Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki za info !

Ewentualnie pozostaje możliwość zamówienia RS4 na setupie zimowym i znalezienia fajnego letniego zestawu 20" na rynku wtórnym :D

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Niestety auto zawsze jest dostarczane na setupie letnim wiec to nic nie pomoże :(

zime mozna sobie dokupić do letnich.

Opublikowano

Ladnie, czyli nie bedzie zabawy w S4, tylko od razu w Rske :D

Opublikowano
  • Autor

Jak jechać to albo grubo albo wcale ;)

Opublikowano

:D

Grubo to się zacznie jak gwarancja w RS4 się skończy a przy tym motorze zakres modów będzie sporyyy ;D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Fajnie wyglada w białym kolorze ale bardziej podoba mi sie w niebieskim  :kox: Jeszcze kanarkowy by pasował do tej budy :naughty: 

jak z napędem ? Stały jak w poprzednikach ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Norbas napisał:

Fajnie wyglada w białym kolorze ale bardziej podoba mi sie w niebieskim  :kox: Jeszcze kanarkowy by pasował do tej budy :naughty: 

jak z napędem ? Stały jak w poprzednikach ? 

Stały 40:60 plus sportowy dyfer.

Jezdzilem RS5 i dzieki V6 a nie V8 prowadzi sie znacznie lepiej niz poprzednik.Nawet na suchym ma tendencje do uciekania tylu wiec jest dobrze .Oczywiscie M3 czy C63 to nie jest ale tez nie ma byc bo nie o to w tym aucie chodzi.

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, black4 napisał:

:D

Grubo to się zacznie jak gwarancja w RS4 się skończy a przy tym motorze zakres modów będzie sporyyy ;D

Pozdrawiam!

Zakres jest spory i nawet lekkim programikem ABT juz zrobił 500KM a co dopiero jak sie zmieni katalizatory i wydech to mysle ze 550 pęknie bez problemu ale Myse ze moje pozostanie seria na pewno na czas gwarancji a wiec 5 lat.Pozniej sie zobaczy ;)

Opublikowano

Witaj, 

Myślę, że tuning-boxa wrzucisz całkiem szybko :D

Pokonanie 500 PS będzie korcić :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Jezdziem ostatnio RS5 , RS3 i R8 Plus. Na co dzień jezdze troche wolniejszymi autami i przyznam szczerze ze auta ktore zachodzą 0-100 ponizej 4 sek. To juz inny stan umysłu.osiagi tych aut sa tak niesamowite ze dla kogoś kto wsiada z ulicy do takiego auta trzeba byc szalonym zeby to jeszcze dłubać. Oczywiscie po czasie człowiek sie oswaja i pewnie kiedys bedzie mało ale mysle ze to daleka przyszłość.

Jedyne co bedzie aktualne z modow na początku to Akrapovic jak bedzie dostępny.

Opublikowano

Witaj, 

Dokładnie z czasem człowiek się przyzwyczaja i korci żeby pomodzić :D

Czy audi uznaje montaż układu akrapovic na gwarancji?

BTW. Podobno RS6 performance wychodzą na Akrapovic tyle, że układ nie jest obrandowany...

Pozdrawiam

Opublikowano
4 godziny temu, black4 napisał:

BTW. Podobno RS6 performance wychodzą na Akrapovic tyle, że układ nie jest obrandowany...

jest, na końcówkach jest piękny napis ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

To już historia.Zapaszam do nowego tematu :)

 

-->

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.