Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

oj na takie drogi to dobry gwint plus skręcenie porządne i jaaazdaaa :)... oj szkoda że nie ma takich dróg u nas... chętnie bym pojeździł po takiej drodze na KW swoim :kox:

... mam nadzieję, że nie do pierwszego zakrętu :decayed: :decayed: :decayed:

Turdzi i Pavlo widzę, że jesteście wielbicielami marki, więc wstawię Wam dla połechtania wyobraźni project 911 od Singera:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9232924.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, Turdzi, co tam w NO się dzieje teraz?! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki ma alibi .... siedzi w PL :gwizdanie: a turdzi się dzisiaj gdzieś zapadł :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tylko Turdzi właśnie w Oslo, jak dobrze pamiętam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stream_file.asp?iEntityId=1922

Trasa lux ale w sezonie nie da sie tam jechac. Niemcow z camperami pelno, autobusy, motocykle i kolarze.. Wyglada jak ta trasa co na Top Gear testuja ale na tej norweskiej wersji mozna jechac max 40km/h :([br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________Turdzi jest na wycieczce krajoznawczej po norkownii wiec go nie ma w Oslo. Dzwonilem do niego bo kurde akcja w Oslo masakra :(:shocked:

Kiedys musialo dojsc do czegos takiego w Norwegii.. Utrzymuja kurde cala mase ciapatych nierobow, uff. ale nie ma co robic OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle jeśli wszystko się uda to zajmę się kompletną odbudową(renowacją) tego okazu :drool: :radocha:

Przebieg 27 tys mil,praktycznie pełna opcja(o ile nie full),1993 rok 360KM...Srodek jest w fajnym stanie..

Wstępnie znajomy, maniak Porsche, powiedział mi po zdjęciach że nie jest źle.Odbudował kilka sztuk..

Stałem koło niego i szybciej mi serce biło..już widziałem inne koła,lśniący lakier...ech..

img1128pk.jpg

img1137yw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

img1131gb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Taniocha co? :P

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=143643979&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.modelDescription=turbo&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=1985&lang=pl&pageNumber=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Kiedys musialo dojsc do czegos takiego w Norwegii.. Utrzymuja kurde cala mase ciapatych nierobow, uff. ale nie ma co robic OT.

OT: jak wygląda wyszkolenie i uzbrojenie policji w NO? :blink: Mają oddziały podobne do polskich 'AT'?

Typ strzelał do ludzi jak do kaczek przez 90 minut .... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ,

Jestem zyje i mamy sie dobrze.W dzien ataku wczesnie rano wyjechalismy z Oslo na wakacje o calej akcji dowiedzialem sie z radia po drodze.Masakra , bo nic wiecej nie mozna napisac.ja pracuje doslownie 300 m od miejsca wybuchu natomiast jak czas pokazal boba okazala sie znacznie mniejsza tragedia przy masakrze na wyspie.

OT: jak wygląda wyszkolenie i uzbrojenie policji w NO? Mają oddziały podobne do polskich 'AT'?

Typ strzelał do ludzi jak do kaczek przez 90 minut ....

oczywiście ze maja problem w tym ze nie wiadomo czy bomba nie byla przyneta do odciągnięcia uwagi od tego co ten psychol planowal na wyspie.Tam bylo z 300+ osób na maleńkiej wysepce na która można dostać sie tylko łodzią.Wszystkie siły policji zmobilizowane były w Oslo , do tego pozajmowane tel. alarmowe.Lepszych warunków do wstrzelania wszystkich chyba nie mógł mieć.Ci co sie uwolnili mówią ze koleś ze stoickim spokojem chodził i strzelał nie gonił tych co uciekali bo i tak wiedział ze zaraz ich znajdzie.Ciarki przechodzą jak by sie to przeczytało w książce a co do piero wyobrazić na prawdę.Ja do tej pory nie jestem w stanie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najazniejsze ,

Pawel piekna to Prosie ja bym go bral :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pawel piekna to Prosie ja bym go bral :cool1:

Ona mocno po zawieszeniu dostała. Da się to zrobić by nie było problemów przy większych prędkościach? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da zrobic pytanie za ile.Wazne jest aby robil to ktos bardzo kumaty a nie pierwszy lepszy kowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose ma Q7 więc by upakował :wink4:

faktycznie jest w A8 - pojawila się w MY2011. W 2010 bylo bardzo malo felg w A8, a teraz jest 16 modeli :)

niestety fela z A8 jest 9' a ja mam 10' ale to i tak mneijszy problem w porownaniu do rozstawu srub - A8 ma 112 a ja 130 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc dlatego ze Porsche to się da.Bede wiecej wiedział we wtorek,srodę.Zawieszenie pewnie nowe.

Kolega mnie zadziwił bo powiedział ze "gówno" się jej stało i bez problemu można ją na igłę zrobić.. :grzywa:

kolega Piotr czy Bartek :gwizdanie: faktycznie nic jej nie jest pod lewym błotnikiem pustka :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest w A8 - pojawila się w MY2011. W 2010 bylo bardzo malo felg w A8, a teraz jest 16 modeli :)

niestety fela z A8 jest 9' a ja mam 10' ale to i tak mneijszy problem w porownaniu do rozstawu srub - A8 ma 112 a ja 130

szkoda bo Q7 na tej feldze wygladalo by zjawiskowo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest w A8 - pojawila się w MY2011. W 2010 bylo bardzo malo felg w A8, a teraz jest 16 modeli :)

niestety fela z A8 jest 9' a ja mam 10' ale to i tak mneijszy problem w porownaniu do rozstawu srub - A8 ma 112 a ja 130

szkoda bo Q7 na tej feldze wygladalo by zjawiskowo :cool1:

noooooo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...