Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Przegrzanie silnika?


EnDrIu`

Rekomendowane odpowiedzi

Było by fajnie ale kasa trzyma :embarrassed: wakacje się zbliżają więc będzie na co wydawać :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:18_________________________________________________Podłączyłem się do tematu , to ciągnę dalej :)

Gościu chce mi sprzedać sprężarkę za 500 zł mówi że jest wyczuwalny delikatny luz ale delikatny .

Czy lepiej regenerować za 950 zł bo już głupieje .

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:38_________________________________________________doradźcie bo nie wiem co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robiłeś ? regenerowałeś czy kupiłeś używaną ?

Regeneracja...mam gwarancje na rok, zadnych luzow na wirniku :)

To bardzo nie dobrze ze nie ma luzu poprzecznego. Nowe musi miec od 1mm do 1,5 mm luz poprzeczny. Który kasuje sie pod ciśnieniem oleju dzięki poduszce olejowej. Jak tam on nie wejdzie to długo nie pośmiga. Wzdłużny ma wynosić 0. Tu jest niedopuszczalny nawet najmniejszy. Każdy najmniejszy zle wróży.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robiłeś ? regenerowałeś czy kupiłeś używaną ?

Regeneracja...mam gwarancje na rok, zadnych luzow na wirniku :)

To bardzo nie dobrze ze nie ma luzu poprzecznego. Nowe musi miec od 1mm do 1,5 mm luz poprzeczny. Który kasuje sie pod ciśnieniem oleju dzięki poduszce olejowej. Jak tam on nie wejdzie to długo nie pośmiga. Wzdłużny ma wynosić 0. Tu jest nie dopuszczalny nawet najmniejszy. Każdy najmniejszy zle wróży.

Pozdro

ZC

Łapiesz mnie za słówka :tongue4: Ogolnie fura teraz super smiga:) temat do zamknięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...