Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Na oko, wykonanie pierwsza klasa, spawy millteka niestety się chowają to fakt.

Teraz poka jak to buczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa , program musi poczekac , sam w sumie dalem troche d*py :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maja czesc gotowych elementow , a dopasowany jest do mnie ze wzgledu na ilosc tlumikow , koncowki itp.W MG nie ma dwoch takich samych wydechow , wszystko robia pod klienta.Operacja trwa jeden dzien.

A dla ciekawskich oto super Milltek.Nie trzeba byc inzynierem zeby widziec golym okiem co takie patenty robia z przeplywem spalin......p1060363o.jpgp1060365g.jpgp1060364u.jpgp1060368g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że to Miltek z Chin ? Jeśli nie to innej opcji nie widzę jak partactwo do potęgi :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, powiem Ci, że jakoś dziwne te wszystkie klocki były u ciebie, inaczej to wszystko wygląda u mnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem firmy z UK uwielbiają robić produkcję w PRC i potem zonki wychodzą, być może ten wydech jest made PRC, ewentualnie angole dostali na głowę i takie zonki wypuszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa , program musi poczekac , sam w sumie dalem troche d*py :facepalm:

A o co kaman? :shock3:Nie ukrywam, że dosyć nieśmiało idzie mi przymiarka do zawirusowania mojego TFSI więc czekam na decyzję bardziej doświadczonych:decayed: W sumie to nawet nie wiem, czy CDNB różni się czymś (oprócz programem) od CDNC - póki co znalazłem same rozbieżne informacje i odłożyłem research na weekend :facepalm:

A no i wydechu MGMotorsport też bym posłuchał :decayed: Sąsiad dosłownie tydzień temu u nich robił, ale zapewne nie uzyska się takiego rezultatu jak w jego 650i :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi - masakra z tym milltekiem :facepalm: Ze ojczulem lepsze i dokładniejsze rzeczy spawaliśmy przy okazji tuningu kaszlaka ponad 10lat temu:polew: Porażka za te pieniądze:thumbdown: Nagraj w końcu jakiś film, jak się odzywa wydech na aucie - nie zmuszaj nas do składania próśb:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lipa , program musi poczekac , sam w sumie dalem troche d*py :facepalm:

A o co kaman?

o niefart , bylem umowiaony u Witka w piatek na 12.00 niestety mial obsowke i konczyl jakies parchy z rana wiec wjechalem na hamownie o 16.00 , zapial przod a z tylu czekala niespodzianka , nie bylo gwintu na ucho holownicze bo mam hak , a haka nie mam ja zalozyc bo nie mam wycietego otworu w dyfuzorze , trzeba by bylo zrywac zderzak a to kolejna godzina , dwie, wiec stwierdzilem ze nie ma sensu robic cos prawie noca.Stracilem caly dzien , kase na paliwo narzaskalem kolometrow i tyle z tego wyszlo .Ogolnie zalamka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Pawel, moje kondolencje :P

Masz na dyfuzorze zaznaczone jak i co wycinac pod hak. 5 min roboty! :naughty:

Lipa ze nie wyszlo, znam ten bol jak kalendarz podczasu pobytu w PL powinien miec wiecej niz 24h :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja też przy wymianie na S-Line'owy zderzak chciałem zostawić bez dziury co by nie ująć autu estetyki, ale jednak dziura wycięta, a jest na tyle nisko, że jest praktycznie niewidoczna. W każdym razie, powodzenia przy następnej próbie:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie zrobic pare nowych fotek.Wydeszek jest ciekawy bo koncowki sa w czarnym chromie , z daleka wygladaja jak czarne dopiero z bliska zaczynaja mic polysk.Efekt fajny , dodatkowo nie ma szans zebym kiedys sopotkal auto z takim wydechem :cool:

27089231.jpg13180850.jpg38320596.jpg25385440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają za***iście, wogóle piękna B8, rzekł bym wygląd wzorcowy, super Paweł :thumbup1:

BTW ile Cię ten wydech kosztował, może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...