Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z interfejsem


Przemo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Niedawno kupiłem interfejs http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=77 .Zainsalowałem Vaga 409.1 i nie moge sie podłończyć,zaznaczam w programie wyjście USB,Test i cały czas wyskakuje Nie wykryto interfejsu!Prubowałem też na 311.2 i to samo :wallbash:Próbowałem i tego http://www.vag-com.pl/download.htm 704.2 i też nic.Doradzcie coś :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem interfejs pod laptopa Zbnaleziono nowy sprzęt włożyłem płytkę dodaną do fejsu i zainstalowałem co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na usb mi tez nie dziala. Zrób tak.

Sprawdz port w ustawieniach zarządzania sprzetem dla zainstalowanego sterownika VAG. Aby to zrobic kliknij prawym przyciskiem myszy na Moj Komputer i wybierz Zarzadzaj. Znajdz na liscie "Porty LPT & cos tam" i zobacz na ktorym porcie jest zainstalowany VAG. Zmian port na 1,2, 3 lub 4 i resetartuj kompa. Nastepnie przestaw w VAG-COM wybrany port. Badzie dzialac.

PS. Rób to dla v.3.11 Jak juz zadzaiala to dopiero 4.07. Wyzsze, to tak jak pisal pre_pl, nie z tym kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie na USB nie działa

ja mam ustawione na COM4

wchodze do VAGa robie test

i jak jest OK to dobrze

a jak nie to poprzestawiaj COMy i powinno byc OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdzie te porty itp. to gdyby ci sie zainstalowalo na innym porcie niz 1-4, gdyby wyszlo ze jest na com5 mozesz to zmienic. komp ma mozliwosc emulacji dodatkowych "numerkow",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp ma mozliwosc emulacji dodatkowych "numerkow",

Komp tak, ale VAG ma tylko od 1-4 :decayed: Dlatego tak trzeba ustawic w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic z tego :wallbash: zrobiłem tak jak napisał mi letallec Wyskakuje port OK. Interfejsu nie wykryto :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem interfejs pod laptopa Zbnaleziono nowy sprzęt włożyłem płytkę dodaną do fejsu i zainstalowałem co trzeba.

Odinstaluj wszystko,wyczyść rejestr.

Najpierw zainstaluj sterowniki a później podepnik kabel.

Do sprzetów USB najpierw powinno sie instalować stery a później podłączac sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sprzet w menedzerze urzadzen? Na ktorym jest porcie? Zobacz link, czy tak wyglada u Ciebie(le u Ciebie nie musi byc na 2, tylko na którymś od 1 do 4).

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e81723c7b1277044.html

Jesli ten sam port ustawiłeś w VAG'u to nie powinno byc problemów z komunikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp ma mozliwosc emulacji dodatkowych "numerkow",

Komp tak, ale VAG ma tylko od 1-4 :decayed: Dlatego tak trzeba ustawic w kompie.

ja wlasnie pisalem ze czasami po instalacji system ustawi VAG-a na com5 i wtedy trzeba to zmienic na COM1-4

Przemo sprawdz dokladnie w menadzerze urzadzen ( zgodnie z info letalleca) czy na tym porcie na ktorym jest VAG, nie ma przypadkiem modemu lub innego urzadzenie. wtedy bedzie konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy :hi: już wszystko działa :dance: dzięki Wam a szczegulnie wielkie THX dla kolegi letallec-a.Odinsalowałem wszystko ,wyczyściłem rejestr zrobiłem jak napisał letallec podpiołem i wszystko gra oprucz kilku błedów jakiewykryłem: 1:01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30

35-10 - - - Intermittent 2:01222 - Crash Sensor Side Airbag: Passenger Side (G180)

012 - Electrical Fault in Circuit O tym 2 błędzie pisałem już wcześniej na forum w innym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: no to super ze dziala

Na razie skasuj wszystkie bledy i zobacz czy nie powracaja. To moga byc "demony przeszlosci" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Letallec już skasowałem błedy i tylko tego nie mogę się pozbyć: 01222 - Crash Sensor Side Airbag: Passenger Side (G180)

012 - Electrical Fault in Circuit cały czas powraca kontrolka Air Bagu zgaśnie tylko na sekundę i świeci cały czas.Poruszłem kostkami pod fotelem pasażera i wraz to samo :wallbash: Pewnie trzeba kupić nowy czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electrical Fault in Circuit - sprawdz wszystkie polaczenia. Gdzies cos nie laczy, lub sensor do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...