Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TVN nie ma ludzi którzy mogliby to prowadzić. Drugą kwestią jest kasa... Ich programy to totalne dno. Zakup kontrolowany to ściema. Kiedyś jakaś laska kupowała suzuki swifta w kolorze zielonym. Znajomy który pracował w komisie przy okęciu gdzie stał jeździł nim wcześniej i był biały. Totalny paździerz. Odmalowali, dopicowali i wcisnęli go jej. Żenada na maxa.

Opublikowano

Pomysł+kasa+odpowiedni ludzie= Top Gear :decayed:

Opublikowano

TVN Turbo ogólnie daje radę, ale niestety... daleko im do Top Gear. Kornacki jest zamulony ale mimo to lubię go, za to ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo. Pamiętam kiedyś jak programy motoryzacyjne prowadzil Ziętarski - na tamte czasy to było coś, aż miło się oglądało

Opublikowano

TVN Turbo ogólnie daje radę, ale niestety... daleko im do Top Gear. Kornacki jest zamulony ale mimo to lubię go, za to ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo. Pamiętam kiedyś jak programy motoryzacyjne prowadzil Ziętarski - na tamte czasy to było coś, aż miło się oglądało

Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV.

Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo.

A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu :polew:

Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?

Opublikowano

TVN Turbo ogólnie daje radę, ale niestety... daleko im do Top Gear. Kornacki jest zamulony ale mimo to lubię go, za to ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo. Pamiętam kiedyś jak programy motoryzacyjne prowadzil Ziętarski - na tamte czasy to było coś, aż miło się oglądało

Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV.

Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo.

A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu :polew:

Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?

prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym...
Opublikowano

A myślałem że jest już gdzieś temat o TG na forum, tak to sam bym założył ten temat :naughty:

Jestem wielkim fanem tych trzech maniaków motoryzacji i wszystkie serie oglądałem od kąt na TVN Turbo puszczali, teraz wszystko ściągam z http://www.topgear.net.pl/news.php w HD i dobrze że z napisami jest :kox:

Są już gotowe następne odcinki w 17 serii tylko czekać na premierę co Niedziele na BBC a po dwóch dniach napisy :kox:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 20:21_________________________________________________

Dla mnie najlepszy odcinek to ten w którym porównywali rs4, m3 i cklasę amg i pomiar wyglądu aut idiotometrem :polew: ktoś pamięta? :)

Oczywiście, polew konkretny był wtedy :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 20:24_________________________________________________

Miałem wszystkie sezony.

Nowy odcinek już mam na kompie. Później wrzucę na serwer to na pw podam linki zainteresowanym.

:notworthy: :notworthy: :good: :good:

15,16 nie widzialem a i chyba z 14 luki tez mam..

Paweł najlepiej przed spotem podjedź to nagram Ci 14,15,16 i nowy odcinek 17 serii wszystko w HD i z napisami :wink4:

Opublikowano

Super Pablo OK :good:

Panowie co za problem z polskim Top Gearem??? :decayed:

Przeciez telewizja kupuje programy..oni nie wszystko robią...

Trzeba znalezc firmę producencką,mieć pomysł,a następnie szukać kogoś kto to kupi...

Zapewniam że jak będzie wypasiony program z fajnym pomysłem(bo nie zawsze chodzi o kasę tylko w 90% :polew:)

to TVN Turbo to pewnie i wezmie...

Kiedys sam o tym myślałem.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Przeciez taka operacja tuning to żenada jakich mało....pewnie na tym forum znalazłoby się z 10 lepszych prowadzących niz prosty TEDE.

Opublikowano

Super Pablo OK :good:

Panowie co za problem z polskim Top Gearem??? :decayed:

Przeciez telewizja kupuje programy..oni nie wszystko robią...

Trzeba znalezc firmę producencką,mieć pomysł,a następnie szukać kogoś kto to kupi...

Zapewniam że jak będzie wypasiony program z fajnym pomysłem(bo nie zawsze chodzi o kasę tylko w 90% :polew:)

to TVN Turbo to pewnie i wezmie...

Kiedys sam o tym myślałem.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Przeciez taka operacja tuning to żenada jakich mało....pewnie na tym forum znalazłoby się z 10 lepszych prowadzących niz prosty TEDE.

10 jak nie lepiej :naughty::kox:
Opublikowano
  • Autor

TVN Turbo ogólnie daje radę, ale niestety... daleko im do Top Gear. Kornacki jest zamulony ale mimo to lubię go, za to ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo. Pamiętam kiedyś jak programy motoryzacyjne prowadzil Ziętarski - na tamte czasy to było coś, aż miło się oglądało

Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV.

Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo.

A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu :polew:

Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?

prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym...

Jak słucham Zientarskiego po relacji polsatu wyścigu z Kubicą to mnie wk.... ogarnia.

Jego komentarze, że Robert się stara i że prawie się udało, że on wie że następny wyścig wygra po prostu mnie rozbrajają.

Opublikowano

TVN Turbo ogólnie daje radę, ale niestety... daleko im do Top Gear. Kornacki jest zamulony ale mimo to lubię go, za to ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo. Pamiętam kiedyś jak programy motoryzacyjne prowadzil Ziętarski - na tamte czasy to było coś, aż miło się oglądało

Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV.

Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo.

A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu :polew:

Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?

prowadzi z córką na Polsat Play - Autonomia ale nie ma o czym mówić - Zientarski i córeczka to dno :gwizdanie:kiedyś jeszcze przed tym wypadkiem jego syn był obiecującym dziennikarzem motoryzacyjnym...

Jak słucham Zientarskiego po relacji polsatu wyścigu z Kubicą to mnie wk.... ogarnia.

Jego komentarze, że Robert się stara i że prawie się udało, że on wie że następny wyścig wygra po prostu mnie rozbrajają.

Komentarzy z F1 to wogóle nie słucham. Włączam na wyścig, oglądam, oglądam wręczanie pucharów i tyle. Szkoda nerwów.

Opublikowano

ekipa automaniaka to jakaś porażka-najgorszy jest ten łysy kolo.

Jarek Maznas??? On i tak ma chyba największa wiedzę z tej całej czwórki :wink4:

Opublikowano

Na polsacie zabrali a na c+ dali :)

A jak się nie mylę to ten program w wersji HD jako jedyny w PL ma TVN, czyli Top Gear z lektorem w HD :)

Opublikowano

W HD może i tak ale ja nie pisałem o HD

Opublikowano

W HD może i tak ale ja nie pisałem o HD

Wiem, tylko dopisałem odnośnie rozmowy :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Jest już kolejny odcinek TOP GEAR TVHD :gwizdanie: :gwizdanie:

Dają radę w Monaco :kox:

Opublikowano

Jest już kolejny odcinek TOP GEAR TVHD :gwizdanie: :gwizdanie:

Dają radę w Monaco :kox:

Już lookam :naughty:

Widzę że godzinę temu dorzucili napisy, zassysam :kox: :kox: :kox:

W 6 minut zassał, ludzie zwariowali tyle seedów :kox:

Ale na razie nie oglądnę bo jednak napisów nie dokończyli bo gość co tłumaczy nie mógł dziś siedzieć na kompie i tego skończyć tłumaczyć :kwasny: ;(

Oblookałem tak na szybko to faktycznie w Monaco miażdżą suty, cała śmietanka F1 :kox:

Opublikowano

Jeszcze nie ma. :gwizdanie: :gwizdanie: na TG lookasz ?

Opublikowano
  • Autor

Jest jest.

Top Gear - [17x02] - 2011.07.03 [720p x264 by FoV].mkv

Opublikowano

Napisy będą o 19:00 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.