Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wycieka płyn chłodniczy na postoju


ocinus

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Witam koledzy mam dziwny problem mianowicie wycieka mi płyn chłodniczy gdy auto stoi na podnośniku z prawej strony. Dwa tygodnie temu sprawdzałem jakie mam przednie wahacze i musiałem podnieść auto z prawej strony co spowodowało lekkie przechylenie, rano okazało się że ubyło płynu. Mokro było pod króćcem gdzie jest termostat ale jak sprawdzałem to nigdzie z nie leci więc dolałem płynu i było ok przez dwa tygodnie aż znów nie podniosłem auta na lewarku. Dzisiaj jak wymieniałem wahacze to zobaczyłem że znów leci. Dziwi mnie to bo jak się rozgrzeje to w układzie jest ciśnienie co przy nieszczelności powinno lecieć a tu nic. Nie wiem co robić, boje się że jak stanę gdzieś pod skosem to będą problemy.

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, nie namawiam, będę krytykowany ale ja jak mi sie pocilo dokładnie w tym miejscu kolego co tobie a termostat chodził ok to postanowilem zaryzykowac żeby nie grzebać w g...ie bo zacznie śmierdzieć zapodac środek uszczelniajacy. ten proszek co sie wsypuje do płynu i o dziwo tak juz rok po aplikacji czarodziejskiego proszku :rolleyes: i jest GIT. (5zl dałem :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...