Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Uczenie alarmu


Tomaslis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w mojej niuni prawdopodobnie niefabryczny alarm? Sam nie wiem. Auto jest z Francji sprowadzone, mam dwa kluczyki, jeden scyzoryk, drugi z kluczem francuskim i podpiętym do niego pilotem z przyciskami od alarmu (Kłódka zamknięta, otwarta oraz przycisk "1" i "2". Obydwa kluczyki działają, tzn da się jeździć, otwierać i zamykać auto, recznie i z pilota. Do auta dostałem komplet papierów a w nim też instrukcję do tego alarmu, ale po francusku... W czym problem: nie wiem jak przekodować aby mi dawał sygnał dźwiękowy przy otwieraniu i zamykaniu auta. Czy ktoś wie jak to ustawć? Narazie mogę tylko obserwować kołki od ryglowania i sygnały świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny problem w poprzednim aucie.Alarm fabryczny,zazbrajał tylko na cicho. Spróbuj włożyć kluczyk do stacyjki,przekręcić na zapłon(nie zapalaj) i wtedy wcisnąć któryś z przycisków,syrena powinna dać sygnał dźwiękowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nacisnij przycisk otwierania i zamykania razem, czasami tez to dziala zeby aktywowac glosne uzbrajanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alarm który nie jest ori, ale pilot włożony w obudowę oryginalnego banana, więc możliwe, ze jest coś przerobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli włożysz kluczyk nacisnij dwa guziki w pilocie jednocześnie dioda zacznie szybko mrugac wtedy nacisnij guzik zamykania alarm zrobi pik raz to jest ciche uzbrajanie naciśnij jeszcze raz alarm dwa razy zrobi pik pik - - głośne uzbrajanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...