Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ceny S3 na allegro drastycznie spadną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ceny s3 nie spadna. Juz od nowego roku kupujesz S3 za 1500 z gw z plomba- to jest polowa tego co S4. Podejrzewam ze rok bedzie za 1200- jak S2 teraz.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni. Galaxy to bardzo udana seria Samsunga i mocno trzyma cenę. Pamiętam jakiś czas temu gdy kupowałem swojego s2 za około 2000 to pierwsza wersja "galaktyki"mimo że już była kawał czasu na rynku chodziła po 1300-1400. Mowa o nowych sztukach.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez większego szału

a "Wbudowany nadajnik podczerwieni - użytkownicy mogą sterować swoim telewizorem i nie tylko."

Taki bajer to miałem 10 lat temu w Nokii 7650 i w media wyłączałem wszystkie TV po koleji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszyscy chcieli czegoś innego, ciekawe jak by miał niby wyglądać inaczej, co okrągły miał by być czy co? Skoro taki kaształt i ergonomia do tej pory się sprawdzały to po co mają zmieniać. Jak by był bardziej kwadratowy to by wszyscy mówili że S3 lepszy bo lepiej w dłoni leży itd. to było niemal pewne ze będzię sie różnił bebechami i nowymi bajerami, bo cóż innego tam więcej potrzeba.

Ale panowie przeciez to jest zywcem kopia S3. Nic nowego nie dali i nawet sam soft wyglada identycznie :facepalm:

Nie gadajcie ale mogli sie bardziej postarac.

Ksztalt ksztaltem, bo rownie dobrze Iphone nie zmienia ksztaltu swojego fona, ale uwazam ze mogli bardziej nas zaskoczyc. Nie wiem czym bo nic mi nie przychodzi do glowy ale cos mogli wymyslec.

Poza tym na filmiku widac jak sie zawiesza na ulamki sekund. Identycznie jak w moim S3 :facepalm:

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zginac na rynku. Nokia tak przespala kiedys. Nie wypuszczala nic nowego, zadnych smartfonow i teraz sie nie liczy.

S4 jest podobny ale lepszy i zmian jest w nim wiecej niz Ci sie wydaje.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po uj wypuszczac nowy telefon jak jest taki Sam jak poprzednik

To już pytanie do producentów.

Czy róznią się aż tak bardzo od siebie wyglądem, kształtem itd.?

Porównanie telefonów : Sony Xperia S / Sony Xperia Z / Sony Xperia T LTE :: mGSM.pl

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Tu może lepiej :wink::

Porównanie telefonów : Sony Xperia S / Sony Xperia Z / Samsung Galaxy S III / Samsung Galaxy S IV :: mGSM.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Galaxy S, SII. Mam SIII to i wypada kupić SIV :decayed:

Zmiany na pierwszy rzut oka kosmetyczne. Powiedziałbym, że rewolucji nie ma i nawet się jej nie spodziewałem. Bardziej to ewolucja poprawnego S3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak doskonały jest S3, ciężko zrobić cos lepszego. :wink:

I chyba wlasnie o to chodzi. I powiem wam jeszcze jedno, dzieki temu jak wyglada S4 zaoszczedzilem minimum 1, 5k PLN bo po co zmieniac dobrego S3 na identyczne S4 :whistling:

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak doskonały jest S3, ciężko zrobić cos lepszego. :wink:

I chyba wlasnie o to chodzi. I powiem wam jeszcze jedno, dzieki temu jak wyglada S4 zaoszczedzilem minimum 1, 5k PLN bo po co zmieniac dobrego S3 na identyczne S4 :whistling:

wysłane kurierem

Czyli strzał w kolano dla samsunga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w kolano raczej nie, widać też po innych producentach że raz w roku muszą wypuścić nowy model w klasie "premium" a przeważnie w tych nowszych modelach są tylko kosmetyczne zmiany. Chętnych na SIV na pewno nie zabraknie tak jak to było z SII i z SIII tak samo z Iphonem i czy z Xperią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli strzał w kolano dla samsunga :decayed:

Żaden strzał w kolano, nowy S4 znów pozamiatał konkurencję ale co z tego że technicznie jest najlepszy, dla mnie dla posiadacza S3 liczyłem z kolei że coś więcej pokażą, plusem jest to że dali nowe DDR3 co jest ważne przy 2GB RAM, dobrze że Europa dostanie lepszą wersję S4 niż USA.

Z kolei wyświetlacz Full HD powoli staje się standardem, plusem dla nas dla posiadaczy S3 to to że dostaniemy tego 4.2.2 więc przezroczysta belka już w końcu będzie ale lagi przy przełączaniu Widgetów cały czas nadal się pojawiają.

Pierwsza recenzja :arrow2:Samsung Galaxy S IV Hands On: Everything New Is Old Again

Jak przyjadą mi pierwsze sztuki S4 to go dobrze przetestuję i wtedy będę wiedział czy warto zmieniać S3 ale na 90% myślę że nie go nie kupię, to nie jest Audi że trzeba mieć cały czas jeden i nowszy model, spróbowałbym HTC ONE albo Xperie Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sie zle sprzedawal :decayed:

To wtedy S5 juz bedzie musial byc rewolucja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sie zle sprzedawal :decayed:

To wtedy S5 juz bedzie musial byc rewolucja :decayed:

Założę się o flachę że nie odniesie takiego sukcesu jak S3, wystarczy poczytać opinie, S3 nadal się dobrze sprzedaje zwłaszcza że już prawie połowę kosztuje tyle co kosztował po premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby sie zle sprzedawal :decayed:

To wtedy S5 juz bedzie musial byc rewolucja :decayed:

Założę się o flachę że nie odniesie takiego sukcesu jak S3, wystarczy poczytać opnie, S3 nadal się dobrze sprzedaje zwłaszcza że już prawie połowę kosztuje tyle co kosztował po premierze.

Ze mna sie nie zalozysz, bo tak samo uwazam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wczoraj kupiłem xperie Z i poza tym że chyba wyświetlacz jest bardziej blady niż w S3 to telefon fajnie zapitala na pierwszy rzut oka....pożyjemy zobaczymy, ale moim zdaniem dużo Samsung straci tak jak Iphone 5 który jest bardzo podobny do 4...

To tak jakby jeździć b6 na wypasie i kupić rok młodsza b7 choć może porównanie nie jest idealne bo b7 przyjemniej z zewnatrz się różni

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wczoraj kupiłem xperie Z i poza tym że chyba wyświetlacz jest bardziej blady niż w S3 to telefon fajnie zapitala na pierwszy rzut oka....pożyjemy zobaczymy, ale moim zdaniem dużo Samsung straci tak jak Iphone 5 który jest bardzo podobny do 4...

To tak jakby jeździć b6 na wypasie i kupić rok młodsza b7 choć może porównanie nie jest idealne bo b7 przyjemniej z zewnatrz się różni

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

KERCZI pobaw się tą Xperią kilka dni i mi później powiesz dokładne różnice w porównaniu z S3 bo kumpel się zastanawia czy brać z Play'a Xperie Z albo HTC ONE.

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Ja po cichu liczę że ten procek octa będzie energooszczędnym 4 + 4 rdzenie dołączane i bateria 2600mAh nie sprawi że będzie tyle samo trzymał co S3 a właśnie dłużej!

Tak samo plusem że w takim cienkim umieścili tak wielką baterię.

Może wyciągnęli wnioski z S3ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...