Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Turbina ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

koledzy mam pytanko , dzisiaj pomykałem sobie autkiem aż w pewnym momencie wyłączyło mi turbinę :mysli:

Zatrzymałem się wyłączyłem zapłon i ruszam po chwili coś jak by kichło i turbinę znowu wywaliło i zaczął kopcić na biało -siwo :mysli:

Odłączyłem podciśnienie i dowlokłem się do domu jakoś , PADŁA TURBINA ???

Dzięki z góry za pomoc , pozdrawiam snajper

Opublikowano

Odkręć węże dolotu, zobacz ile oleju.

Mocne kopcenie na siwo to olej.

Opublikowano

jeżeli zlapal tryb awaryjny wywala olej z silnika to turbo do wymiany lub regeneracji.posprawdzaj jeszcze wszystkie weże.

Opublikowano
  • Autor

Zjadło olej z silnika , to raczej padła :embarrassed:

Moze ktoś poleci zakład w krakowie co robi turbiny ?

Znalazłem dwie oferty robią w cenie 550 - 590 dobra cena ?

Opublikowano

normalnie za regeneracje turbo sie płaci ponad 1000zł. to jak masz za tyle... to naprawde mało.

Opublikowano
jak masz za tyle... to naprawde mało.

jak ma za tyle top ja bym tam turbiny nie oddawał... chińskie zestawy naprawcze z plasteliny

Opublikowano

za samą regenerację zapłaciłem 700 zł ale do tego dochodzą koszty demontażu i montażu turbo, całość około 1000 mnie wyniosła( robiłem w pruszkowie kolesia polecają na różnych forach)

Opublikowano
  • Autor

Turbina wyciągnięta , tragedia jakie ma luzy :shocked:

Zadzwoniłem do gościa powiedziałem jak turbo wygląda i już cena podniosła się do 800 , jeśli nie trzeba wymieniać wirników .

K... nie wiedziałem że tyle roboty jest żeby ją wyjąć ..... przeliczyłem się okropnie .

Opublikowano

no za wyjęcie i przeczyszczeni itercoolera 300zł mi policzyli i to podobno tanio :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przy odkręcaniu turbiny ułamałem tą rurkę od smarowania , wie ktoś jaki to ma numer katalogowy ?

Opublikowano

którą rurkę pewnie od góry szukaj używki lub tylko aso regeneracja u nas od 700 do 1000 tyś

Opublikowano
  • Autor

Ta metalowa co idzie od turbiny za silnik i wychodzi z drugiej strony :)

znalazłem na allegro turbinę za 500 zł gościu mówi że w miodzie jest :) brać ?

Opublikowano

Przy odkręcaniu turbiny ułamałem tą rurkę od smarowania , wie ktoś jaki to ma numer katalogowy ?

Nie kupuj drugiej takiej samej, poszukaj w swojej okolicy firmy zajmującej się serwisowaniem maszyn budowlanych lub węży wysokociśnieniowych i zrobią Ci przejściówkę elastyczną tak jak koledze w tym linku (spójrz na fotki) :

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1091794-60.html

Opublikowano

ja za pelna regeneracje w łodzi dałem 1200;/ ale dobrze robią, od lat... za wyjecie i zamontowanie 300 liczyli....

Opublikowano
  • Autor

Sztomel jesteś wielki , jestem Ci bardzo wdzięczny za tego linka .[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko , podejdzie turbina od 110 ja mam 115 ? nie będzie słabszy ?

Opublikowano

turbina ajm i afn i jeszcze parę innych silników jest ta sama natomiast co do kupna uzywanej za 500 zł ja osobiście wolałbym zregenerować swoją i mieć gwarancję.Różnica mocy miedzy silnikami bierze się z ecu a nie turbiny.Ecu zadaje odpowiednie ciśnienie z jaką pompuje turbina dlatego jak robisz czip tak ja teraz u siebie następuje zmiana map i zwiększenie doładowania turbiny ale to tak na marginesie.Oczywiście mowa o mocy z rzędu 20 -30 KM więcej jeśli chcesz wiecej już trzeba ingerować w turbinę to tyle :>

Opublikowano

jak już kupować turbinę do ajm to minimum z awx-a

Opublikowano
  • Autor

Pany :)

Gdzie oddać mogę turbinę do regeneracji jestem z krakowa , znacie jakiś dobry warsztat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.