Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie tu padają czasami teksty ;)..

HTC nie ma milionów na kampanię reklamową.. a One to jeden z najlepszych.

A co do "backupu firmy" a dokładniej to chodziło raczej o support to HTC ostatnio zmieniło sporo w tej kwestii(aktualizacje).

Mam trzeciego HTC i jestem b. zadowolony ze współpracy:-)

Wysłane z HO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mialem HTC swego czasu. Ukradli mi go i nawet mnie to nie zmartwilo :P

Teraz mam S3 i na nic innego sie nie zamienie. Hawk!

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle ... bedąc całkiem niedawno na delegacji w Hiszpani i lecial jakis mecz itd. ... koledzy ktorzy byli zarobasami tam mieli te ostatnie jeszcze cieple modele jabłka to sie wkurzali bo ja na swoim note 2 oglądalem mecz online a im wiekszosc aplikacji nie dziala .... do tego sklinali na baterie ... maja juz nawyki ze tylko jak wchodza do auta to od razu ladowarka ... ale fakt faktem wiekszosc hiszpanow ma ajfony ... chyba najpopolarniejszy telefon tam i najczesciej kupowany. Jest moda na ajfony i tyle. Wiekszosc z nich miala po dwa telefony i mowili wspolnie iphone this is shit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno masz rację z tą baterią ale po co mi navi w telefonie:whistling: ja patrzę również na walory estetyczne telefonu bo wiadomo że wszystkich jego bajerów się nie wykorzystuje ale też ważne są parametry więc będę musiał coś tam wybrać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba S4 będzie najlepsze co?

Bierz HTC ONE:slina: To jedyny sprzęt porównywalny z S4 a jak dla mnie jakość wwykonania samsunga i htc to tak jak fiat panda i a4. Htc wymiata:wink:

Wladi proponuje taki kolor

red-htc-one.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nawet nawet, wiadomo też wchodzi w grę cena jaka będzie w abonamencie:wink:

Najlepsze ceny są w stowarzyszeniu Sołtysów w Plusie:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba S4 będzie najlepsze co?

Bierz HTC ONE:slina: To jedyny sprzęt porównywalny z S4 a jak dla mnie jakość wwykonania samsunga i htc to tak jak fiat panda i a4. Htc wymiata:wink:

Wladi proponuje taki kolor

http://www.htc.com/managed-assets/shared/desktop/smartphones/htc-one/overview/red-htc-one.jpg

:naughty:

Niebieski lepszy :wink:

htc-one-blue-2_620x465.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba S4 będzie najlepsze co?

Bierz HTC ONE:slina: To jedyny sprzęt porównywalny z S4 a jak dla mnie jakość wwykonania samsunga i htc to tak jak fiat panda i a4. Htc wymiata:wink:

Wladi proponuje taki kolor

http://www.htc.com/managed-assets/shared/desktop/smartphones/htc-one/overview/red-htc-one.jpg

:naughty:

Dobre porównanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Jakie tu padają czasami teksty ;)..

HTC nie ma milionów na kampanię reklamową.. a One to jeden z najlepszych.

A co do "backupu firmy" a dokładniej to chodziło raczej o support to HTC ostatnio zmieniło sporo w tej kwestii(aktualizacje).

Mam trzeciego HTC i jestem b. zadowolony ze współpracy:-)

Wysłane z HO.

W pełni się z Tobą zgadzam. HTC to firma która stworzyła smartfony. Owszem przydarzyło jej się parę wpadek ale to chyba tak jak każdej firmie która coś robi.

Z aktualizacjami większość firm ma problemy. Dodatkowo trzeba dodać że przecież to ich celowe działanie. Z drugiej strony jeśli komuś oficjalne oprogramowanie nie wystarcza a aktualizacji od swojego producenta lub operatora nie widzi i nie zobaczy to proponuję spojrzeć w kierunku Custom Romów - nie mylić z brudnym Romami...

Ja ponad 2 lata używam sgs2, owszem Samsung o mnie zapomniał ale wtedy na horyzoncie pojawił się Cyanogen. Dzięki temu mam andka w wersji 4.3. Wersje są co prawda nightly w chwili obecnej ale na tyle stabilne ze nie wrócę do stocka

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC to firma która stworzyła smartfony.

Oj, nie. Chyba, ze masz na mysli smartfon z Androidem.

Inną sprawa, że najlepszych samochodów wcale nie produkuje firma, "która stworzyła samochód".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do systemów operacyjnych w telefonach...każdy ma swoje wady i zalety...niektórym np bardzo może odpowiadać to że do słuchawki z androidem można wgrać każdy ROM oparty na tym systemie. Niestety słuchawki z wp i ios nie mają takiej możliwości. Natomiast mają inne plusy.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak lans to musi być górna polka...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

No dlatego się pytałem o jakieś nowości:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego wyświetlacz pewnie samsunga tak jak w telewizorach Sony. Robione są w Samsungu na zasadzie wzajemnej pomocy ale przez pierwszy rok najnowsze cuda muszą mieć napis Sony a potem Samsung. Taki dziś świat.

Ot tak żebyście się nie kłócili ze mną bo 15 lat w automatyce siedze

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_Xperia_X1

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...