Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Modyfikacje srebrnego audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyszło, żę srebrne mam audi:/ choć wolałem czarne/czerwone

Obecnie mam gwint, rs6, dach czarny mat, pakiet schwarz ale znudził mi się wygląd

Poprosze o jakies ciekawe propozycje na ktorych mozna sie wzorowac?

do zmiany felgi, zderzak przod, sciema szyb itd.

chce isc raczej w kierunku

IMG_1240_173571.jpg

moze

IMG_0518.jpg

na pewno nie chce by audi wygladalo jak ponizej;)

032332f834c1dafc43f7a67ed0cc00c9-_93805.jpg

P1000261-1_194494.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 01:17_________________________________________________wies

Opublikowano

Jak zmodzić srebrne audi?

a co przez to rozumiesz i czego oczekujesz od tego pojęcia? co chcesz z tym autem zrobić...?

...skoro zakładasz temat i pytasz ludzi o to,co można zrobić z autem,domyślam się ,że chcesz coś zmienić w wyglądzie,tylko teraz pytanie -w jakim celu to ma być?Musisz bardziej określić Twoje oczekiwania,każdy ma inny gust i nikt nie wie,jaki masz Ty-gdybyś bardziej określił,np."chcę zmienić felgi,zderzaki i przyciemnić szyby" wtedy dostaniesz kilka fotek z takimi kryteriami,a tak -to nie wiem,czy ktoś odgadnie gdzie Ty "idziesz",czy w kierunku S4, S-line'a,czy jakieś ekstremalne zmiany... :wink4:

co do fotek,które wkleiłeś-dla mnie styl B6 z czarną maską-wcale nie odbiega stylem B7 z taką samą maską :kwasny:

Opublikowano

:szukaj: :szukaj: :szukaj:

Na forum jest pełno tematów ... można się podłączyć do jakiegoś. Ja z tego wątku nic nie rozumiem ...... a dużo nie wypiłem

Opublikowano
  • Autor

poprawilem opis;)

Opublikowano

poprawilem opis;)

Fajnie ale jak pisał domjenick o jakie modyfikacje chodzi ?

Opublikowano
  • Autor

stylizacja optyczna;)

nie chce sie ograniczac, interesuje mnie efekt koncowy w dobrym guscie, ale jednak na "malym wypasie"

Opublikowano

dach, lustra, w czerni :good:

maska w czerni :thumbdown:

fele w czerni :good: tylko duże rozmiary

na 1 fotce ładnie wygląda z czerwonym rantem :good:

Opublikowano
Opublikowano

Dokładnie :good: Bo przy nieoryginalnych modyfikacjach granica między :kox: a właśnie takim ,,zawieśniaczeniem,, jest bardzo cienka :kwasny: ale jak się już wpadnie w wir to zawsze jest Ci mało a później festyn jedzie a nie fajne auto.

Z pierwszego postu dla mnie tylko auto nr.2 jest do zaakceptowania oprócz ,,czegoś,, na dachu.

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie, ciezko cos ze smakiem zrobic ze srebrnego avanta...

Opublikowano

Co tam robić... lekka ściema szyb, fela, zawias i wszystko. Skromnie, ładnie, z gracją a nie nayeabać jak lampek na choinkę.

Opublikowano

no wlasnie, ciezko cos ze smakiem zrobic ze srebrnego avanta...

moze cos takiego, rat style:

013.jpg

:polew:

Opublikowano

a moze zarzuć jakieś foty swojego bolida... może masz zrobione teraz z gustem i nic więcej nie trzeba...

najciemniej pod latarnią - mawiają...

A Tobie proponuję pakiet DTMa - trudny do zdobycia ale widzę, że lubisz niemożliwe tematy

Możesz jakiegoś body kida renomowanego riegera.... no nie wiem

Opublikowano
  • Autor

mam gwint

pakiet shadow line (czarne grille, listwa bagaznika, relingi)

do tego czarne listwy s-line na dole drzwi

i dach czarny mat

wyglada zacnie, ale znudzilo mi sie to;)))

i postanowione ze wszystko wywalam i robie tak:

ResizeofIMG_3479copy.jpg

Opublikowano

Czyli jak chcesz robic tak :cool1:

to podpowiem :gwizdanie:

Jest to Remix :decayed::cool1:

przedni zderzak - Oettinger

progi - Kerscher

listwy S4

tylny zderzak ori

Felgi 19" bardzo podobne do tych co mam

Powodzenia w rezaniu :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a4 na ostatnim foto KOXX :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.