Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

turdzi, wkleiłeś tą fotkę z niebieskim i czarnym b8, który sposób montażu rotorów jest prawidłowy?

moj bo moje to orginal , tamte za to maja fajniejsze ET 32 o ile dobrze pamietam i ladniej siedza w nadkolu.Musze akis delikatny dystans zorganizowac.

Rotory są też z et33 w 9x19" oem 8TO601025BE

http://www.audi-sport.net/vb/a5-s5-rs5-forum/145191-genuine-audi-a5-19-5-arm-rotor-alloy-wheels-audi-black-edition-a5-s5-offers.html

BTW nie ściąga Cię na lewą stronę ze względu na te asymetryczne wirniki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca tak samo, bo opony asymetryczne dokupisz na lewą i prawą stronę, a rotorów nie - do tej pory te felgi były całkiem niezłe

nie ma opon na lewa i prawa strone , lub inaczej wystepuja bardzo okazyjnie zwzwyczaj dwie sie kreca w inna strone i tyle.

Co do samych felg to nie wiem jakie to ma znaczenie jak nigdy auta nie widzsz jednoczesnie z prawej i lewej strony.

To tak marginalna sprawa ze juz mam ten samochod rok i pierwszy raz zwroclem na to uwage , a raczej nawet nie ja tylko ty.Nawet na tym zdjeciu nie zwrocielm na to uwagi.Mi to wogle nie przeszkadza.

to samo miałem napisać:decayed:

a jeśli stojąc przed autem widzisz wszystkie felgi, czas do okulisty, albo auto do kasacji:grin:

w zyciu nie wpadłbym na to, żeby się tym zainteresować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, wkleiłeś tą fotkę z niebieskim i czarnym b8, który sposób montażu rotorów jest prawidłowy?

moj bo moje to orginal , tamte za to maja fajniejsze ET 32 o ile dobrze pamietam i ladniej siedza w nadkolu.Musze akis delikatny dystans zorganizowac.

Rotory są też z et33 w 9x19" oem 8TO601025BE

http://www.audi-sport.net/vb/a5-s5-rs5-forum/145191-genuine-audi-a5-19-5-arm-rotor-alloy-wheels-audi-black-edition-a5-s5-offers.html

BTW nie ściąga Cię na lewą stronę ze względu na te asymetryczne wirniki :polew:

ta felga nie wejdzie do A4 B8 , albo inaczej , wejdzie ale z bardzo waska opona , ale na 9 cali 225 nie zalozysz wiec kolo sie zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca tak samo, bo opony asymetryczne dokupisz na lewą i prawą stronę, a rotorów nie - do tej pory te felgi były całkiem niezłe

nie ma opon na lewa i prawa strone ,

nie wiem jakie to ma znaczenie jak nigdy auta nie widzsz jednoczesnie z prawej i lewej strony.

to samo miałem napisać:decayed:

a jeśli stojąc przed autem widzisz wszystkie felgi, czas do okulisty, albo auto do kasacji:grin:

w zyciu nie wpadłbym na to, żeby się tym zainteresować:wink:

Co do opon lewych i prawych to źle się wyraziłem, chodziło mi o to że mimo opon asymetrycznych, symetria całości jest zachowana

A jeśli chodzi o felgi to, to że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma i są na świecie ludzie którzy nie daliby rady jeździć z takim felgami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o felgi to, to że czegoś nie widać nie znaczy że tego nie ma i są na świecie ludzie którzy nie daliby rady jeździć z takim felgami

Bylo by nudno jak by sie wszystkim podobalo to samo.Rzecz ludzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuk, myslalem ze to 20" bo juz bym bral.

makki rotora masz od A6 C7 jak bys chcial 20 cali.

Fajnie wyglada to RS4 , Ma piasty z B8 czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuk, myslalem ze to 20" bo juz bym bral.

makki rotora masz od A6 C7 jak bys chcial 20 cali.

Fajnie wyglada to RS4 , Ma piasty z B8 czy jak ?

pewnie ma pierscienie centrujace i tyle, zadna wielka filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nieoryginalne koło.

kolo 100proc ori sam je sciagalem z PL I troche kosztowaly,zwrotnica ori z rs4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek , jak by ktos chcial zakladac do B8 dystanse 10mm to okazuje sie to mega trudnym tematem nikt tego nie robi a jak robi to i tak nie pasuja.

Zamowilem FK-automotive , pomine fakt ze dwie sztuku przyszly zupelnie inne to te wlasciwe tez nie pasuja.Brakuje im 2 mm zeby wejsc na piaste :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dystans 10 mm z pierścieniem to nie tak łatwo zrobić, pogadaj z rdzewek ma to obcykane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek , jak by ktos chcial zakladac do B8 dystanse 10mm to okazuje sie to mega trudnym tematem nikt tego nie robi a jak robi to i tak nie pasuja.

Zamowilem FK-automotive , pomine fakt ze dwie sztuku przyszly zupelnie inne to te wlasciwe tez nie pasuja.Brakuje im 2 mm zeby wejsc na piaste :facepalm:

NO obadalem tego rs4 i przod ma dystans 10mm tyl 15mm z tym ze dystanse jakies home made i :facepalm::facepalm: nieda sie jezdzic szybko bo wali kierakiem.....dystanse beda zamowione z tego co mowil w szwecji bo tam ktos ogarnia to ponoc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem o co biega i musze przerobic te FK.Mam nadzieje ze sie uda bo te 10mm robi ogromna roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek , jak by ktos chcial zakladac do B8 dystanse 10mm to okazuje sie to mega trudnym tematem nikt tego nie robi a jak robi to i tak nie pasuja.

Zamowilem FK-automotive , pomine fakt ze dwie sztuku przyszly zupelnie inne to te wlasciwe tez nie pasuja.Brakuje im 2 mm zeby wejsc na piaste :facepalm:

Będziesz reklamował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaniose do tokarza , brakuje 2mm i ystans opiera sie na piascie a nie dochodzi do plaszczyzny tarczy.Pierscien centrujacy na 66.5 jest cofniety i ma szerokosc 3-4mm a reszta piasty ma wymiar 65 mm czy cos kolo tego wiec powinno zagrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strasznie , powinni wstrzymac sprzedaz bo to niebezpieczne jest , moze nawet kolo odpasc........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre... nawet do B6/B7 ciezko o dystanse 10mm. Robi je m.in. H&R, mam u siebie od ponad pol roku i smigaja bezproblemowo (no... Rdzewek tez robil :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...