Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Kierownica multifunkcyjna


Admirał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Mam problem z kierownicą multifunkcyjną a dokładnie z dwoma kabelkami które zostały wyrwane z kostki i nie wiem w które miejsce mam je wpiąć.Są to dwa kabelki jeden czarny a drugi brązowy a kostka ma pięć pinów.Proszę o pomoc w tej zagwozdce a jeśli to możliwe to o dokładną fote tej kostki którą zaznaczyłem na zdjęciu.

18aff3a20966ab73.jpg

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 21:41_________________________________________________Witam :hi:.No i co nie ma nikogo kto mógł by mi pomóc w moim problemie :wallbash: Proszę jeśli ktoś ma kiere multifunkcyjną to mógłby zrobić zdjęcie tej kostki.Wystarczy odkręcić poduszkę i pstryknąć fote odsłaniając osłonę kabelków. :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________A może ma ktoś schemat elektryczny takiej kierownicy multifunkcyjnej?? :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie i mam tak, zakładając że pinu ponumerowałem tak jak na Twojej fotce zaznaczyłem.

multi.jpg

1 empty

2 niebieski - idzie do mudułu w kirownicy pod poduszką w kostce pin nr 1

3 zielony - --------------- !!----------------------- w kostce pin nr 2

4 empty

5 empty

6 i 7 czarne - poduszka powietrzna

8 i 9 czarne - przewody ze wsuwkami klakson

10 czarny - masa podlutowana do modułu obok kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Dzięki Ci za opis.Wreszcie się ktoś odezwał.Jednak wydaje mi się że opisujesz tą dolną kostkę bodaj ona jest żółtego koloru.U mnie ona jest ok a chodzi mi o tą nad nią czarną z dwoma kabelkami czarnym i brązowym.W kostce tej rozwalonej jest 5 miejsc w którym mogą być wpięte te kabelki.Zrobiłem fote bardziej dokładną tych kabelków

Obraz_002.jpg

Obraz_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Mam kierę multifunkcyjną, niestety brak szyny CAN i na dodatek niefabryczne radio uniemożliwiają mi podłączenie sterowania po kosztach... albo i w ogóle ;)

Chcę tylko podłączyć podświetlenie przycisków, podpowiecie które PINy? Załączam zdjęcia taśmy airbag (między kierą a taśmą całe okablowanie mam podłączone).

13m.jpg

14m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...