Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hm... a gdzie bedziesz cos z softem robil?

Tam gdzie ty albo tam gdzie robiłem moją B6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja jak otworzyłem ten post właśnie leciało chemical brooo... znak od Boga Audi czy co? :notworthy:

lqJDuZIcQ34

:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, a co ma podsufitka B&O czego nie ma "zwykły" s-line? Jakieś dodatkowe głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HILL HOLD ASSIST .

:wtf:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 12:57_________________________________________________Grzesiu na ile liczysz po korekcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez chcesz 340 PS ? :)

:polew: ..no co ty :)

Grzesiek, a co ma podsufitka B&O czego nie ma "zwykły" s-line? Jakieś dodatkowe głośniki?

Tak :wink4: w tylnych słupkach D sa jeszcze dwa dodatkowe głosniki sredniotonowe .

HILL HOLD ASSIST .

:wtf:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 12:57_________________________________________________Grzesiu na ile liczysz po korekcie?

Marcinku ja nie chce wiecej :) Musze korekte zrobić tej górki co mam w okolicach 2 tys. obrotow

Jezeli chodzi o (AHA) to bardzo fajny bayer to jest do hamulca ręcznego :naughty: .

Asystent podjazdu utrzymuje pojazd w miejscu zatrzymania, zapobiegając jego stoczeniu ze wzniesienia. Podczas ruszania urządzenie nie wymaga użycia hamulca ręcznego, zapewniając bardziej komfortową obsługę manewru .

Asystent podjazdu utrzymuje pojazd na wzniesieniu przez czas nieograniczony. System aktywuje się przyciskiem bez użycia hamulca ręcznego. Gdy czas zatrzymania pojazdu z użyciem asystenta podjazdu się wydłuża, samochód automatycznie włącza elektromechaniczny hamulec postojowy. Dalsze pokonywanie wzniesienia nie wymaga już pracy hamulca ręcznego.

Asystent pojazdu jest integralnym elementem systemu sterowania ABS i ESP. Po zdjęciu przez kierowcę nogi z pedału hamulca ciśnienie hydrauliczne zostaje utrzymane, tzn. zaciski hamulcowe z przodu i z tyłu pozostają w bezpośredniej bliskości tarcz hamulcowych. Proces ten nie wymaga aktywacji elektromechanicznego hamulca postojowego. Korzyści tego rozwiązania to szybszy czas reakcji, niższy poziom zakłóceń, większa skuteczność hamowania wszystkich czterech kół, a także większe bezpieczeństwo jazdy.

Do AHA potrzebny odpowiedni Moduł ABS 1AT .

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236774.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mądrzejsze te samochody :good:

powoli Twoje B6 wygląda na rozgrzewkę przed prawdziwym potężnym rezaniem B8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac w Kolegi temacie naszła mnie myśl co można w aucie dołożyć a co nie i tak z ciekawości bo kto jak kto ale ty będziesz wiedział czego nie da sie "dorezac" quattro ? szklany dach? skrzynia np z manuala na automat :) ehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z ciekawości co sie da a co nie a wrc to wie :) a co do skrzynek każdy lubi to co lubi a ja lubie nie zmieniać biegów ewentualnie na łopatkach sie trochę pobawić chodź i to zbędny bajer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole manual bo czlek sobie reke wyrabia i jak z niunia po autostradzie smigasz mozesz reke zamiast biegami czyms innym zajac :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepokojąca cisza w temacie od 3 dni :mysli:

hahah kolejny mod się szykuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :) rezałem schematy do wlacznika START/ENGINE/STOP :decayed: Przy okazji będą zmienione diody w podswietleniu Panela MMI ( info wkrotce )

Był demontaz schowka kierowcy i przełącznika do kluczyka :) Trzeba było spradzic kabelki co i jak idą . Myślę ze w poniedziałek wieczorekiem w garazu kumpla zadziałamy .

Miałem dziś odebrac cała czarną podsufitke ale sprzedający dal ciała i nie przywiózł mi :disgust: miałem być w Kraku .

Ciężko teraz dostać coś fajnego troszkę posucha na częściach :( Jakby ktoś coś widział albo słyszał to dawac znaki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...