Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 b5 2001 kilka zapytań


Adr3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry przepraszam ze w tym temacie pisze ale dzisiaj stałem sie posiadaczem audi a4 b5 2001 1,9 TDI 116 KM "świetne autko " ale juz mam problemy na samym starcie

1. Nie pokazuje prędkości po kasowaniu vagiem "all błędów" działa kolo 30 sek

2. Swieci po 15 min jazdy abs i esp z vag wyczytane czujnik skrętu ....... po mojemu nie znam sie ale jadąc prosto, kierownica nie jest prosto moze to ???

w sumie to tyle reszta działa naprawdę wzorowo

ew jezeli ktos kto ma dostęp do danych z VIN WAUZZZ8DZ1A108370 może by looknoł co i jak

Z góry dziękuje z jakąkolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wymieniał końcówki układu i robił albo i nie robił zbierzności a niestety po tym trzeba wyzerować i zaadoptować na nowo czujnik kąta skrętu.

Jeśli chodzi o licznik to podaj jaki bład się wpisuje na liczniku silniku i ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następne podłączenie pod kompa zrobię jutro u kumpla i podam bo sam takowego vag nie posiadam

ew czy czyms takim jestem w stanie cos zdziałac sam ????? http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnostyczny-obd2-usb-program-pl-i1645228499.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi ten kable będzia działa i program będzie full działający z kodowaniem i logowaniem to mozliwe że tak ale większość działa tylko basic, kasowanie błędów i parę innych funkcji.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:17_________________________________________________Ja tam jestem zdania że za małe pieniądze to nic dobrego się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi ten kable będzia działa i program będzie full działający z kodowaniem i logowaniem to mozliwe że tak ale większość działa tylko basic, kasowanie błędów i parę innych funkcji.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:17_________________________________________________Ja tam jestem zdania że za małe pieniądze to nic dobrego się nie kupi.

do kolegi furki (B5) spokojnie styknie ten chinolek + VAG311.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie usterka prędkościomierza usunięta mnóstwo wody we wtyczce przy skrzyni dalej nurtuje mnie pytanie jak mam przesuniętą kierownice o 10 stopni w lewo i dalej zapala sie abs i esp czy musze jechac na zbierznosc skoro autko prowadzi sie idealnie czy przestawic koło kierownicy i ew jak skorygowac vagiem ustawienie kąta skrętu

"Teraz lamerskie pytanie jak sprawdzic jaka wersje silnika czy też auta "nie znam sie " awx czy tez inna po czym to szukać ???

wiem ze 1,9 TDI 115 KM 2001r

z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz bagaznik i w miejscu kola zapasowego masz wlepe z danymi auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu otworz maske...i na obudowie rozrzadu bedziesz mial biala wlepke i napisane AJM, jesli to FWD (tak tez masz napisane w opisie) albo ATJ, jak to jest Quattro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie tego błędu kąta skrętu jakaś pomoc ????? mam dostęp do vaga tylko potrzebuje wiedzieć co i jak żeby nie zwalić czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie tego błędu kąta skrętu jakaś pomoc ????? mam dostęp do vaga tylko potrzebuje wiedzieć co i jak żeby nie zwalić czegoś

Witaj

Wklej dokładnie kod i opis błędu z silnika i ABS ...pomożemy :wink4:

Dodaj screna z okna głównego ABSu tam gdzie jest soft coding :wink4:

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...