Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa seria rusza już 30.06 :naughty:

Opublikowano

Ściągać i oglądać :naughty:

Opublikowano

... wczoraj ogladalem nowy z 20stki :wink:

jak ktos moze ogladac BBC iplayer to prosze caly odcinek

BBC iPlayer - Top Gear: Series 20: Episode 1 :this:

ps. w tym odcinku nie ma zadnego " super car " :kwasny: astra + nowe czasy na tablice, goscie, mini koles i katamaran... heh tak sie nabijali z Vauxhall - Opla a jednak ich $ :grin:

Opublikowano

Według mnie nowa seria jest na poziomie kiepskiej 19 serii :( Nudy...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja muszę ściągnąć ze stronki GT bo jeszcze nie oglądałem.

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 11:34 ----------

W dzisiejszym odcinku pojawił się słynny Wolverine :naughty:

Opublikowano

+ poduszkowiec Ford Transit oraz 2 x Merc SLS AMG

gdzie jeden z nich ma naped elektryczny :kwasny: kopaaa ze hoohoo :shock3: ale totalna cicho sza :kwasny:

... Chris Harris robi ciekawe testy :wink:

Opublikowano

tumblr_mqihcwZ14w1sowb4po1_1280.png

W nadchodzącą Niedzielę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzieli odcinek 5? Sesto elemento:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

koncowka ostatniego odcinka musiala wymagac niemalych nakładów...

Opublikowano

pany.... w którym odcinku chłopaki byli na GIbraltarze:kwasny: szkoda że nie wiedziałem...ponoć byli w czerwcu:kwasny::kwasny::kwasny:

top-gear-490x276.jpgclarkson-gib-e1370347940996.jpg

Top Gear arrive in Gibraltar

Opublikowano

Prawdopodobnie odcinek 20x4, w którym testowali tanie i ekonomiczne kabriolety w Hiszpanii.

Opublikowano

Ale ogólnie to nic ciekawego

Opublikowano

odcinek 6 byl jakies 10 dni temu w UK TV i to im wyszlo :thumbup1: + swietne resoraki :shock3:

przy okazji pod koniec pojechali TOTALNIE w strone made in UK :wink: chwalac sie nie bez powodu :decayed:

ten odcinek zdecydowanie polecam :wink:

Top Gear 2013 - Moving Tribute to Great British Motor Industry (Last 13 min UNCUT) - A MUST WATCH - YouTube

Top Gear's Tribute To The British Motoring Industry (HD) - YouTube

Mark Webber On Top Gear 2013 (Full Interview + Lap Time) - YouTube

Opublikowano

20x06 to był ostatni tej serii?

Opublikowano
20x06 to był ostatni tej serii?

Tak

Opublikowano

przy okazji pod koniec pojechali TOTALNIE w strone made in UK :wink: chwalac sie nie bez powodu :decayed:

w/g mnie bieda ich do tego zmusiła, słabo idzie więc zrobili sobie taka małą promocyjkę :whistling:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

własnie leci na BBC odcinek specjalny from Iraq :facepalm:

Opublikowano

wiedza jak sie " sprzedac " :decayed: wiec biedy raczej nie ma :grin::wink:

to jest typowe show + samochody... jak chodzi o testy i zdecydowanie mniej show

to koles Chris Harris :thumbup1:

np. w odcinku 20x5 Top Gear jest przedstawiany Porsche Singer 911 :kox: przez slow Jamesa :grin: sami zobaczcie... jest tez Lamborghini Sesto :shock3:

Top Gear - [20x05] - 2013.07.28 by husyk - Car Videos on StreetFire

Harris w styczniu... zdecydowanie wiecej detali Singera 911 przedstawil... odczucia z jazdy i miejsce gdzie powstaje z "ojcem" singera na czele :whistling:

Pasja bez totalnego SHOW :wink:

Opublikowano

straszna lipa z tego odcinka specjalnego

a na końcu.... Stig w żłobie :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
a na końcu.... Stig w żłobie :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

To był Stig mały Jezus :decayed:

Pamiętam jaka beka była jak to pierwszy raz oglądałem :grin:

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2013 at 13:30 ----------

tumblr_mtbdocZUJf1sowb4po1_1280.png

:grin::grin::grin:

Opublikowano

bylem w sobote na tym verva street racing top gear special :decayed: fajna sprawa, glosno, duzo dymu i ciekawe furmany - byl nawet aventador. no i fajnie bylo zobaczyc ich na zywca :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.