Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki


Korzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze wszycy trzej odejda.i zrobia cos wlasnego.dzis w radiu slyszalem ze jednak go wypie... Szkoda

A swoja droga bbc brit strzelilo sobie w kolano.to byl ich najlepszy program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC musiało wyjsc z twarzą dlatego JC poleciał na zbity ryj, wg mnie całkowicie słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celebryta JC po 20 minutowych wrzaskach dał asystentowi producenta po ryju za to że nie dostał żreć po całym dniu na planie

dla mnie to burak, którego natura dopiero teraz dała znac o sobie

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w piz*u i wylądował... A jednak szkoda bo show robili dobre. No ale nie da się ukryć sam sobie jest winien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w piz*u i wylądował... A jednak szkoda bo show robili dobre. No ale nie da się ukryć sam sobie jest winien..

oczywiscie, mi i wielu milionom osób program bardzo sie podobał ale takie zachowania są niedopuszczalne bez wzgledu na pozycję, stanowisko czy kasę

cos dzisiaj mówili w radyjo ze JC dostał dostał powazna ofertę od rosyjskiej telewizji :facepalm:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to go nie tlumaczy.a jak pojdzie do ruskich to napewno nie bede ogladal tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to go nie tlumaczy.a jak pojdzie do ruskich to napewno nie bede ogladal tego

+ 1

Depardieu, Seagal, im nie " ciąży moskiewski pieniążek" że pojadę Wyspiańskim :facepalm:

Jak do tych pożytecznych idiotów dołączy Clarksson - dla mnie będzie angielską szmatą :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się panda - jeździli po Londynie i Jeremy zablokował cały ruch i musiał wycofywać [emoji14]olew:

Dobre +1

Fakt to go nie tlumaczy.a jak pojdzie do ruskich to napewno nie bede ogladal tego

+ 1

Depardieu, Seagal, im nie " ciąży moskiewski pieniążek" że pojadę Wyspiańskim :facepalm:

Jak do tych pożytecznych idiotów dołączy Clarksson - dla mnie będzie angielską szmatą :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w piz*u i wylądował... A jednak szkoda bo show robili dobre. No ale nie da się ukryć sam sobie jest winien..

oczywiscie, mi i wielu milionom osób program bardzo sie podobał ale takie zachowania są niedopuszczalne bez wzgledu na pozycję, stanowisko czy kasę

cos dzisiaj mówili w radyjo ze JC dostał dostał powazna ofertę od rosyjskiej telewizji :facepalm:

Może gdyby nie afera w Argentynie to by przeszło... Ale za blisko jedno drugiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Argentynie to pojechali po bandzie. Jeremy lubil prowokowac i przesadzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w Patagonii ktoś mu na to pozwolił, mogli to wcześniej przerwać... Wiedzieli co robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na pewno część tych prowokacji to wymysł producentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na pewno część tych prowokacji to wymysł producentów...

dokładnie tak jak mówisz. ale skoro człowiek w tym wieku robi różne prowokacyjne rzeczy, że tak powiem za kasę. to sam na jago miejscu oczekiwałbym po całym dniu prowokacji/grania przed kamerą solidnego żarcia. a już szczególnie przy jego zarobkach. popatrzcie jak gwiazdy przyjeżdżają na koncerty to każdy ma listę wymagań podaną na rok wcześniej(włącznie z rodzajem papieru toaletowego i rodzaju wody mineralnej). a tu moim zdaniem jeszcze większa gwiazda od tych pseudo artystów nie dostała jeść, dobrze jeść. no który z was nie lubi dobrze napełnić brzuszka? moim zdaniem więcej racji ma JC.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak .ale sa pewne granice .mogl go tylko zj***c i pobproblemie.dal mu w pysk i przelala sie czara goryczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że nikt z nas nie wie co tam zaszło do końca. Może JC zwrócił uwagę temu pomocnikowi ten mu odpyskował w jakiś niezbyt przyjemny sposób i dostał za to w ryja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niczego nie tłumaczy.

Jeremiemu odyebało do głowy a efekt koncowy znamy.

Ch.. mu w d... sam sobie na to zapracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev ogarnij sie. pier**lisz jak Macierewicz...

nikt z Nas nie wie co tam ostatnio zaszlo. Pare dni temu czytalem o tym na angielskim forum fanow top gear i kilka osob zwracalo uwage ze JC juz dwa lata temu sprzedal swoje udzialy w TopGear czyli mozna zalozyc ze planowal odejscie z BBC. Druga sprawa jest taka ze glowny producent Andy Wilman tez nie przedluzyl kontraktu.... moze ta cala akcja byla zaplanowana zeby narobic szumu i przyciagnac potencjalnych widzow dla nowego programu JC i reszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc dwa i sie wyjasni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...