Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T wchodzi w tryb awaryjny analiza logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od pewnego czasu moje 1.8T wchodzi w tryb awaryjny, kod błędu 17536 (P1128 Bank 1 powietrze adaptacyjne mieszanki (mult.)system zbyt ubogi)

Test szczelnosci dolotu zrobiony, sonda lambda wymieniona

tu są moje logi nie wiem czy dobre (pierwszy raz robilem logi) 3bieg 1.500rpm do 6.500rpm

Proszę o analize i z góry wielkie dzięki http://vaglog.pl/log_215712.html

Opublikowano

Bład wyskakuje na pb i na lpg? logi do poprawki, rób na pb, po skasowaniu błędów, zrób 002+033 i 115+118+020

Opublikowano
  • Autor

Tak, błąd wyskakuje na PB i LPG :/ po pojawieniu się tego błędu samochód kompletnie traci moc, jedzie jakby mial 100KM, po wykasowaniu moc powraca lecz wydaje mi sie że to tez nie jest to samo co kiedyś... Przypuszczam ze może być uszkodzona przepływka? Jutro zrobie takie logi i dzięki wielkie :)

Edytowane przez Kevinass

Opublikowano

zrób logi co kolega wyzej napisal i wrzuć tutaj jeszcze raz, logi oczywiscie po skasowaniu błedów

Opublikowano

Dobrze podejrzewałeś, jesli układ szczelny to przepływka do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Dobrze podejrzewałeś, jesli układ szczelny to przepływka do wymiany.

Test szczelnosci został wykonany w taki sposob: Wykrecony grzybek odmy od tipa i tip w tym miejscu zaslepiony, tak samo zostal wykrecony dv i zaslepiony otwor. zamiast przeplywki byla wsadzona zaślepka rury pcv z zaworkiem przez ktory bylo podowane cisnienie (1bar 1.5bara i 2bary) oprocz bulgotania oleju i uchodzeniu cisnienia przez zawory nic innego nie wykryłem. A ciśnienie doładowania jest ok? przeplywka pewnie zaniża?

Edytowane przez Kevinass

Opublikowano

Doładowanie jest ok, przepływka zaniża.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobrze podejrzewałeś, jesli układ szczelny to przepływka do wymiany.

Test szczelnosci został wykonany w taki sposob: Wykrecony grzybek odmy od tipa i tip w tym miejscu zaslepiony, tak samo zostal wykrecony dv i zaslepiony otwor. zamiast przeplywki byla wsadzona zaślepka rury pcv z zaworkiem przez ktory bylo podowane cisnienie (1bar 1.5bara i 2bary) oprocz bulgotania oleju i uchodzeniu cisnienia przez zawory nic innego nie wykryłem. A ciśnienie doładowania jest ok? przeplywka pewnie zaniża?

Udało Ci się usunąć problem? Rozumiem że masz fabryczne 170KM a logi robiłeś w momencie kiedy auto miało skasowane błędy?

Pytanie nr 2 - po czym widać że przepływka zaniża, czy wartość 125g/s nie jest prawidłową wartością? (jaka jest prawidłowa wartość dla 170KM? - 130, 140?)

Opublikowano

Dla bfb około 135mg

dla amb około 141mg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

I co, faktycznie przepływka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.