Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko prawie go nie ma.Juz troszke za pozno bo opony kupione.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 06:49_________________________________________________Tym czasem dziś stukną pierwszy 1000km

zdjcie0242w.jpg

średnie spalanie z miasta z tego 1000 po prostu rewelka.Jak by mi ktos to powiedział to bym nie uwierzył ze 2.0L z turbo z AWD i masie 1650kg może tak malo palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zawsze to mówiłem ale nikt nie wierzył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FWD to juz wogole jezdzi o kropelce , w tym wypadkunie wime po co wogle zawraca sobie glowe z dyszlem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krotki okres czasu i juz 1000 km

a na co mam czekac , chce jak najszybciej dotrzec bo mnie czeka trasa w wakacje , wiec rypie po po miescie setke dziennie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnie spalanie z miasta z tego 1000 po prostu rewelka.Jak by mi ktos to powiedział to bym nie uwierzył ze 2.0L z turbo z AWD i masie 1650kg może tak malo palić.

nie licytuj sie - ja mam srednie 12,3 z 7tys :wink4:

wystarczylo, ze przestalem w korkach stac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, czy jazda po Oslo jest porównywalna z jazdą po Krakowie?

Oslo jest na liscie 10 najbardzej zakorkowanych miast w Europie :wink4: , ale spalanie zrobione jazdy wieczornej i porannej , jak jeszcze nie ma duzo korkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, czy jazda po Oslo jest porównywalna z jazdą po Krakowie?

Oslo jest na liscie 10 najbardzej zakorkowanych miast w Europie :wink4: , ale spalanie zrobione jazdy wieczornej i porannej , jak jeszcze nie ma duzo korkow.

Lista listą, a własne odczucia to własne odczucia ;) Ciekaw jestem o ile wzrośnie spalanie po dotarciu i cięższej nodze. Tak czy inaczej, jak na razie, mam wrażenie, że era diesli się powoli kończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po trasie i b.spokojnej jeździe ze stała prędkością praktycznie bez wyprzedzania

100 km/h - 7,6l

110 km/h - 7,8l

120 km/h - 8,0l

... Ale ile tak można jeździć jak emeryt. Przy dynamicznej jeździe 130-160 komp pokazuje 9,5l. 160-190 zamyka się 10-10,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista listą, a własne odczucia to własne odczucia ;) Ciekaw jestem o ile wzrośnie spalanie po dotarciu i cięższej nodze. Tak czy inaczej, jak na razie, mam wrażenie, że era diesli się powoli kończy :decayed:

Po dotarciu to raczej zmaleje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, czy jazda po Oslo jest porównywalna z jazdą po Krakowie?

Oslo jest na liscie 10 najbardzej zakorkowanych miast w Europie :wink4: , ale spalanie zrobione jazdy wieczornej i porannej , jak jeszcze nie ma duzo korkow.

a na ktorym miejscu? bo Warszawa na 2-gim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale ile tak można jeździć jak emeryt. Przy dynamicznej jeździe 130-160 komp pokazuje 9,5l. 160-190 zamyka się 10-10,5l

mysle ze 10-10.5 przy 160-190 to nie bedzie realne , zwlaszcza w gronej granicy ale kto wie bo skrzynia jest bardzo dluga.160km 6 bieg i ledwo 2800 obrotow.w BRD mialem juz ponad 3000 :rolleyes:

a na ktorym miejscu? bo Warszawa na 2-gim

o nie pamietam 6 , czy 7 miejsce ,ale w tej kazdym razie w Oslo w godzinach szcytu sa korki jak fiks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jezdzilem w trasie moim 2.5tdi i utrzymywalem predkosci 170-190 to spalanie bylo wlasnie 10,5 srednie - wiec mysle, ze wynik jak najbardziej normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista listą, a własne odczucia to własne odczucia ;) Ciekaw jestem o ile wzrośnie spalanie po dotarciu i cięższej nodze. Tak czy inaczej, jak na razie, mam wrażenie, że era diesli się powoli kończy :decayed:

Po dotarciu to raczej zmaleje..

Tylko jeśli styl jazdy nie ulegnie zmianie, a mnie chodzi o jazdę z wykorzystywaniem pełnych możliwości samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykorzystywaniem pełnych możliwości samochodu to nawet TDI 1,9 spali ci 12Llub lepiej.Zreszta spalanie tak jak zuzyce ileju to bardzo dyskusyjna i indywidualna sprawa.Ciezko je porownac bo kazdy jezdzi inaczej w roznych warunkach.Miasto miastu nie rowne trasa trasie i noga nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często latam na w-we i jak mi się śpieszy i jest duży ruch, czyli non stop 3 i pedał w podłogę to 11-12 pokazuje ale ta sama trasa w nocy do 140 i około 8-8,5L. ale trzeba brać pod uwagę że w codziennym ruchu nie ma 100% powtarzalności warunków. a jak ktoś pisał o końcu ery dieslów to w zeszły czwartek lecieliśmy z lbn do białej na 3 auta na wesele, zerowy ruch prędkośc praktycznie całą trase 110-120.volvo v50 2.0tdi 6L, ja za nim jechałem 6.8, moc 2x większa i benzyna...kolega na miejscu pozostawił wyniki bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem okazje troche szybciej pojezdzic na moje ulubionej kretej lesnej drodze.

Jest troche rzeczy ktore mi w tym samochodzie przeszkadza i troszke irytuje ale to co zrobilo Audi w tym samochodzie z zawieszemiem S line to naprawde majstersztyk :cool1: Nawet na pontonach czyli 17" mozna isc taka bomba ze moj STI na seryjnym zawiasie to jakis tapczan :rolleyes: Nawet nie chce myslec jak tosie musi prowadzic na 19" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...