Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Samochód nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Rano zrobiłem samochodem około 70 km, bez najmniejszego problemu.

Po południu wybierałem się z kolegami na tenisa.Wsiadam do autka przekręcam kluczyk, kontrolki ładnie się zapalają i gasną

przekręcam dalej a tu szok,brak reakcji,kontrolki błykają ,słychać pykanie przełączników pod kierownicą a silnik nic.

Myślę sobie chyba akumulator. Ściągnąłem klemy podłączyłem ładowarkę na 24 h.

Dzisiaj zakładam klemy, odpalam i dalej to samo kontrolki migają, przełączniki stukają i d*pa .

Kolega z Vagiem nieobecny do środy.Klęska co robić.

Andy59

Opublikowano

Podstaw inny pewny akumulator

Opublikowano

Wygląda jakby akumulator był rozładowany.

Opublikowano

Akumulator odpada,[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:43_________________________________________________Dziwne zeby tak z dnia na dzien padł akumulator zeby nawet sie nie odezwał (i był ładowany).

Opublikowano

a możesz sprawdzić jego napięcie z wyłączonym zapłonem i sprawdzić jakie jest napięcie podczas próby odpalenia? - tak żeby go ewentualnie wyeliminować ;)

Opublikowano

Jeżeli akumulator był stary i zwarły się cele to tak właśnie jest że pada nagle nawet jak chodził bardzo dobrze.

Opublikowano

mi akumulator w nocy rozładowywał wentylator na chłodnicy (pracował aż do wyładowania baterii) miałem wodę w komputerze tam są przekazniki które miały zwarcia po osuszeniu i uszczelnieniu i wymianie zalanych przekazników auto wróciło do normy

Opublikowano

Jeżeli akumulator był stary i zwarły się cele to tak właśnie jest że pada nagle nawet jak chodził bardzo dobrze.

dokładnie tak , bez ostrzeżenia :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj był kolega z VAG-iem. Nie wykrył błędów.

Sprawdził akumulator miernikiem.Wynik 12,4V a po przekręceniu stacyjki spadło do około 6 V.

Sprawdził też starym sposobem tzn. przewód i żaróweczka, jedna końcówka przewodu do minusa a druga do każdej celi akumulatora.Żarówka zapaliła się tylko w dwóch celach od strony plusa. Znaczy akumulator do wymiany.

Jutro nowy, Centra Futura CA770 (77Ah 760A ).Według kodów ma być 80Ah 380A ale myślę że,Centra da radę.

Napiszę czy działa.

Opublikowano

ważne, że wiadomo co odmówiło posługi ;)

Opublikowano
  • Autor

Nowy akumulator wsadzony.Zamiast Centry jest Varta Silver E44.Wszystko działa.

Wielkie dzięki za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.