Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Problem z kątem wtrysku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód to oktavia kolegi wymieniliśmy n75 bo był uszkodzony i ogólnie posprawdzałem vag-iem co i jak. Po tygodniu autko zimne nie chce palic łapie nie na wszystkie cylindry telepie silnikiem i biały dym. Błędów brak lecz kąt się opóźnił do 2-5 jednostek a wcześniej był ok 48. Pasek rozrządu jest ok. Czy to pompa siada ?

Opublikowano

No ale to tak od razy się stało czy wcześniej też cieżko palił czy kopcił??

Opublikowano

Czyli jaką obecnie ma wartość kąt wtrysku i jaki to silnik w tej Skodzie siedzi ?

Opublikowano

sprawdzaleś swiece żarowe ?

Opublikowano

sprawdzaleś swiece żarowe ?

to błysnąłeś :decayed:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 14:59_________________________________________________skaczący kąt wtrysku może świadczyć o uszkodzeniu klina koła pasowego
Opublikowano

autko zimne nie chce palic łapie nie na wszystkie cylindry telepie silnikiem i biały dym.

a to ptzeczytałes

Opublikowano

autko zimne nie chce palic łapie nie na wszystkie cylindry telepie silnikiem i biały dym.

a to ptzeczytałes

jest lato więc świece w ogóle sie nie załączają :gwizdanie:
Opublikowano

jestes bogiem pokłon,weszłes do silnika i sprawdziles mu kompresje przez forum

Opublikowano

jestes bogiem pokłon,weszłes do silnika i sprawdziles mu kompresje przez forum

pisałes o świecach żarowych kolego a nie o kompresji więc wyluzuj :)
Opublikowano

Samochód to oktavia kolegi wymieniliśmy n75 bo był uszkodzony i ogólnie posprawdzałem vag-iem co i jak. Po tygodniu autko zimne nie chce palic łapie nie na wszystkie cylindry telepie silnikiem i biały dym. Błędów brak lecz kąt się opóźnił do 2-5 jednostek a wcześniej był ok 48. Pasek rozrządu jest ok. Czy to pompa siada ?

- Uszkodzony (zatarty) napinacz paska rozrządu (błędna synchronizacja)

- zawieszony zawór/popychacz

Opublikowano
  • Autor

Pasek jest dobrze naciągnięty . Auto ma moc itd jak się rozgrzeje to juz nie ,,telepie '' i brak dymu. Ewidentnie coś z katem się stało i nie wiem,czy czasem nie w pompie lub na kole zębatym w pompie. Chyba ,że jest tam jeszcze jakiś zawór ktory pada? Kat był sprawdzany ok tygodnia temu i było ok teraz wyraźnie się opóźnił....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.