Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie mam szukac dokladnie pompki do spryskiwaczy?? bo jak sie domyslam jesli gosc mi mowil ze odlaczyl to pewnie ta pompke...

Ona ma w B6 wlasna kostke (zasilanie)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka do spryskiwaczy jest w dolnej części zbiornika płynu i ma na pewno własną kostkę zasilającą. Wydaje mi się, że bez ściągnięcia nadkola się nie obejdzie.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro bede tam szukal jakiejs kostki :confused4:]

a jesli tam kostka jest odlaczona to raczej wiecej nic po drodze nie ma zeby spryski nie dzialaly z elektryki (mowie o jakis kablach od pompki do sprysku) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najprostrzym sposobem odłączenia sprysków reflektorów jest włąsnie odpięcie kostki od pompki. Drugim (głupim) jest przecięcie kabli w którymś miejscu, trzecim-odłączenie kabli gdzieś w kabinie -> to rozwiązanie odrzucam bo laik na pewno by tego nie zrobił (no chyba że był w ASO i ktoś kto się na tym zna mu to odłaczał). Zawsze możesz zadzwonić do kolesia od którego kupiłeś furmanke i się go spytać co tam pomodził...

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a pompka spryskiwacza pasuje od B5 do B6?

Bo kolega mcm w dziale sprzedam ma do sprzedania cos takiego i nie wiem czy mi podejdzie, ale na niej pisze GM. Hmm ciekawe czy to spasuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a pompka spryskiwacza pasuje od B5 do B6?

Bo kolega mcm w dziale sprzedam ma do sprzedania cos takiego i nie wiem czy mi podejdzie, ale na niej pisze GM. Hmm ciekawe czy to spasuje

Pozdrawiam

JA mam ori pompke do sprzedania.Oddam za 50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ze pompka podlaczona (niestety bo) nie wiem gdzie teraz dakej szukac :wallbash:

co proponujecie??[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________jest mozliwosc ze gdzies kolo przekaznikow jest odlaczony kabelek czy gdzie mam szukac???? Prosze o pomoc bo nie daj mi to spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się już komuś zamontować te uniwersalne spryski, żeby wyglądały tak jak ori? tj na równi ze zderzakiem? Nie mówię tu o instalacji, chodzi i wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych co rezali spryski sami>>>>

czy spryskiwacze sa "napedzane" przy pomocy pomki na zbiorniczku do sprysku (tego pod nadkolem) czy maja osobne jakies swoje zasilanie pradowe?? - konkretniej czy ta pompka na zbiorniku pompuje wode z taka sila ze podnosi sie sprysk i psika czy jest jeszcze jakies dodatkowe zasilanie???? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________podpowie ktos cos ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie pompki z niezaleznym zasilaniem.Jedna do szyb,druga do lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem ale czy spryski lamp (te bezposrednio pod lampami) maja swoje zasilanie czy wysuwaja sie zasilane sila wody pompowanej z pompki na zbiorniczku. Bo nie wiem czy szukac cos przy spryskach czy moge je wyeliminowac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dziekuje juz cos moge odrzucic i szukac gdzie ten baran to odlaczyly!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzies w vagu mozliwosc kodowania spryskow?

Modul podaje napiecie tylko przez ulamek sekundy i tu lezy u mnie problem.

Sprobuje jeszcze moduł podmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapal światła i przytrzymaj manetkę spryskiwaczy szyb przez dłużej niż 2 - 3 sekundy :wink4:

No chyba, ze to nie działa to masz już problem i musisz szukać co jest grane :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...