Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie do końca. W S Adv w zasadzie jest już oficjalny soft JB, tyle, ze rosyjski i tylko do wersji bez NFC.

Aktualizacja automatyczna to kwestia pewnie tygodni.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie do końca. W S Adv w zasadzie jest już oficjalny soft JB, tyle, ze rosyjski i tylko do wersji bez NFC.

Aktualizacja automatyczna to kwestia pewnie tygodni.

XEO 4.1 w S Advance będzie na początku marca. Ja osobiście Lubie Piernika i nie wgrywam na razie Żelka. :cool:

Wysłane z prodiża.

Opublikowano

XEO 4.1 w S Advance będzie na początku marca.

To oficjalna data?:naughty:

Opublikowano

Nieoficjalna:cool:

Wysłane z prodiża.

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

Miał ktos w rekach MOTOROLA RAZR MAXX? jakie odczucia?

Opublikowano

Przed chwilą miałem w rączkach S3 Mini. Obudowa bardziej zaokraglona jak w S Adv, lepiej leży w dłoni, no i JB. Gdybym mógł to zmieniałbym GB -> JB natychmiast.

Opublikowano

Sprzedaje S3 i go łykam :decayed::decayed::decayed:

to zrobimy tak, jak tylko się pojawi pentagram to go kupuje i lecę do Ciebie na zamianę za S3:naughty:

Pentagram MONSTER 4,3 IPS DUALsim GPS 4100mAh +2GB (2996843220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. proszzzz

Opublikowano
Przed chwilą miałem w rączkach S3 Mini. Obudowa bardziej zaokraglona jak w S Adv, lepiej leży w dłoni, no i JB. Gdybym mógł to zmieniałbym GB -> JB natychmiast.

No to zamieniaj. Przecież w SGSA już dawno masz 4.1 dostępny.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano
Przed chwilą miałem w rączkach S3 Mini. Obudowa bardziej zaokraglona jak w S Adv, lepiej leży w dłoni, no i JB. Gdybym mógł to zmieniałbym GB -> JB natychmiast.

No to zamieniaj. Przecież w SGSA już dawno masz 4.1 dostępny.

Wysłane z prodiża.

Pisałem wyżej. Mam wersję 9070P (z NFC) - do niej nie ma JB jeszcze.

Opublikowano
Przed chwilą miałem w rączkach S3 Mini. Obudowa bardziej zaokraglona jak w S Adv, lepiej leży w dłoni, no i JB. Gdybym mógł to zmieniałbym GB -> JB natychmiast.

Jeśli chodzi o wygląd to wygląda niemal tak samo jak S3 tylko mniejsze i czujniki na górze ma po lewej stronie a nie po prawej jak w większej S3.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

:jerk::decayed:

Opublikowano

Opis na aukcji bezcenny:

"Standardowy testodtwarzania filmu o rozdzielczości SD poprzez sieć Wi-Fi ciągnął się przez 13 godzin i 40 minut. To był chyba pierwszy raz, gdy o trzeciej nad ranem przestępowałem z nogi na nogę czekając, aby wreszcie ten monstrualny akumulator padł."

:naughty:

Opublikowano
Cena nie robi różnicy bo tel. będzie za 1 zł tylko chodzi o podstawowe dane, funkcjonalność, materiał z jakiego jest wykonany i ogólnie wygodę w codziennym użytkowaniu, czy nie ma czegoś denerwującego w sobie przez co lepiej wziąć inny model np. ten S Advance czy może lepiej galaxy S II lub jeszcze coś innego.

Wszystko zalezy od tego, czego wymagasz od tefelonu / smartfona. Mimo, że SIII to prawdopodobnie najlepszy telefon na świecie, to jednak jego wielkość nie każdemu przypadnie do gustu.

Czyzbys mial SGIII :polew:

Nie, mam S Adv i jestem zadowolony w 99%. Ten 1% to Android 2.3 i coś aktualizacja do JB sie opóźnia (mam wersję 90790P).

Wyświetlacz 4" jest nieco mały do internetu, ale dzieki niemu telefon zachowuje świetna poreczność, a wielkość ekranu jest zadowalajaca do większości zadań.

Dzis tez wziąłbym S3 Mini, ale parę miesięcy temu go nie było.

:thumbup1: wiec skad opinia o tym, ze jest najlepszy na swiecie? za to wykonanie, to po ryju powinni bic :wink: ot, takie male porownanko Porównanie telefonów : HTC One X+ / Samsung Galaxy S III :: mGSM.pl

Opublikowano

Daniel nie pokazuj porównań na tym portalu bo to amatorszczyzna, jak coś to tutaj

:arrow2: S3 Samsung I9300 Galaxy S III - Full phone specifications

HTC One X HTC One X - Full phone specifications

HTC One X+ HTC One X+ - Full phone specifications

Przy okazji pojawił się nowy Dual, 5" i tylko 480 x 800 pixeli i 187 ppi gęstości, musi to wyglądać :facepalm:Samsung Galaxy Grand I9082 - Full phone specifications

HTC ma dużo lepsze wykonanie a zwłaszcza ONE S, za***iście mi się podoba, czujesz w ręce że trzymasz porządny i dobrze wykonany telefon :kox:

Szkoda że Samsungi tak nie wyglądają, wtedy byłyby idealne..

Opublikowano

Dlatego każdy kupuje co mu najlepiej pasuje i jak gruby ma portfel :decayed:

Opublikowano

S Advance jest świetnie wykonany. HTC są bardziej masywne i toporne. Przez to może wydają się solidniejsze.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano

A mnie tam SGS3 odpowiada. Nawet ten plastik wszędobylski może być. Jak na razie to nie mam się do czego przyczepić. Oprócz przycisku, który jest oddany na gwarancji :decayed: Po 3 dniach używania :grin:

Opublikowano

Wydaje mi się, że w dobie perfekcyjnego korzystania z zaawansowanych tworzyw sztucznych - nie ma sensu robić telefony z amelinum czy stali:-P

Wysłane z prodiża.

Opublikowano

Ja jedynie może bym użył czegoś na styl sylikonu albo twardszej gumy. Albo chociaż ten plastik oblał powłoką soft touch :wink:

Opublikowano

Moglibyście polecić jakąś dobrą nawigację, nie obciążającą za bardzo baterii i nie zmulającą telefonu na androida gingerbread? I w miarę małą? najlepiej jakby obejmowała UK i Polskę, albo chociaż samą Polskę?

Opublikowano
Moglibyście polecić jakąś dobrą nawigację, nie obciążającą za bardzo baterii i nie zmulającą telefonu na androida gingerbread? I w miarę małą? najlepiej jakby obejmowała UK i Polskę, albo chociaż samą Polskę?

Na PL Automapa a na Europę Sygic Aura :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.