaryjnym, po tym jak zapaliła się kontrolka check engine, błąd usunięty, a auto dalej zamula czyli jak by dalej było w tym trybie . Sorki za błędy ort ale to słownik Ale ogólnie błąd czujnika termostatu nie może przełączyć w tryb awaryjny ? Obecnie żadne kontrolki się nie pala, auto odpala normalnie , temp 90 stopni, ale nie jedzie... Mogę jeździć jeśli turbina nie działa ? Silnik 1.8 t, jutro miałem jechać nad morze...
-
Jazda z nje dzialajaca turbina
Witam, zacznę od początku. Po wymianie rozrządu i przejechaniu ok 150 km zapaliła mi się kontrolka check engine, pojechałem na komputer i pokazało przerwany obwód termostatu czy jakoś tak, błąd został wykasowany, kontrolka zgasła, ale auto ma muła, turbiny wgl nie slychac, auto nie przyspiesza tak jak wcześniej, pierwsze moje pytanie to czy faktycznie błąd związany z termostatem może wprowadzić w tryb awaryjny a którym wyłączy się turbo ? A drugie czy może jeździć q tym trybie awaryjnym z nie działająca turbina jeśli temperatura silnika jest ok ?
-
UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Ideał...
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Jeszcze radio zmień
- 2.0TFSI Quattro <3
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Piękna
-
Srebrna BRD by shakal
Bardzo zadbana
-
Prawie seria...
Bardzo ładny egzemplarz
-
Kolizja ze szkodą całkowitą
Dostaniesz połowę wartości auta.
-
Kolizja - czy coś z tego będzie?
Moim zdaniem szkoda całkowita.
-
Oklejenie dachu
Lepiej zleć firmie, masz gwarancję.
-
Gdzie mogę dostać takie progi? Szukałem już wszędzie :(
Nie dostaniesz ich już.
-
Deska rozdzielcza
Ok, dzięki wielkie