Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś średnio w chwili obecnej widzę zastosowanie carbonu w telefonach...pomijam aspekt praktyczny ale cena telefonów chyba zostałaby przez producentów wywindowana do takiego poziomu ze z takim telefonem chodziłby tylko Kulczyk i Solorz ;-)

Mówię tak na podstawie obecnych cen i dotychczas stosowanych materiałów.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że materiały metalowe to przeżytek :wink:

Niestetu znakiem XXI w są tworzywa sztuczne

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszka. Ja chce dobrej jakosci tworzywo, a nie relikt przeszlosci - amelinum. Prz jakimkolwiek upadku amelinum nie jest w stanie zaabsorwowac energii uderzenia. Wszystko przenosi sie na podzespoly.

Wysłane z prodiża

Jak się uszkodzi to wysyłasz do serwisu, poza tym mając tel za 2K w jakiś stopniu na niego uważasz. Nie wiem czemu tak negatywnie jesteś nastawiony do aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem obejrzeć Z1 w salonie i powiem szczerze, że szału nie robi jakiegoś ogromnego... strasznie wielkie to, a kolory nadal wyblaknięte w porównaniu do amoleda samsungowego... koleś oczywiście musiał pozachwalać też obiektyw zewnętrzny, ale to to już w ogóle parodia jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak pacze że Htc ma 4 mpix aparat:whistling: to słabiutko..wiadomo że żaden telefon nie może się równać z aparatem ale te 8 mpix mógłby mieć:decayed:

pentagram ego ma 8mpx i kest wypasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto ma na myśli mówiąc wypasny. Nie miałem okazji akurat tym telefonem się pobawić ale z tego co ludzie piszą to jednak jeśli chodzi o wykonanie to telefon bez błysku raczej ze średnim materiałami choć przyzwoitym wykonaniem. Z drugiej strony patrząc szkoda że reszta producentów nie robi telefonów o takich parametrach w tej klasie cenowej. Osobiście dolozylbym trochę więcej RAMu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie co tej mój telefon kur*a zrobił... mam zapisaną osobe A i do niej np 3 numery telefonów... wybieram numer do osoby B dzwonie a tu odbiera osoba A ... i co najlepsze.. numer telefonu po sprawdzeniu w jakiś dziwny sposób przypisał się do nieodpowiedniej osoby... ja pier**le juz czasami tego androida....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie co tej mój telefon kur*a zrobił... mam zapisaną osobe A i do niej np 3 numery telefonów... wybieram numer do osoby B dzwonie a tu odbiera osoba A ... i co najlepsze.. numer telefonu po sprawdzeniu w jakiś dziwny sposób przypisał się do nieodpowiedniej osoby... ja pier**le juz czasami tego androida....

Ja bym się posral ze strachu gdyby mój mi taki numer odyebau! ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :) naszczescir kumple... dzwonie do jednego wczoraj o 5 a odbiera kumpel co z nocki wrocil i spi ... ale sie wkurwil.. wszystkie kontakty sa synchronizowane z gmailem ... takze nie bylo mozliwosci se cos pogrzebalem

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale też dobrej jakości a nie tandeta. Poza tym oprócz materiałów istotne jest ich spasowanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Masz rację ale to samo tyczy się wszystkich materiałów. Czy to będzie pvc czy metal czy skóra itp.

Ważne, żeby tel spełniał nasze oczekiwania i się nie sypał :wink:

Mój S3 mega mi pasuje. Chociaż już mi farba schodzi z ramki wokół ekranu. Ale przynajmniej nie boję się go już szurnąć po stole z przerażeniem, że będzie miał jakaś ryskę.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Niezaprzeczalnie masz rację. Ogólnie na jakość wykonania będą składały się zarówno materiały jak i ich spasowanie.

A tak poza konkursem to akurat s3 mi jakoś nie leży. Ogólnie irytuje mnie pęd producentów do ciągłego zwiększania wyświetlacza. Ciekawe gdzie jest granica. Chyba że to ich celowy zabieg. Olbrzymi telefon na stałe będzie w teczce, plecaku albo kieszeni a użytkownik będzie miał na oczach coś typu Google Glass albo tego ewolucje.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granica smartfona jest 5 cali.

Z kolei ja ma S3 Titanium Grey - to jest ten ostatni wypust S3 po lifcie jakby:p. Nic sie nie sciera, wszystko spasowane.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze granica idzie troche wyzej jak ktos ma 190 wrostu zaklada duzeee rekawice :banan::grin: i ma spore kieszenie :grin: Note II :wink:

Ja mam 180 cm i tez mi Note 2 odpowiada i sie sprawdza ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzaaa bateria , pamiec, procki, wyswietlacz wiec pieknie sie oglada, gra, czyta... pisze rowniez bo ma magiczny rysik :decayed:

obraz "zywe kolory" :kox: wyglada zdecydownie lepiej niz na iphonie 5 kolegi... bateria rowniez trzyma dluzej :grin:

ale moim zdaniem nr.1 jest Note 3 + zegarek Galaxy Gear :kox: ladnie podkrecili graty w srodku :shock3: lepsze niz maja kilku letnie laptopy :grin:

4 procki 2.3 GHz

3 GB Ram

5.7in HD 1080p wyswietlacz :decayed:

oraz ten dodatek :naughty:

Samsung Galaxy Note 3 and Galaxy Gear: The Perfect Match

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 02:50 ----------

Jak ktos ma ochote i $$$$ to moze miec juz caly zestaw teraz - Samsung Galaxy Note 3 32GB Unlock UK + Galaxy Gear Smart Watch Bundle or Single | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...