Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Haha z tym lansem to taka ściema a Wy już się podniecacie:decayed: poprostu chcę jakiś fajny szajsofon z wyższej półki i to fszystko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha z tym lansem to taka ściema a Wy już się podniecacie:decayed: poprostu chcę jakiś fajny szajsofon z wyższej półki i to fszystko:decayed:

To co ludzi w konia robisz? Masz propozycje to teraz wybieraj, na YT sobie filmiki pooglądaj, w MM po dotykaj i zdecyduj...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak myślę że to będzie wybór między Iphonem, S4 albo Sony może Z:whistling: chociaż nie powiem ten Htc mnie zaintrygował:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ten Apple to dla mnie zagadka. Telefony o parametrach tak dziadoskich że Android by nawet nie wstał plus dobrze zoptymalizowany system i gigantyczna cena. To chyba przepis jak drogo sprzedać g.. no. Gdyby ktoś zoptymalizowal androida tylko pod jedną firmę konkretnie to nikt by IPhone za darmo nie chciał a tak na oko teraz wychodzi w obecnym burdelu ze to cud świata.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz dużo znajomych używa i o dziwo nigdy się nie wieszał no a system też ciekawy bo można np. skonfigurować całą sieć w domu w IOS:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie optymalizacja, system dla jednego sprzętu. Ile ja bym dał żeby klawiatura na mojej Xperi tak zapieprz..... jak na IPhone.

PS. Miałem Ci powiedzieć ze co jak co ale Xperia Z to porażka.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dla jednego sprzętu? kumpel ma taka puszkę że łączy się przez iphona z tv np. i wyświetla mu wszystko co robi w telefonie na tv...to co ma na iphonie jak odpali ipada to ma klona że dalej sobie działa np. Dużo jeszcze innych funkcji i bajerów jest dlatego u niego podpatruje i się zastanawiam cały czas nad tą opcją...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo. Robi naprawdę dobre wrażenie. Nie miałem odczucia ze zaraz mi się rozsypie w rękach.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Ale S4 też już jest dobrej jakości. Przyznaję że S3 to tragedia ale nowszy model jest już dużo lepszy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...