Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Audi ma jednak tragicznie podobierane ET do swoich modeli :rolleyes:

to mało powiedziane - jak założe zimowki to wrzuce zdjecie z orygianlnymi 18tkami.

masakra jakas jest - kola "wpadaja" w blotniki i wyglada jakby ktos bude Q7 zalozyl na podloge od malucha :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: Mala przestroga jezeli chodzi o czarny kolor :)

Zdjecie dnia, Oh happy days!

c68daf7e6c818443.jpg

zanim moj bedzie tak wygladal to mysle ze mam jeszcze ze 3 lata :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuźwa jaki efekt genialny!

Makki masz PW ode mnie.

Odpisalem.

Makki efekt mega :kox: :kox: :kox:. Jakie środki poszły? i jaką techniką?

No sam jestem mega zadowolony.

Nie bedziemy Pawlowi zasmiecac watku.

O tym mozna pogadac w dziale kosmetyki

zanim moj bedzie tak wygladal to mysle ze mam jeszcze ze 3 lata :wink4:

Ta jasne :)

Dobrze ze Audi ma zazwyczaj twarde lakiery bo to cos co teraz poleruje to japonczyk, ktorego nie problem porysowac nowa mikrofibra za 50zl! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne :)

Dobrze ze Audi ma zazwyczaj twarde lakiery bo to cos co teraz poleruje to japonczyk, ktorego nie problem porysowac nowa mikrofibra za 50zl!

wystarczy ze nie chodzisz codziennie z latarka kolo auta :wink4:

Czarny jest lakierem na ktorym wszystko widac i wysuje sie nawet jak nie niego patrzysz :rolleyes:

Sa wiec dwie rzeczy ktore mozna zrobic ,albo sie zamartwiac i zwariowac , alebo przejsc na tym do porzadku dziennego i jak bedzie juz slabo to za dwa trzy lata zrobic jakas korekte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu , ale w ogloszeniu napisane ze to orginal :mysli:

Ufffff udalo sie , kola zimowe zakupione , ale szczerze zakup felg u handlarzy z allego to jakis koszmar......... :rolleyes:

Zakupione 17 ale z malym trikiem bo sa to kola z A5/A4 Allroad , 17x7.5 ale z fajnym ET28.Pasuja idealnie w nadkola B8 i mysle ze przez to beda o wile fajniej wygladac niz schowane 18 cali.

zimowe.jpg

29526448717.jpg

29647688273.jpg

292067329262.jpg

zdjcie0182e.jpg

zdjcie0184t.jpg

bardzo fajne zimówki - moje dość mocno są schowane w nadkola - pewnie będę jakiś dystansik zakładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: To teraz kup sobie jeszcze takie zimowki jak tutaj:) nokian hakkapeliitta r - bez kolcy..

zdjcie0182e.jpg

Bede cos takiego kupowal teraz na zime w Norwegii. A to co mialem zostanie mi na wyjazdy Polska-Niemcy-Dania itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kupie na przyszly rok , w tym roku zjezdze te co sa na felgach.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 17:23_________________________________________________Patrz Makki jaka ironia , jak kupowalem auto to na rynku wtornym nic nie bylo a jak kupilem to oczywiscie zacza sie wysyp.

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30502596

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30229884

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=30511366

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30510018

ale przyznam szczerze ze ceny 3.0 TDI w NO sa chore :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowalem auto to na rynku wtornym nic nie bylo a jak kupilem to oczywiscie zacza sie wysyp.

skad jak to znam... zawsze sie wtedy znjadize fajniejszy kolor, specyfikacja lub cena... :disgust:

ja po zakupie przestalem przegladac ogloszenia, bo po co się wkur.wiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe.....

Ok jestem w PL i tak na szybko napisze auto na trasie spisalo sie za***iście , zrobione 1400 km jazda miedzy 150-180 z boksem i calym zladowanym autem.Spalanie na MMi 8,7 na stacji 8.9 :shocked: makki u siebie mail 8.8 na podobnej trasie ......i po co komu diesel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe.....

Ok jestem w PL i tak na szybko napisze auto na trasie spisalo sie za***iście , zrobione 1400 km jazda miedzy 150-180 z boksem i calym zladowanym autem.Spalanie na MMi 8,7 na stacji 8.9 :shocked: makki u siebie mail 8.8 na podobnej trasie ......i po co komu diesel :decayed:

Heheh. Powodzenia w PL i uwazaj na dziurki..

Mnie mozliwe ze i duzo pali na trasie DK-DE-PL ale DK robie do 160km/h, DE ile fabryka daje a w PL to zalezy od drogi.. :(

Za to Ty masz kola rowerowki w porowaniu do moich pimp 20inch.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh. Powodzenia w PL i uwazaj na dziurki..

Mnie mozliwe ze i duzo pali na trasie DK-DE-PL ale DK robie do 160km/h, DE ile fabryka daje a w PL to zalezy od drogi.. :(

Za to Ty masz kola rowerowki w porowaniu do moich pimp 20inch..

jasna sprawa ale tymczasowo a4 grzeje garaz bo mam impreze na trasy i punto 1.1 na miasto :decayed:

pawel 1380 masz PW :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:21_________________________________________________zajebiscie zrobilem ledwo 10km po krakowie ......... dzis umylem auto , patrze a tu z przodu uj***na felga i przecieta opona :wallbash:

Krakow nigdy nie grzeszyl dobrymi drogami ale to co sie traz dzieje to jest normalnie skandal.

Zawsze sie dziwilem po co komu SUVy ale w takim miescie to koniecznosc i to najlepiej na kolach od traktora :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...