Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błąd 595 Zarejestrowane dane powypadkowe


wojtas3m

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy potrzebuje pomocy. Wujek Gugle nie bardzochce mi pomóc, a nagle nie wiadomo skąd zapaliła mi się kontrolka AIRBAG w Audi A4 1,9 TDI AFN 98r. :blink: Po sprawdzeniu VAG'iem na programie VAG-COM 3.11 wykazało mi błąd 595 = Zarejestrowane dane powypadkowe ( prog. POLSKI VAG 4.9) wykazuje to samo. :confused4: Błędu nie mogę skasować żadnym z tych programów. :disgust:

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam z tym zrobić a z tego co wiem to wykasowanie czegoś takiego w warsztacie to koszt ok 700PLN :shocked:

Ratunku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli crash data jest w ster to nie radze kasować tylko wymienić sensor, nie chodzi to już o kasę ale ludzkie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma problemu z wymianą tego, ale jestem w tej chwili w Wielkiej Brytni i jutro wracam do polski. Mam do przejechania ponad 1700 km i nie ukrywam że fajnie się jedzie z taką czerwoną kropką na pulpicie, a po drugie boję się czy w razie czego zadziałają mi poduszki. Dlatego chciałem to wykasować. Koledzy naprawde proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety,ale raczej dzwon autko mialo.Crash data tylko wymiana sterownika,nie oplaca sie reanimowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash można naprawić poprzez rozebranie i wlutowanie nowej części koszt 50 zł, poducha może się palić jak odepniesz kabel od napinaczy pasów przy włączonym zapłonie, może być jeszcze wystrzelony napinacz pasów a sterownik będzie ok i tez nie skasujesz błędu ( wymiana pasa i tyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crash daty nie wykasujesz,owszem mozna naprawic sensor,ale nie polecam to jednak bezpieczenstwo,to ze kontrolka zapali sie i zgasnie nie oznacza ze podczas wypadku uklad zadziala poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...