Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Montaz nie ma tu nic do rzeczy ,musial bys miec dwie lewe rece do wszystkiego zeby tego samemu nie zlozyc.

W B7 jest to troche inczej rozwiazane zwlaszcza w TDI.Jechalem kiedys 2.0 TFSI z milltekiem B7 i bardzo mi sie podobal.Cos jak seria w TT jezeli wiesz jak ta gada i bardzo mi to odpwiadalo.Mily rasowy dziek zadnego buczenia , a ten moj skr...syn buczy i wpada w rezonans jak jakis ulter z gieldy :rolleyes: Oczywisice to nie jest tragedia bo to buczenie nie jest jaies straszne , ale ja juz wyroslem z takiego show.Ogolnie nic w tm wydechu nie jest przemyslane.No ale nic mam juz moze jednego norka ktory chce kupic to moje g......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widac nie jestem sam bo juz myslalem ze moze mam za wysokie wymagania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedasz BRD za 50, to bedzie na strokera :przebiegly:

za 50 to może bym miał kupca na tego paździocha w tym stanie jakim był finalnie na forum + dorzucisz jeszcze te heble co kisisz w na półce i może byśmy się dogadali :gwizdanie:

sorry za OT

:polew: :polew: :polew: :polew:

prosze Was nie bądzcie śmieszni...za 50 tys BRD czekają prosto z Niemiec z przebiegiem jakim chcesz i nigdy nie bite i tylko do kościoła jezdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zadymy z wydechem zastanawiam sie czy nastepnego nie zapodac z ciemnymi/czarnymi koncowkami.

Wyglada to kozacko :gwizdanie:

6727249001_636dbcd6aa_o.jpg

6727251339_79b905cfe7_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne koncowki :kox:

Szkoda Pawel ze z tym Milltekiem taka lipa. Nie spodziewalem sie. Nie podejrzewaz ze moze cos pokrecili w tym zakladzie w PL? Napewno masz dedykowana wersje do Twojego auta? :mysli: Ja kiedy do nich dzwonilem jak jeszcze nie bylo wydechow z Millteka do mojego B8 i mowili ze to nie problem dobrac/dopasowac, pospawac itp.. Ja chcialem dedykowany wiec..

BTW, Mialem dac znac jak bede sie wybieral do chatki w gorach. Teraz bylem na weekend, bylo zajefajnie :good: Nastepny wypad na tydzien 17 lutego :gwizdanie:

Tak sie prezentuje domek i okolica :naughty:

Trollbu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj w karbonie, albo w grafit mat, widziałem takie coś na żywo... wygląda super. :slina:

w carbonie bedzie ciezko , ale ale bede celowal w czarny mat.

Ciemne koncowki

Szkoda Pawel ze z tym Milltekiem taka lipa. Nie spodziewalem sie. Nie podejrzewaz ze moze cos pokrecili w tym zakladzie w PL? Napewno masz dedykowana wersje do Twojego auta? Ja kiedy do nich dzwonilem jak jeszcze nie bylo wydechow z Millteka do mojego B8 i mowili ze to nie problem dobrac/dopasowac, pospawac itp.. Ja chcialem dedykowany wiec..

nie no wydech jest dedykowany , ale jest totalnie spierdzielony i nieprzemyslany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Mialem dac znac jak bede sie wybieral do chatki w gorach. Teraz bylem na weekend, bylo zajefajnie

miales dac znac zeby razem pojechac a nie dac znac ze byles i bylo fajnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Mialem dac znac jak bede sie wybieral do chatki w gorach. Teraz bylem na weekend, bylo zajefajnie

miales dac znac zeby razem pojechac a nie dac znac ze byles i bylo fajnie :>

Nastepny wypad na tydzien 17 lutego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wracasz ok 28-29 lutego ? Ja na tydzien nie dam rady ale moze na weekend by dalo rade :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wracasz ok 28-29 lutego ? Ja na tydzien nie dam rady ale moze na weekend by dalo rade :mysli:

Wyjazd w piatek 17 lutego i powrot 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm :mysli: czyli daleko , wypadalo by miec piatek wolny a z tym moze byc problem bo biore juz wolne 10 lutego gdyz jade na Rajd Szwecji.Musze pogadac w biurze , bo na jedna noc to mi sie nie chce jechac taki kawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pieknie , widze ze katalizator toz wyjechal :naughty:

Ja juz mam wydech zamowiony w MG motorsport.Ja wszystko dobrze pojdzie montaz na Wielkanoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal wstawil 2.0 TFSI na stronie , 295 KM i 440 NM :kox: na takim setupie jak ja chce...

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=70

kurcze mialem robic program u Compotow al w sumie sam nie wiem...............

http://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.166108970091380.27259.166106913424919&type=1#!/photo.php?fbid=250422961659980&set=a.166108970091380.27259.166106913424919&type=3&theater

Niby wykresem sie nie jezdzi ale ten Rogalowy wyglada o niebo lepiej , z koleji Compoty zjady zeby na 2.0 TFSI/TSI , i badz tu madry..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...