Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku


Gość puchatek27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość puchatek27

Witam,mam pytanie,czy roznia sie wielkoscia i ksztaltem ktatki w zderzak ,te z halogenami ,od tych zwyklych bez!!!!! Zmienilem lampy i nie mam teraz halogenow,dlatego pomyslalem nad zmiana kratek w zderzaku. Czy jest taka mozliwosc??????. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzalem i na upartego wyreazl by nowe kratki w stare.

Ale jak halogena zamoncisz??

Do tego kratka bedzie Ci nachodzila na ten kawalek zderzaka co teraz widac miedzy kratkami no i jakos je zamoncic tez bedzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchatek, pisze Ci, ze da rade pewnei wyrezac ale bedzie kombinacji i przycinania.

Same kratki wokol halogena to koszt 90 zl 2 sztuki ciezko z uzywkami.

reszta tez kosztuje, a mozna wyrwac caly komplet zderzaczka z kratkami za 300 zl no bez tych na halogeny.

Dokupisz slizgi i halogeny i masz ladny zderzaczek, a nie jakas zezbe.

Jak ci sie nei spieszy to mzoe zrobie foty jak by to wygladalo ale nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

oki men, poczekam. Ale mysle,ze ztym wyzynaniemto nie bedzie taki pikus,co????? :D[br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 20:04 _________________________________________________to byl zart :wink4: , a wiesz moze,czym ciac plastik??? da rade jakas metoda na cieplo???? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc duzo do przerabiania nie ma jak chcesz załozyc halogeny razem z kratkami z modelu 01 trzeba tylko rog lekko przyciac a po wcisniecu nic niewidac bo kratka wchodzi gleboko ja dopiero zamowilem jak zaloze to wrzuce fotke i napisze czy naprawde nie ma duzego problenu niewiem jak z kratka ta w sierotku bo mnie boki tylko interesowaly jak dobrze poszukasz to jest na forum cos o tej przeróbce ja mam maly problem z ICoolerem ale chyba sobie poradze wymiana kratek +halogeny i mała przeróbka to duzo mniejszy koszt niz kupno zderzaka, slizgów no i nie zapominajmy o lakierniku jak nam kolor nie podejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone, a w jaki sposob przymocujesz halogeny??

Drucikami?? :polew:

Tak samo z kratka co zrobisz??

Mam nadzieje, ze Ci sie uda.

Plastik mozna na szlifierce obrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to nie jest takie proste - po 1 kratki nie podejda - niby jak sie troszke podreza.... to cos z tego by bylo, ale czy sie bedzie idealnie trzymac??

po 2 miejsce montazowe trzeba by robic z zywicy - wytrzymalosc watpliwa, zabawy kupa

lepiej kupic zderzak po II lifcie a swoj pchnac w swiat

wydaje mi sie ze moze nawet tamniej to wyjdzie niz zabawy w drutowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

powiedzcie,a co myslicie o wstawieniu halogenow ( jakos :mysli: ) w te kratki ,ktore sa???? chodzi mi o jakies podluzne halogeny!!!!! widzialem u jednego formulowicza ( w jasnoniebieskiej A4ce kombi) Czy to dobry pomysl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo nie trzeba przerabiac aby kratka pasowała w zderzak i tyle kwestia montazu to co innego

ja mam ten plus ze posiadam spawarke do plastiku i jak po szlifowaniu kratka ladnie wejdzie to zaczepy do niej dospawam i pewnie z halogenem zrobie tak ze przespawam uszy i wszystko wrzuce fotki po przerobce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych podłuznych halogenach zaponij bo sa :sick3: i do audi nie pasuja po prostu jak juz to okragle, ladnie krateczke wyrezac i byloby git :th:, choc jakbys zrobil tak jak po lifcie to o wiele lepiej to wyglada :thumbup: tylko ze roboty wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie tylko przy tym rezaniu, zeby w razie czego dalo sie dostac do holu!.

Wiem, wiem.. :a4fan: sie nie psuja, ale tak na wszelki wypadek.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie,a co myslicie o wstawieniu halogenow ( jakos :mysli: ) w te kratki ,ktore sa???? chodzi mi o jakies podluzne halogeny!!!!! widzialem u jednego formulowicza ( w jasnoniebieskiej A4ce kombi) Czy to dobry pomysl???

To kolego u mnie widziałes . Ale.. dla mnie to wygląda troszke :thumbdown: ( pomimo , że pare osób ma parcie na taki drobiazg :D ) i ja kupiłem te halogeny nowe razem z tymi kratkami :) nic tam nie dłubałem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki po przeróbce model o1 i 95

3cd8167a5e89577am.jpg

f302c2583e6bd52cm.jpg

0409e0c8659b129bm.jpg

sory za slaba jakosc fotek ale nie mialem aparatu mam juz wszystko spasowane w poniedzialek bede skladal wszystko do kupy i wtedy zrobie fotke aparatem zeby bylo widac efekt koncowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nie powiem dropsone calkeim fajnie sie to narazie prezentuje, porzadna robota... jak zalozysz to wrzuc foty... moze bedziesz mial zamowienie na takie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padl mi aparat a telefonem to szalu niema

e2bdabd71c813940m.jpgd710889c5aad753em.jpg505e737c44c7cbf0m.jpg

jak naprawie aparat to wrzuce cos lepszego

musze je jeszce troche wyregulowac

kupe roboty z tym montazem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone w jaki sposob przerobiles te kratki? jak zamocowales w nich halogena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...