Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czerwony Odyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To jest specjalnie tak zamontowane, ale nie wiem czemu.

I faktem jest, że jest troszkę takich A4.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 11:02_________________________________________________Takie małe pytanie.

Warto wysłać kierownicę i gałkę od biegów do zrobienia tych elementów skórzanych?

Opublikowano

Zależy za jaką kwotę...

Opublikowano

To jest specjalnie tak zamontowane, ale nie wiem czemu.

I faktem jest, że jest troszkę takich A4.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 11:02_________________________________________________Takie małe pytanie.

Warto wysłać kierownicę i gałkę od biegów do zrobienia tych elementów skórzanych?

Tak tak, special and limited edition by lakiernik głąb :tongue4::wink4:

W sprawie obszycia skórą, zagadaj z Ragameńcem (Raggaman) :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Znalazłem na forum BM Customs i o tym myślałem.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 09:21_________________________________________________I już wszystko zrobione.

Ładna rejestracja jest. :)

Jeszcze mam pytanie, ile kosztuje Stag?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:16_________________________________________________Podnoszenie prawej szyby naprawione. Dokładniej kostka od sterowania lusterkiem blokowała podnoszącą się szybę, dlatego podnosiła się do jakiejś wysokości. Teraz gra gitara.

Opublikowano

Za sekwencję musisz się liczyć niestety z kosztami myślę na pewno 2000zł :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To wiem.

Mam ofertę na Staga za 2600zł.[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 18:02_________________________________________________Wymieniony filtr kabinowy i odgrzybiona klima (mimo, że było ok, ale to ze względu na alergię).

Teraz włączenie klimy na Auto poniżej 25 stopni to zabójstwo. :D[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 17:02_________________________________________________Gaz został zamontowany. Stag. Korka do ładowania nie ma na żadnych zderzakach etc. tylko przy wlewie benzyny.

Fotki dorzucę w najbliższym czasie.

Opublikowano
Gaz został zamontowany. Stag. Korka do ładowania nie ma na żadnych zderzakach etc. tylko przy wlewie benzyny.

Fotki dorzucę w najbliższym czasie.

tez mam w planie montaż lpg w moim ADR.

mozesz podac dokladnie jaki to zestaw i jakie odczucie z jazdy na lpg i jakie spalanie ?

Opublikowano

Ładna baza do modzenia :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Gaz został zamontowany. Stag. Korka do ładowania nie ma na żadnych zderzakach etc. tylko przy wlewie benzyny.

Fotki dorzucę w najbliższym czasie.

tez mam w planie montaż lpg w moim ADR.

mozesz podac dokladnie jaki to zestaw i jakie odczucie z jazdy na lpg i jakie spalanie ?

Jazda prawie tak samo. Utraty mocy nie ma. Póki co na gazie zrobiłem ponad 200km. W tym, że tankowałem po 120km, aby ocenić ile pali. Średnia mi wyszła 10,5 litra z czego 40km w mieście, reszta w trasie. Po mieście jeździłem dynamicznie, a w trasie 140-160 km/h. I dosyć często na dwójce obrotomierz wskazywał 6 tys. obrotów. Więc w skrócie rewelacja dla mnie.

Teraz staram się jeździć spokojniej i zobaczymy co wyjdzie.

A co do gazu to jest chyba Stag 300 premium. Pytałem się czy jakiś lepszy zmieni coś w ADR to powiedzieli, że nic. Więc jest OK. :)

Aha i B6 w 1,9tdi szans nie ma - dzisiejsze doświadczenie. :)

Opublikowano
Gaz został zamontowany. Stag. Korka do ładowania nie ma na żadnych zderzakach etc. tylko przy wlewie benzyny.

Fotki dorzucę w najbliższym czasie.

tez mam w planie montaż lpg w moim ADR.

mozesz podac dokladnie jaki to zestaw i jakie odczucie z jazdy na lpg i jakie spalanie ?

