Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomóżcie znaleźć fajne miejsce na narty...


Piterex

Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy się wybrać z dziewczyną w góry i nauczyć się w końcu jeździć na nartach. Czy mógłby ktoś polecić jakąś fajną miejscówkę (Polska, Słowacja) na weekend w rozsądnej cenie? Przydałaby się przy stoku wypożyczalnia sprzętu bo swojego jeszcze nie mam. Szukam po necie cały dzień i nie moge się zdecydować. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś konkretny namiar na hotel, pensjonat, kwaterę ???

Sama też szukam, miałam kiedyś coś do Białki, ale takie nie bardzo było, nie ma co polecać

No właśnie bo pojechać i męczyć się w jakiejś dziurze , która w necie wygląda na nie wiadomo co - to nie bardzo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak - szukasz na necie, wszystko zajete, chore ceny, jakosc bidna.

Jedziesz w ciemno - pochodzisz po 3 domach i wybierzesz cos kultur.

Ja polecam zawoje, pilsko - do jazdy

bardziej do lansu zakopiec, krynice

bialdka jest ni w p ni w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walim , Rzeczka koło Wałbrzycha tutaj można pośmigać całkiem dobrze na nartach a kwater i pensjonatów trochę jest także nie ma sie czego obawiać nocleg to około 40/30 zł karnety na zjazdy to około 20/40 zł no i wypożyczenie nart... ale tego nie wiem osiadam swój sprzęt od zawsze także nie wypożyczam. jeśli będzie śnieg to polecam nasze górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jechałbym w ciemno, pełno jest pokoi do wynajęcia wszędzie (jeżdżę co tydzień na nartki) więc na pewno coś znajdziesz. Wypozyczalnie są prawie przy każdym stoku więc z tym nie będzie problemu. A gdzie się uczyć ? Na pewno nie na kasprowym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie polecam jaworzyne krynicką, dla mnie rewelacja... najdłuższa trasa w polsce 2600m ;), gondolki 6 osobowe, zdązysz wysiąść i wsiąść i niczym po plecach nie dostaniesz :), spory wybór tras, bardzo fajnie sie jezdzilo.... wyjezdzasz na sama gore i potem mozesz wybrac gorke gdzie sie nauczysz jezdzic, a potem na maxa na dół :), bialka tatrzańska i tego typu podróbki na które wcześniej jeździłem wykreśliłem z mojego notatnika hehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...