Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku


Gość puchatek27

Rekomendowane odpowiedzi

dropsone opisz wszystko jak wstawiles te halogeny :th: ja w najblizszym czasie chce wymienic lampy na fk i przydadza mi sie halogeny :> mozesz opisac krok po kroku jak to zrobiles bede bardzo wdzieczny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

dokladnie tak,opisz wszystko to bedzie git :naughty: .

Zastanawiam sie jeszcze nad takimi super plaskimi halogenami,zmierzylem ich rozmiar i beda idealnie pasowac w te otwory w dokladce( tym czarnym plastiku pod zderzakiem),spoko. Swieca tez calkiem dobrze,bo gosciu ma takie w swoim oplu. zobaczymy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem halogeny razem z kratkami z modelu 01

5fdfa617a45aedacm.jpg

wyciagnałem stare kratki wycialem ich czesc

a2f6d664dbd636e5m.jpg

i jeszcze to (chlodzenie ic)

0af4ee92275dc5efm.jpg

a z nowych kratek wycialem

94e8aee76c6d2cddm.jpg

potem za pomoca spawarki do plastiku pokleilem to do kupy nastepnie spasowalem halogeny zeby dobrze przylegaly do kratek i na to kit zeby rowno bylo niestety nie mialem podkladu zeby pomalowac kratki i dlatego nie zdecydowalem sie na malowanie czarnym matem i pomalowalem stroktora do plastikow odrazu maznalem ta sierodkowa kratke

halogeny przymocowalem na stałe do kratek - przyspawalem je plastikiem a i musialem obciac uszy mocujace halogeny te orginalne bo byl problem zeby sie zmiescily w zderzak przy wycinaniu kratek trzeba tak je wyciac aby zrobic dojscie do regulacji halogenow do tej śrobki.

potem wziąlem sie za zderzak

trzeba klakson odkrecic i przykrecic go na to samo mocowanie ale od góry

ja musialem przerobic chlodzenie Ic bo halogen mocno ograniczał wlot powietrza

niemam fotki ale pewnie bedziecie wiedziec o co chodzi z obrazka ponizej

58aadd68669c9165m.jpg

i jeszcze z drudiej strony musialem wyciac od dolu ok 2cm tej poprzeczki w ktora wchodzi sierodkowy zatrzask kratki bo wadzil chalogen

no i to by bylo chyba tyle kratki zamocowane sa na orginalne zatrzaski (chcialem je jeszcze przykrecic do tych poprzeczek na sierodku kratki ale bez tego trzymaja sie bardzo dobrze) takrze w kazdej chwili kratke mozna zdiac no oczywiscie razem z halogenem.

czas pracy caluska sobota.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze Ci przyznac ze niezle to wykombinowales :th: bede musial u siebie takie cos wykroic jak beda nowe oczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone jak widze to roboty z tym troche bylo, a wydawalo sie ze to nic skomplikowanego :gwizdanie: ale efekt jest super wiec graty za robote :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jes z tym roboty, czytalem o tym na forum i na innych stronach i nie wydawalo sie ze tyle kombinowania z tym bedzie no ale sie udalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wyglad jest kosmos... jak dasz rade to zrob lepsze fotki... ale patent bardzo mi sie podoba... a halogeny masz od B5 czy B6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was, ma może nieoryginalne halogeny w zderzaku przed liftem. Skoro i tak ORI nie mozna dopasowac bo same kratki się róznią to może by wsadzić z innej furki np z ...

http://www.allegro.pl/item629154507_halogen_halogeny_skoda_felicja_1998_01_lewy_prawy.html

cena 29 sztuka, a nie tak jak do Audi 129...

Co o tym myślicie, eksperymentował z was ktoś tak kiedys ?

PS: czy można podłączyć halogeny z przodu do przycisku włączającego halogen tylny ? W mojej wersji nie mam tego przycisku w panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie, eksperymentował z was ktoś tak kiedys ?

PS: czy można podłączyć halogeny z przodu do przycisku włączającego halogen tylny ? W mojej wersji nie mam tego przycisku w panelu.

jak by posiedział troche i się pobawił to myślę ze by coś wyrezał z tymi halogenikami od felicjany :gwizdanie: myślę ze bez problemu da rade podłączycz przednie halo z tylnimi.Jesli masz miejsce na dodatkowy włacznik to proponaowł by sie w taki zaopatrzeć,na szrocie powinieneś znależć do audi za grosze.Ja u siebie mam w lampach przednich halo i po włączeniu tylnich zapala mi się automatycznie przód,ale dziś wyrezałęm ze mogę sobie załączyć osobno :decayed:mrogal ostatnio rezal u siebie :cool1: może sie przyda :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_rezanie_i_montaz_halogenow_z_polifta_w_zderzak_przedliftowy-t78856.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was, ma może nieoryginalne halogeny w zderzaku przed liftem. Skoro i tak ORI nie mozna dopasowac bo same kratki się róznią to może by wsadzić z innej furki np z ...

http://www.allegro.pl/item629154507_halogen_halogeny_skoda_felicja_1998_01_lewy_prawy.html

cena 29 sztuka, a nie tak jak do Audi 129...

Co o tym myślicie, eksperymentował z was ktoś tak kiedys ?

PS: czy można podłączyć halogeny z przodu do przycisku włączającego halogen tylny ? W mojej wersji nie mam tego przycisku w panelu.

albo zaloz tehalogeny co ma angela, i niedlugo ja,hella, pasuja do zderzakow przed liftem, wymagaja minimalnych przeobek, bez zdejmowania zderzaka, hallogeny sa w zastawie z kratkami, instalacja, itp..... przez dlugi czas byly dostepne na allegro, tylko niestety cena troche odstraszala 350zl za komplat [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 19:31_________________________________________________a5eb48773d071e5fmed.jpg 2be0fc0a13ed7745med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone tylko nie każdemu takie halogeny podchodzą. Ja bym takich nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... szczerze mówiąc to jak dla mnie na minus.... jak juz to ori halogeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... szczerze mówiąc to jak dla mnie na minus.... jak juz to ori halogeny

zgadzam sie z kolegą powyżej :wink4: za 350 zeta mozna już kupić komplet ori halo wraz z kratkami :cool1: a wygląd o niebo lepszy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... szczerze mówiąc to jak dla mnie na minus.... jak juz to ori halogeny

hmm... szczerze mówiąc to jak dla mnie na minus.... jak juz to ori halogeny

zgadzam sie z kolegą powyżej :wink4: za 350 zeta mozna już kupić komplet ori halo wraz z kratkami :cool1: a wygląd o niebo lepszy :decayed:

troche sie nie zrozumielismy, co wam po nowych ori kratkach i halogenach jak do modelu przed liftem ich nie wlozycie..... bo nie pasuja...... zmienic zderzak? koszta.... a jak zmienicie przod to tyl bedzie inny.... dlatego tez sobie to odpuscilem, (tak na marginesie to kompletny zderzak z halogenami po 2lifcie to koszt ok 500-600zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale nie :no: zobacz sobie tą kratke która jest z przed lifta a tą z aukcji...widać ze jedna jest bardziej zaokrąglona

bce731989abd5681m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2be0fc0a13ed7745med.jpg

kilka razy już było o tym na forum, to są lampy do jazdy w dzień , miałem takie , ale tylko przyłożyłem do zderzaka, w pudełko i do żyda. brzydkie jakieś takie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...