Jazda prawie tak samo. Utraty mocy nie ma. Póki co na gazie zrobiłem ponad 200km. W tym, że tankowałem po 120km, aby ocenić ile pali. Średnia mi wyszła 10,5 litra z czego 40km w mieście, reszta w trasie. Po mieście jeździłem dynamicznie, a w trasie 140-160 km/h. I dosyć często na dwójce obrotomierz wskazywał 6 tys. obrotów. Więc w skrócie rewelacja dla mnie.

Teraz staram się jeździć spokojniej i zobaczymy co wyjdzie.

A co do gazu to jest chyba Stag 300 premium. Pytałem się czy jakiś lepszy zmieni coś w ADR to powiedzieli, że nic. Więc jest OK. :)

Aha i B6 w 1,9tdi szans nie ma - dzisiejsze doświadczenie. :)

Dobra decyzja z tym LPG, jak bym miał benzynke byłby to jeden z głównych modów :naughty:

Ale z tym B6 w 1,9 to pod jakim wzgledem nie ma szans :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Oboje startowaliśmy, koleś miał 30 metrów przewagi. I pełny power. Powoli metr za metrem odrabianie dystansu było. A jak już wrzuciłem 3 bieg to można było zaczynać wyprzedzanie.

Opublikowano

Oboje startowaliśmy, koleś miał 30 metrów przewagi. I pełny power. Powoli metr za metrem odrabianie dystansu było. A jak już wrzuciłem 3 bieg to można było zaczynać wyprzedzanie.

to jakieś kulawe to B6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oboje startowaliśmy, koleś miał 30 metrów przewagi. I pełny power. Powoli metr za metrem odrabianie dystansu było. A jak już wrzuciłem 3 bieg to można było zaczynać wyprzedzanie.

to jakieś kulawe to B6 :decayed:

Koleś chyba nie umiał wrzucać biegów. ;f

Z resztą robiłem już tym mocniejsze auta, np. BMW e36 18iS (140KM).

Opublikowano

Wiele zależy od kierowcy, nie tylko maszyna jest ważna :D Fakt faktem, jestem Ci skłonny uwierzyć - kolega Meganką 1.9 czysty diesel potrafił nieraz brać ciekawe wozy :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Natomiast dzisiaj ciśnienie mi podskoczyło chyba dwukrotnie jak przy 5km/h przyryłem podwoziem na dziurze. Ale nic się nie stało.

Co prawda przez godzinę chodziłem nabuzowany na stan drogi, ale jest OK.

Btw. klocki hamulcowe na tył brać do kompletu Boscha? Dobre są?[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________Pomyłka jest to Stag 4.

Do tego dzisiaj wymieniony olej (Castrol 5W40), klocki tylne (Lucas) i płyn chłodniczy. :)

Także brzmi świetnie. :D[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 16:55_________________________________________________Spalanie LPG cudne. 10,8 litra przy samej trasie, prędkości typu 140-180. I często max obroty. ;)

Opublikowano

to bardzo malutko, tylko się cieszyć :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie mogę uwierzyć. :D

Teraz planuję mały teścik, mianowicie czy jest różnica między gazem Orlenu, a Statoila.

Bo prawdopodobnie na Statoilu zrobię więcej kilometrów na jednym zbiorniku.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:56_________________________________________________Przeciętne spalanie to 10-12 litrów. Zależy gdzie się jeździ i jak. I nigdy nie szczędzę swojej prawej nogi.

Najbliższy plan to założenie odcięcia do pompy paliwowej, gdy chodzi na LPG (bo gazownicy nie założyli).

Opublikowano

calkiem niezly wynki ze spalaniem..

a jak wyglada na trasie tak 100 -120km/h

i miasto do 3000 obrotow :naughty:

planuje montaz w moim a4 ADR ale nie pytale w okolicy jakie systemy montuja...

Opublikowano
  • Autor

Na trasie przeciętnie przy takiej prędkości około 9 litrów, nawet może mniej.

Miasto 10 litrów. Ale to przy lekkim przyspieszaniu.

Ogólnie w mieście spalanie idzie bardzo w górę.

Opublikowano

To i tak dobrze bo nawet przy spalaniu 10l na 100km to i tak polowa ceny pb.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.