Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: nie no musze :wink4:, ale to mega wygodna sprawa.Piwnice mam za sciana i juz 3 razy taszczylem tam sam boxa ,i nie wspominam tego jako bardzo przyjemne zajecie.A teraz doslownie chwilka i jest zdjety albo zalozony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie :)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Dzis dokonczylem felgi ,teraz moge powiedziec ze mam nowe felgi , troszke je podpiescilem Shieldem i wygladaja jak nowe.

Z oponami chyba tez troche przypanikowalem , pomierzylem wysokosc bieznika i maja dobre 7-7.5 mm wiec zostaja na zime.Samnie wiem jak mi wyszl wtedy 4 ale chyba mialem takiego nerwa na te felgi ze gdzies niedokladnie miarka zmierzylem :rolleyes:

p1060249n.jpg

p1060251s.jpg

p1060255n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają całkiem zdrowo, Shield Shieldem, ale co jakiś czas zaaplikuj RimWax, dużo łatwiej się myje koła no i chroni je przed syfem [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 22:03_________________________________________________sorry, na jednej fotce wygląda tak jak by fela była trochę przytarta, prawda to czy złudzenie ? jak przytarte to aplikator, RimWax i do dzieła, ja mojej matce całkiem grube ryski wyprowadziłem tym specyfikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie swiatlo zalamalo , na felgach nie ma nawet jednej ryski , byly tylko potwornie brudne z osadem po wewnetrznej stronie do tego cale kola tocza sie idealnie , na wszyskich sa jeszcze fabrayczne ciezarki , tylko jedno kolo wymagalo delikatnego dowazenia.

Mialem sobie kupic Autobahna , ale mialem na razie inne wydatki do tego chcialem jeszcze auto na zime pojechac Shieldem ale slaby ze mnie detajer i sie tak potwornie nie chce bo te felgi wybraly mi konkretnie jajka :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnoscia jest , to tez dobry spsob na odstresowanie po calym dniu roboty , ale niestety z dzieckiem dzien sie potwornie kurczy i sa inne priorytety tez przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to traktuję jak ucieczkę do przyjemności chociaż dzisiaj myślałem, że ręce odpadną przy polerowaniu przedniej szyby, efekt końcowy to wynagrodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka zima i jaki rok , czasem jest metr czasem 15 cm ale w w zeszlym roku jak sypnelo grudniu tak lezal do kwietnia , ale to dobrze bo sezon narciarski dlugi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to akurat boks nie powinien byc potrzebny :)

taaa - zwlaszcza z kratka z tylu :disgust:

w zeszlym roku ja wywalilem, bo jechalismy tylko we 2kę z żoną, ale przy kpl na pokładzie ten manewr nie przejdzie.

przy kratce w poprzek wejda max 155ki. niestety kratka czasami ogranicza funkcjonalnosc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi współczuje tych opon, mam je na zime... są.. yyy... dobre na suchym i to chyba by było na tyle.

mowisz , w testach wypada bardzo dobrze :mysli: pojezdzimy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz , w testach wypada bardzo dobrze :mysli: pojezdzimy zobaczymy

miałem kiedys michelin alpin a2, też w testach wygrywały, w rzeczywistości dramat.

Debica była lata świetlne z przodu.

Teraz mi w 4turbo polecili BS, jest ok, zwłaszcza trakcja się poprawiła.. odkąd zminiłem.. auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...