Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z klimą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam taki problem a mianowicie: Tryb ECON jest cały czas włączony - nie dało się wyłączyć.

nabilem klime i nic podpielem pod VAG-a i

00819 high pressure sensor g65

co trzeba zrobic zeby klima dzielala?

z gory wielkie dzieki

pozdrawiam

Opublikowano

czujnik masz do wymiany

Opublikowano
  • Autor

i bedzie dzialac?

a dlaczego ECON nie da sie wylaczyc?

Opublikowano

Kolego wymień czujnik na chłodnicy klimy, jak otworzysz maskę to znajdziesz go po prawej stronie pod lampą. Oczywiście gazu z układu nie musisz wyciągać........

Opublikowano
  • Autor

łap kolego...wszystko jest na forum :>

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194916.0

oki wielkie dzieki :good:

a orietuje sie ktos ile tego czynnika ma byc nabite w A4 b6?

Opublikowano
  • Autor

dzieki :good:

Opublikowano

przy okazji wymień dławik i osuszacz[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 13:41_________________________________________________dławik: 8E0 820 177

osuszacz w zaleznosci od nr nadwozia:

-> 8E-3-285000 8E0 820 193 C

8E-3-285001 -> 8E0 820 193 E

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

high presure sensor(g65) wymieniony,klima nabita i dalej sie "ECON"swieci nie da sie go wylaczyc :confused4: co moze byc?

z gory wielkie dzieki

Opublikowano

Jaki masz opis bledu??

moze ktorys kabelek czujnika sie przetarl???

Opublikowano
  • Autor

Jaki masz opis bledu??

moze ktorys kabelek czujnika sie przetarl???

00819 high pressure sensor g65

Opublikowano

mowiac jaki masz opis chodzilo o np

Open or Short to Ground

lub

Signal too Low

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj podlaczylem znowu pod dwa inne vagi i wyskoczylo takie cos

00716-silniczek klapy powietrza zuzytego -V 113

01320- confort module for climatronick (J 255)49-10 no comunication

pomozecie?

Opublikowano

00716-silniczek recyrkulacji powietrza, do sprawdzenia, tzn. rozebrac, wytrzyscic i przesmarowac. nie ma wplywu na dzialanie klimy. :)

01320- control module for climatronick (J 255)49-10 no comunication. czy panel klimatronika byl wymieniany??? brak komunikacji po can z climatronikiem. do sprawdzenia kabelki, kodowanie

A powiedz mi w jaki sposob nabiles klime skoro nie wlacza ci sie kompresor ????

Opublikowano
  • Autor

nabita byla przez te dwa zawory pod maska,ale nie wiem dlaczego sie kompresor nie wlacza :mysli:

Opublikowano

No to trzeba by bylo teraz organoleptycznie sprawdzic czy kompresor nie jest przypadkiem zatarty i sprzegielko spalone ;) ??? bo tak sie moglo stac jak miales za malo czynnika i tak jezdziles uzywajac klimy

Opublikowano

zobacz bezpieczniki miałem to samo jeden był przepalony i caly czas świecił ECON. Albo robiłęś coś przy bezpiecznikach i źle włożyłeś jeden

Opublikowano

No to trzeba by bylo teraz organoleptycznie sprawdzic czy kompresor nie jest przypadkiem zatarty i sprzegielko spalone ;) ??? bo tak sie moglo stac jak miales za malo czynnika i tak jezdziles uzywajac klimy

jak jest za mało czynnika to kompresor się nie włączy a co za tym idzie nie zatrze :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

z bezpiecznikami jest wszystko ok

47746e7854d31d92m.jpg

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:10_________________________________________________

No to trzeba by bylo teraz organoleptycznie sprawdzic czy kompresor nie jest przypadkiem zatarty i sprzegielko spalone ;) ??? bo tak sie moglo stac jak miales za malo czynnika i tak jezdziles uzywajac klimy

jak jest za mało czynnika to kompresor się nie włączy a co za tym idzie nie zatrze :rolleyes:

a mi wposcil na razie 460 i powiedzial ze juz powinna chodzic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.