Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wlasnie jak juz przy kartach jestesmy to Pablo powiedz za ile masz karty do sgs3? Powiedzmy od 8 do 64 giga.

wysłane kurierem

W hurtowni mam tylko zwykłe 4class więc nie ma sensu takiej kupować do S3

Ja dałem koło 200zł za 64GB 10 class Sandisk

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

ok Waldek :hi: zaraz zamówię sobie class10 Goodram 8GB microSDHC adap 24MB/s FullHD

Nie kupuj tego dziadostwa..

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

PC World - Wydanie Mobile

Dobrze, zostali przy ergonomicznym ksztalcie:cool:

Wysłane z prodiża.

Przekonamy się za nie całe 3 dni jak będzie na prawdę wyglądać.

Opublikowano
Wlasnie jak juz przy kartach jestesmy to Pablo powiedz za ile masz karty do sgs3? Powiedzmy od 8 do 64 giga.

wysłane kurierem

W hurtowni mam tylko zwykłe 4class więc nie ma sensu takiej kupować do S3

Ja dałem koło 200zł za 64GB 10 class Sandisk

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

ok Waldek :hi: zaraz zamówię sobie class10 Goodram 8GB microSDHC adap 24MB/s FullHD

Nie kupuj tego dziadostwa..

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

PC World - Wydanie Mobile

Dobrze, zostali przy ergonomicznym ksztalcie:cool:

Wysłane z prodiża.

Przekonamy się za nie całe 3 dni jak będzie na prawdę wyglądać.

to jaką 8 gb?

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

[h=1]class10 Sandisk 8GB Ultra microSDHC 30MB/s UHS-1?[/h]

Opublikowano

kwinto nie wiem jaki masz w ogóle telefon?

Jutro Ci powiem co i jak bo teraz uciekam z forum.

Opublikowano

SE neo V a chciałem navi wrzucić do niego OK kolorowych

Opublikowano
SE neo V a chciałem navi wrzucić do niego OK kolorowych

Możesz śmiało normalną kartę 4 class ładować do Neo V, 16GB najlepiej bo jak europę wrzucisz na 8GB to za dużo miejsca Ci nie zostanie na zdjęcia, filmiki, gry.

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Powiem tak, jeśli będzie dalej tak samo wyglądać i tylko dodadzą hyper dupe kox procek i full hd wyświetlacz to rozważam nad przejściem na Xperie Z albo nowy HTC ONE.

Ale poczekajmy jeszcze te nie całe 2 dni..

Opublikowano

dla mnie też lipa... HTC One jest fajny, tylko sense do d*py troche... :doh:

Opublikowano

Xperia Z jest w pyte:decayed:

Opublikowano
Xperia Z jest w pyte:decayed:

Działają rozmowy pod wodą?:decayed:

Opublikowano
Xperia Z jest w pyte:decayed:

Działają rozmowy pod wodą?:decayed:

haha nie wiem, nie rozmawiałem ale dzwoniłem już jak był pod wodą i fajnie słychać dzwonek:grin:

Opublikowano

Zastanawia mnie jak zrobili ten głośnik do słuchania osoby z którą rozmawiasz że dalej działa :decayed:

Wrzucimy ją do cytrynówki w BT i zobaczymy czy dalej będzie działać :banan:

Opublikowano
Zastanawia mnie jak zrobili ten głośnik do słuchania osoby z którą rozmawiasz że dalej działa :decayed:

Wrzucimy ją do cytrynówki w BT i zobaczymy czy dalej będzie działać :banan:

Ostatnio wrzuciłem i zadzwoniłem i później przez następne 3h zrobił się bardzo cichy :grin: Ale później wysechł i działa ok :decayed: Od tamtej pory już nie wrzucam:polew:

Opublikowano

Jesli to sie okaze prawda, to znaczy ze Samsung S4 przygotowywal na predce zeby miec cokolwiek co mogloby konkurowac z Xperia Z albo HTC ONE. Wtedy zbedne wydawanie kasy :)

Opublikowano

Jedyne co mnie dziwi w tej xperii z to długość (a raczej krótkość) sms'ów... Napiszę 3 linijki i zaraz mi wyskakuje, że zaczyna nowego smsa:doh:

Opublikowano
Jedyne co mnie dziwi w tej xperii z to długość (a raczej krótkość) sms'ów... Napiszę 3 linijki i zaraz mi wyskakuje, że zaczyna nowego smsa:doh:

To może wyłącz polskie znaki jeśli tego nie sprawdzales?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No i masz rację, wyłączyłem polskie znaki i dopiero po 7 linijkach zaczęło pisać, że się sms kończy, a tak to już po dwóch:facepalm:

Opublikowano

Zainstaluj apkę SwiftKey 3 i sprawdź czy będziesz miał tak samo :wink:

Opublikowano
SE neo V a chciałem navi wrzucić do niego OK kolorowych

Możesz śmiało normalną kartę 4 class ładować do Neo V, 16GB najlepiej bo jak europę wrzucisz na 8GB to za dużo miejsca Ci nie zostanie na zdjęcia, filmiki, gry.

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Powiem tak, jeśli będzie dalej tak samo wyglądać i tylko dodadzą hyper dupe kox procek i full hd wyświetlacz to rozważam nad przejściem na Xperie Z albo nowy HTC ONE.

Ale poczekajmy jeszcze te nie całe 2 dni..

ok dzięki :hi:

Opublikowano

http://www.youtube.com/user/SAMSUNGmobile?v=IDXILsX7_QI

Wyżej linka nie da się wstawić jak to zawsze robię z YT bo jest odliczanie na żywo.

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

+google-mobilen+f%E5r+tegra+4i.jpg?o=4745889&w=698&h=392&ee=1363088583

Motorola Droid Razr Maxx HD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.