Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koszty przerejestrowania auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś się orientuje jakie są obecne koszty przerejestrowania auta kupionego w Polsce i procedura ? Posiadam fakturę vat. Zawsze rejestrowałem tylko auta zakupione za granicami państwa.

Opublikowano
  • Autor

Tylko że to cennik z 2005r ale :hi:. Może ktoś zna aktualny ? Aha jak mamy wystawioną fakturę vat to nie lecimy już do urzędu skarbowego tylko prosto na rejestrację ? :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co pamiętam podatek od czynności cywilnoprawnych przy zakupie na fakturę Ciebie nie dotyczy, koszt przerejestrowania auta w przypadku gdy zostają stare tablice to 80 złotych z groszem, z nowymi tablicami coś koło 180.

Idziesz do wydziału komunikacji z fakturą/umową kupna- sprzedaży i dokumentami auta, kartą pojazdu, polisą oc i tablicami- te zdajesz ze starym dowodem i otrzymujesz nowe albo gdy chcesz je zatrzymać naklejają na blachy nowe legalizacje.

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie ma obowiązku okazywania ubezpieczenia OC w wydziale komunikacyjnym i mogę wyrobić sobie nowe jeżeli teraźniejsze jest nie ważne po odebraniu tablic coś takiego pamiętam :hi:

Opublikowano

Mi w każdym ostatnio przy rejestracji kazali okazać aktualną polisę, ale nie spieram się czy jest to obowiązek.[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:39_________________________________________________Mały update, zupełnie zapomniałem, że do auta które rejestorwałem musiałem wyrobić nową kartę pojazdu, od kwoty którą podałem trzeba odliczyć 75 złotych jeżeli karta jest, krajowe auto powinno mieć jeżeli nikt jej nie zagubił.

Opublikowano

ubezpieczenie oc musi byc, za 2 tygodnie odbieram twardy dowod i musze juz pokazac polise oc

a same koszty zamknely sie w 200pln, bo auto kupione bylo z innego wojewodztwa i trzeba bylo zmieniac tablice

Opublikowano
  • Autor

ubezpieczenie oc musi byc, za 2 tygodnie odbieram twardy dowod i musze juz pokazac polise oc

a same koszty zamknely sie w 200pln, bo auto kupione bylo z innego wojewodztwa i trzeba bylo zmieniac tablice

Ale tablice rejestracyjne i miękki dowód dostałeś bez okazywania OC? I dopiero trzeba je pokazać przy odebraniu twardego dowodu tak? :wink4:

Opublikowano

ubezpieczenie oc musi byc, za 2 tygodnie odbieram twardy dowod i musze juz pokazac polise oc

a same koszty zamknely sie w 200pln, bo auto kupione bylo z innego wojewodztwa i trzeba bylo zmieniac tablice

Ale tablice rejestracyjne i miękki dowód dostałeś bez okazywania OC? I dopiero trzeba je pokazać przy odebraniu twardego dowodu tak? :wink4:

tak bez OC pokazujesz dopiero jak odbierasz twardy dowod

Opublikowano

poprostu oc trzeba zawrzec w dniu rejestracji, jesli nie to za spoznienie do 3 dni jest 100 eurasow kary.. dlatego sprawdzaja czy zawarliscie oc w dniu rejestracji bo to dla nich kasa :D

Opublikowano
  • Autor

Tylko ciekawe jak mi udowodnią że śmigałem autem w tym czasie :)

Opublikowano

łaski nie robisz, auto jak jest zarejestrowane musi miec oc i tyle, to tak jakbys mogl sobie dzienne ubezp wykupowac wtedy kiedy tylko jezdzisz..

Opublikowano
  • Autor

Zarejestrowane ale nie Rejestrowane .. :cool1: Dziwne to wszystko u nas :P

Opublikowano

a co swojego afna bedziesz na siebie rejestrowal Duchu ? :D

Opublikowano
  • Autor

tak :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.