Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie, który z najnowszych samsungów, Nexusów, lg lub htc ma transmiter fm? Rzadko podają takie info jakby było mało ważne..

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czy skróty do odpalania wielu okien można zmieniać wedle własnego uznania? Czy tylko można korzystać z już tam będących?

Chodzi mi czy np. mogę tak ustawić tapatalka?

Opublikowano

Pany co się mogło stać,że mam tylko neta przez wi fi?? pakiet danych włączony, a ikonki HSDPA brak;/

Opublikowano

Też miałem taką sytuację parę dni temu w Orange. Najpierw myślałem że mnie zablokowali bo za późno oplacilem rachunek ale rozmowy trybily normalnie. Po parunastu wlaczeniach/wylaczeniach wszystko zaczelo chodzic normalnie

Opublikowano

Wystarczy w opcjach włączyć tylko GSM po czym powrócić do WCDMA i GSM.

W Sony tez czasem palma siada. ;-)

Opublikowano
Wystarczy w opcjach włączyć tylko GSM po czym powrócić do WCDMA i GSM.

W Sony tez czasem palma siada. ;-)

Dzisiaj jest juz normalnie, co jakiś czas tak mam. Następnym razem spróbuję twoja metodę :D

Opublikowano

Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Opublikowano
Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Jaka masz wersje AM? Na Androidzie 4.3 dziala AM 1.6 wzwyz :smiley:

Opublikowano
Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona.

Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa.

Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ?

Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?

Jaka masz wersje AM? Na Androidzie 4.3 dziala AM 1.6 wzwyz :smiley:

Jeśli dobrze wyczytałem do 1.4

No to chyba nowa AM potrzebna.

Dzięki.

Opublikowano

Panowie zaktualizował mi się antek do wersji 4.4.2 na HTC one i nie odtwarza mi filmów we Flashu. Ktoś coś wie?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

A go zainstalowales?

Opublikowano

Za 3 dni premiera, dzisiaj dopiero zauważyłem bo już nie śledzę tematu o każdym newsie jak to miało miejsce przed S3 :decayed:

:arrow2:Samsung zaprasza na premierę Galaxy S5. To już w tym miesiącu! | Komórkomania.pl

Opublikowano

Ciekawe czy bedzie podobny do tego z artykulu? Bo w sumie nic innego nie moga wymyslic oprocz powiekszenia ekranu i wymiany podzespolow na lepsze.

A taki "wygiety" moglby byc calkiem ciekawy

Opublikowano

No to będę miał kitkata :D

Opublikowano

Pany potrzebna pomoc

Tablet trak tpad 9763

najpierw system się spiprzyl w taki sosob ze jeszcze się uruchamiał ale nie do końca bo wyskakiwał monit ze niestety coś tam nie działa, po kilkukrotnym resecie padło całkiem, po włączeniu pokazuje się ekran startewy trak , dalej już nie idzie, nawet ikony andka nie laduje

System był 4.1

I teraz tak jak na nowo postawić system, poptrzebuje instrukcji krok po kroku programy linki download no wszystko

Zanim się system posypał na maxa to wpisywałem frazy odnosnie tych nie uruchamiających się programów i czytałem ze to wina programu startującego i ze trzeba zainstalować inny jakiś

Pomożecie ?

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.