Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Na każdego przychodzi pora po różnych wydumkach ja też dorosłym w końcu do V6 w automacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna to nigdy nie będzie ale jak wyposażyć dobrze 2.0 tfsi to ładuje szatko pod 800K nok.Z tego co wiem to S4 będzie się zaczynać od trochę ponad 900 no i sporo wyposażenie za które trzeba płacić w A4 jest w standardzie w S4.

Jest jeszcze jedna opcja ale to dopiero raczej na konto iść 2017 ale może warto czekać.Zobaczymy na razie mam obiecane auto na weekend jak importer coś dostanie i dziennikarze nim podjeżdża.

Jak masz czas to poczekaj trochę, nawet do następnego roku. Moim zdaniem warto poczekać i ogarnąć wszystko na spokojnie :wink:

2.0 już masz więc czas na coś innego :decayed:

Podejrzewam, że S4 będzie szło objazdowo po NO. Tak z ciekawości się spytam, jak bierzesz auto na weekend lub testowo to płacisz za to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezezy czy dealer ma go na własność jako demo czy wypożycza od głównego importera.

Takie auta należą zazwyczaj do importera wiec zazwyczaj pożyczają go na dzień lub pare godzin zwłaszcza jak nowy model to jest zabookowane przez dziennikarzy na testy i inne okazje wiec wiecej jak na pare godzin nie dają.

Jak zwykle auto typu A4 czy inne to mogę nawet na weekend dostać.Pare miesięcy temu miałem B9 TDI na 3 dni wiec mogłem sie przyzwyczaić do auta.Jednak inaczej jak sie z autem pożyje niz ogląda 15 min w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sesja przed sprzedażą.Nadal sie prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pikowana skóra miażdży..

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, turdzi napisał:

Ostatnia sesja przed sprzedażą.Nadal sie prezentuje ;)

i co teraz będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz auto w rozliczeniu ? 

I pytanko odnośnie eu i hebli...  Robisz zawzwyczaj eu-kontrol w aso?  Nic na przeglądzie się nie czepiali, że nie są seryjne hamulce ? 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

i co teraz będzie?

Jezeli wszystko dobrze pójdzie to celuje w Audi ale z silnikiem Porsche :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Norbas napisał:

Zostawiasz auto w rozliczeniu ? 

Na razie sprzedaje na własna rękę.Mam kupę czasu bo nowe mogę zamówić dopiero w grudniu.W ostateczności zostawię w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Norbas napisał:

i pytanko odnośnie eu i hebli...  Robisz zawzwyczaj eu-kontrol w aso?  Nic na przeglądzie się nie czepiali, że nie są seryjne hamulce ? 

Z herbami nie ma problemu.EU robię w ASO ale S4 ma ta samoa homologacje co A4 wiec z hamulcami nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdzi napisał:

Na razie sprzedaje na własna rękę.Mam kupę czasu bo nowe mogę zamówić dopiero w grudniu.W ostateczności zostawię w rozliczeniu.

Jak jest czas to dużo lepiej na tym człowiek wyjdzie... 

 

5 godzin temu, turdzi napisał:

Z herbami nie ma problemu.EU robię w ASO ale S4 ma ta samoa homologacje co A4 wiec z hamulcami nie ma problemu.

Nie wiem od czego to zależy. Kumpel ostatnio miał eu i goście wytykali mu, że heble które ma obecnie ma aucie ( od s6) są zagrożeniem dla niego i innych uczestników ruchu...

Audi nie mogło wydać mu odpowiednich papierów i odsyłano go do firmy produkującej hamulce. Natomiast firma produkująca hamulce odsyłała go do Audi...   :facepalm: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim aucie ma te helle od S6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Norbas napisał:

Jak jest czas to dużo lepiej na tym człowiek wyjdzie... 

 

 

Czasu mam duzo bo odbiór nowego nie wczesniej niz marzec 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, turdzi napisał:

A w jakim aucie ma te helle od S6 ?

C5 polift. Wsio P&P żadnej rzeźby tam nie ma... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze dlatego ze u mnie wszystko wyglada jak OEM tylko tarcze mam większa tzn. Ja użyłem oryginalnego zacisku 2.0tfsi tylko jarzmo mam z S4 pomalowane na srebrno wiec wszystko jest OK.Ale pamietam ze w B7 miałem zacisk S4 i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, w sumie on mial pomalowany zacisk na żółto. Zmienił na serię i pojechał ponownie. Gość się pytał jaki był zacisk wcześniej bo nie pamięta :decayed: to mu pokazał stary w bagażniku :) pewnie też zależy od osoby. W B7 też nie malowales zacisków?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tam miałem czarne OEM S4 ze znaczkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2017 o 17:13, turdzi napisał:

Jezeli wszystko dobrze pójdzie to celuje w Audi ale z silnikiem Porsche :) 

Czyli 2.9 BiTurbo ? nowa rs powala, szczególnie misano red z całym carbonowym pakietem ?

0-100:  3,67 (tested) - 3,9 (official)

https://m.facebook.com/pg/auditography/photos/?tab=album&album_id=1502581029803314

Edytowane przez mystic.pl
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle ze w Avancie a wiec muszę czekać do grudnia.Debiut za miesiąc we Frankfurcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...