Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem, czasem mody sa fajne dla samego modzenia, a czasem sa nawet przydatne, ale na chu.. Ci ten alarm? :polew::hi:

Będą jeszcze dwa Alarmy ( zabezpieczenia :wink4: ) :decayed: info wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fabryczny alarm prawie załozony :) pozostaje tylko zmienić tapicerke z wlacznikem dezaktywacji alarmu w najblizszej przyszłości .

Znow było przewalanko tapicerek w aucie od samego przodu auta do bagaznika :kox:

Czekam tylko na małe info w sprawie LongCoding w Komforcie .

syrena.jpg

spryski211.jpg

czujnikilampka.jpg

syrenah.jpg

15946233.jpg

ale za to przez to rozbieranie i składanie tapicerki będziesz znał swoje auto od podstaw :good: i tak pewnie już znasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, czasem mody sa fajne dla samego modzenia, a czasem sa nawet przydatne, ale na chu.. Ci ten alarm? :polew::hi:

Będą jeszcze dwa Alarmy ( zabezpieczenia :wink4: ) :decayed: info wkrótce

Może lepiej bez info :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Fabryczny alarm to :thumbdown: zakładałem tez go w B6 :) Krótko mówiąc zadnych dalszych info nie będzie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny alarm prawie załozony :) pozostaje tylko zmienić tapicerke z wlacznikem dezaktywacji alarmu w najblizszej przyszłości .

Znow było przewalanko tapicerek w aucie od samego przodu auta do bagaznika :kox:

Czekam tylko na małe info w sprawie LongCoding w Komforcie .

syrena.jpg

spryski211.jpg

czujnikilampka.jpg

syrenah.jpg

15946233.jpg

ale za to przez to rozbieranie i składanie tapicerki będziesz znał swoje auto od podstaw :good: i tak pewnie już znasz :naughty:

A że od tego ciągłego rozbierania i składania zacznie skrzypieć i trzeszczeć na każdym wyboju to będzie to tylko taki dodatkowy ficzer .... :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczny alarm prawie załozony :) pozostaje tylko zmienić tapicerke z wlacznikem dezaktywacji alarmu w najblizszej przyszłości .

Znow było przewalanko tapicerek w aucie od samego przodu auta do bagaznika :kox:

Czekam tylko na małe info w sprawie LongCoding w Komforcie .

syrena.jpg

spryski211.jpg

czujnikilampka.jpg

syrenah.jpg

15946233.jpg

ale za to przez to rozbieranie i składanie tapicerki będziesz znał swoje auto od podstaw :good: i tak pewnie już znasz :naughty:

A że od tego ciągłego rozbierania i składania zacznie skrzypieć i trzeszczeć na każdym wyboju to będzie to tylko taki dodatkowy ficzer .... :naughty: :naughty:

andyn.jpg <=> :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy a co tam ma skrzypieć :lol1: Wszystko poskładane lepiej niż w fabryce :gwizdanie:

Każda spinka na swoim miejscu jest :wink4:

p.s. Jak dobrze pójdzie nastepne rezanko będzie czyli montaz przełacznika AIR BAG ON/OFF :)

Czy ktos zna kod do poduszek Security Acces ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy a co tam ma skrzypieć :lol1: Wszystko poskładane lepiej niż w fabryce :gwizdanie:

Każda spinka na swoim miejscu jest :wink4:

p.s. Jak dobrze pójdzie nastepne rezanko będzie czyli montaz przełacznika AIR BAG ON/OFF :)

Żeby tego nie było seryjnie w nowym aucie :shocked:

Porażka całkowita :thumbdown:

Czasami mnie powalają pomysły producentów :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chociaż coś mam lepszego w swoim starym gracie :polew:

w A4 jest czujnik w siedzeniu czy nie ? w Mercedesie jak padnie czujnik to nawet switch-off nie pomaga, na fisie błąd wywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy a co tam ma skrzypieć :lol1: Wszystko poskładane lepiej niż w fabryce :gwizdanie:

Każda spinka na swoim miejscu jest :wink4:

p.s. Jak dobrze pójdzie nastepne rezanko będzie czyli montaz przełacznika AIR BAG ON/OFF :)

Żeby tego nie było seryjnie w nowym aucie :shocked:

Porażka całkowita :thumbdown:

Czasami mnie powalają pomysły producentów :confused4:

Niestety jest to doposazenie i mało kto ma :)

to chociaż coś mam lepszego w swoim starym gracie :polew:

w A4 jest czujnik w siedzeniu czy nie ?

Tak oczywiście jest u mnie akurat są :decayed: wszystko u siebie posprawdzałem :wink4:

*************

Wczoraj wyrezałem AIR BAG ON/OFF :radocha: zajęło mi to pół dnia ale wszystko skończyło się szczesliwie :)

Powiem ze to troszke na początku byłem :ranting1: ale pózniej ( po 2 godzinach sciagania tunelu srodkowego celem dostania sie do sterownika poduszek ) zaskoczyło mnie mile :audi::a4fan::thumbup:

Człowiek cały czas sie uczy i poznaje autko :)

air12.jpg

airbag4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo przydatny mod. zrobisz co do tego DIY? warto się nad czymś takim zastanowić... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo przydatny mod. zrobisz co do tego DIY? warto się nad czymś takim zastanowić... :mysli:

Tak zrobię DIY :good: Bardzo latwy montaz :) mi to zajęło 5 godzin :evil2:

zmieniałeś cały schowek czy tylko środkowe bebechy ??

Tak zmieniałem schowek moj mam na sprzedaz :decayed::wink4: ale mozna smiało wyciac otwor na przełacznik jest na to przygotowane miejsce :good:

alvaro dzieki za wiazki ( PINY ) z B8 jeszcze z lata :notworthy: wczoraj parę wykorzystałem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to zajęło 5 godzin :evil2

czyli mi by to zajęło jakieś 15 :decayed: muszę pomyśleć nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to zajęło 5 godzin :evil2

czyli mi by to zajęło jakieś 15 :decayed: muszę pomyśleć nad tym

AUDI przygotowało juz instalacje pod wlacznik AIR BAG :naughty:

Dopiero po pewnym czasie jak zrzuciłem tunel doszedlem do tego :wallbash: nawet w ASO kumpel elektryk nie wiedział o tym :(

Teraz to 1 godzinka i po MODZIE :wink4:

Wrc, czy pod AMI trzeba miec schowek specjalny i jesli tak czy twoj pasuje?

Pod AMI mam taki schowek jak potrzebujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dam znac czy biore, ustale tylko jak bede podlaczal iphone bo moze sie okazac, ze bede musial w innym miejscu wrzucic ten interface gdyz kabelek od niego jest krociutki ...

Mozliwe tez, ze w AMI bede mial osobny dysk z muza-wtedy sie pisze, iphone ma jednak mala pamiec i wole ja wykozystywac do innych celow...

Kurcze, musze opracowac sprytny koncept na fon i muze u siebie.

Na razie nie ma ani zestawu glosnowmowiacego ani podlaczenia dysku/ipoda-tylko karta SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...