Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze urwane oslony tej zimy w B8 :D

oslona_001.jpg

coś mi się wydaje ze to nie wina zimy :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam rezanie poduchy ? :cool1:

Czekam na klamoty pewnie czesc jutro dotrze :decayed: ....moze cos wypali z tego :wink4:

chyba mam taką... :decayed:

Kurcze ....zamowiłem juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam rezanie poduchy ? :cool1:

Czekam na klamoty pewnie czesc jutro dotrze :decayed: ....moze cos wypali z tego :wink4:

Ja zwątpiłem jak zobaczyłem mocowanie zaślepki poduchy do aluminiowego kosza :decayed: I do tej pory poducha jest w kolorze swing :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzeba rozdzielic czarna obudowe od tego metalu a pozniej znow oddzielic mocowanie podstawy podusi .

Nie mam pojecia jak to wyjdzie :)

Podusia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poducha od TT ?

Od A8 jest zupełnie inna - zaślepka nie jest nitowana tylko na zatrzaskach wpada to aluminiowego kosza poduchy.

Ogólnie to opór różnic jest między tymi poduchami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poducha od TT ?

Tak :) Bedziemy rezać i wszystko wyjdzie w praniu .[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 19:25_________________________________________________Dziś było troszke cieplej to i małe rezanko było :wink4: Robie pare rzeczy (drobnych oczywiscie :decayed: ) zaciekawiło mnie czy w B8 jest schowek klimatyzowany :mysli:

Na fotce ktorą zrobiłem u siebie jest zaslepka ( za schowkiem pasazera ) przez ktorą mozna poscić rurkę do schowka z nadmuchu :naughty:

Kto ma schowek klimatyzowany rączka w gorę :gwizdanie:

Jakoś w ETCE nie mogę znalezc :( HELP !!!!

002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nr czesci na tej zaslepce?

No nie pomyślałem :doh1:

Sprawdz czy masz klimatyzowany schowek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co potrzebujesz??

Jaki masz schowek ? dzielony z polkami ?

W ELSIE znalazłem opis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z połkami i AMI

Nie masz tam gdzies na dole ( w schowku ) jakiegos otworu ?

U mnie sa tez poleczki i AMI :decayed:

Ponoc wystepuje to w wersji Komfort ( klimatronic ) pozniej wkleje fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze wieczorem czy cos jest.

mozliwe, ze jest... ale klimatyzowany schowek nie wychodzil TYLKO z opcja 3-strefowej klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

... ale klimatyzowany schowek nie wychodzil TYLKO z opcja 3-strefowej klimy?

Tak :wink4:

Grzegorz.. może Ci się przyda :naughty:

http://www.audiworld.com/tech/int48.shtml

Tez to robilem u siebie w moim B6 :) ...no i B8 tyżżżż bedzie :kox: Tylko nie mogę znalezc numeru tej rurki w ETCE do B8

p.s. Dzis nie przyszły jeszcze poduszki z TT i A8 :)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:15_________________________________________________schowek_31.jpg

schowek33.jpg

Przyłącze chłodzenia podręcznego schowka przy pojemniku zasysającym powietrze .

Od 01.2008 stopniowo montowane są klimatyzatory, w których znajduje się dodatkowe przyłącze do chłodzenia podręcznego schowka. W samochodach bez chłodzenia podręcznego schowka przyłącze to jest zaślepione.

W przypadku pojemnika zasysającego powietrze D z przyłączem chłodzenia podręcznego schowka C nakładka E jest ok. 3 mm dłuższa niż w wersji bez przyłącza chłodzenia podręcznego schowka C

Jeśli pojemnik zasysający powietrze D z przyłączem chłodzenia podręcznego schowka C ma zostać zamontowany w samochodzie, w którym dotychczas nie było pojemnika zasysającego powietrze D z przyłączem chłodzenia podręcznego schowka C , należy skrócić czop A na obudowie elementu grzejnego z prawej strony B o ok. 3 mm (różne wersje).

W samochodach z pojemnikiem zasysającym powietrze D z przyłączem chłodzenia podręcznego schowka C, ale bez wyposażenia dodatkowego w „chłodzenie podręcznego schowka“ przyłącze C należy zaślepić F.

W samochodach z wyposażeniem dodatkowym w „chłodzenie podręcznego schowka“ należy usunąć zaślepkę F z przyłącza chłodzenia podręcznego schowka C.

W samochodach z wyposażeniem dodatkowym w „chłodzenie podręcznego schowka“ schłodzone powietrze z klimatyzatora prowadzone jest poprzez przyłącze chłodzenia podręcznego schowka C i prowadnicę powietrza A znajdującą się na pojemniku zasysającym powietrze do podręcznego schowka. Prowadnica powietrza do podręcznego schowka uszczelniona jest przez uszczelkę z tworzywa piankowego B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...