Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy są tu osoby lubiące biegać???. Zajmę się promowaniem tego sportu na forum. Ja biegam od kilku lat regularnie 2-3 razy w tyg (jakieś 20-30km tygodniowo) mam za sobą już wiele półmaratonów i 1 maraton. Jeśli ktoś się znajdzie niech napisze swoje doświadczenia i czasy na poszczególne dystanse:

moje czasy:

5km - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania - 24:30 - obecnie 15.04.2013r. - 21:40

10km - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania-49:00 - obecnie 15.04.2013r. - 44:30

półmaraton - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania - 1:55:00 - obecnie 15.04.2013r. 1h 43:40

maraton - 3:49:50 netto

dodam że czasy są na chwile obecną a forma cały czas rośnie

Opublikowano

w podstawówce miałem 2.54.16 na 1000m

5km nie pamietam... :confused4: :confused4: :confused4:

ale pamietam że rzygałem... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dużo biegałem przez ostatnie dwa lata ale od wrzesnia zmogło mnie choróbsko niewiadomego pochodzenia i forma zdechła.. :angry:

Jak tylko się uda to wrócę..bardzo lubię bieganie...(a pamietam jak kiedys uważałem że to głupie :tongue4:)

W godzinę przebiegałem max około 12km ..

Opublikowano

Pepin z Poznania biega nawet w maratonach :good:

Opublikowano

Ostatnio zacząłem trochę biegać, jak mam czas i chęci to trzy razy w tygodniu, parę razy udało mi się przebiec 10km. Najlepszy czas to 57min.

Opublikowano
  • Autor

Dużo biegałem przez ostatnie dwa lata ale od wrzesnia zmogło mnie choróbsko niewiadomego pochodzenia i forma zdechła.. :angry:

Jak tylko się uda to wrócę..bardzo lubię bieganie...(a pamietam jak kiedys uważałem że to głupie :tongue4:)

W godzinę przebiegałem max około 12km ..

to zycze powrotu do zdrowia. Bieganie jest :good:

Opublikowano

ja biegam z rewelacyjnym czasem do sklepu po beer jak się skończy xD, a tak na serio to od dwóch miechów nie biegam bo coś mi plecy pokręciło jak mi się polepszy to na pewno zacznę od nowa i wkleję swoje czasy :)

Opublikowano

ja biegam regularnie od 2 lat 5km czysto dla kondycji i zdrowia ostatnio zmierzony czas 22min 30sec :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja biegam regularnie od 2 lat 5km czysto dla kondycji i zdrowia ostatnio zmierzony czas 22min 30sec :naughty:

:good:

Opublikowano

Pepin z Poznania biega nawet w maratonach :good:

na maraton za wcześnie jeszcze :)

rok temu wróciłem trochę do biegania po 10 latach przerwy :)

800 2:04

1000 2:33

3000 8:41

Poznański półmaraton 2011 1:41 - debiut

Teraz za 2 tygodnie wybieram się do Pobiedzisk .. bo jest liczony do GP Wielkopolski

Tydzień temu :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/265129_1977560250227_1579766295_1870246_5892295_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

to szeroko ja debiut w połówce 1:41, ja teraz miałem w grodzisku 2 półmaraton w życiu i dałem 1:55. W pobiedziskach albo w pile chce poniżej 1:49, taki plan póki co

Opublikowano

kiedyś dużo rowerem jeździłem,regularnie ,dziesiątki kilometrów-czasu nigdy nie mierzyłem,-ostatnio zacząłem biegać z psem,niestety żeby wrócić do dawnej kondycji-potrzeba troche czasu i regularności,a z tymi ostatnio krucho u mnie :embarrassed: ale może dzięki temu wątkowi...zobaczymy :cool1: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś dużo rowerem jeździłem,regularnie ,dziesiątki kilometrów-czasu nigdy nie mierzyłem,-ostatnio zacząłem biegać z psem,niestety żeby wrócić do dawnej kondycji-potrzeba troche czasu i regularności,a z tymi ostatnio krucho u mnie :embarrassed: ale może dzięki temu wątkowi...zobaczymy :cool1: :gwizdanie: :wink4:

no i o to chodzi, promocja biegania:)

Opublikowano

to szeroko ja debiut w połówce 1:41, ja teraz miałem w grodzisku 2 półmaraton w życiu i dałem 1:55. W pobiedziskach albo w pile chce poniżej 1:49, taki plan póki co

w Grodzisku wyszło ok 1:31 ...

Opublikowano
  • Autor

to szeroko ja debiut w połówce 1:41, ja teraz miałem w grodzisku 2 półmaraton w życiu i dałem 1:55. W pobiedziskach albo w pile chce poniżej 1:49, taki plan póki co

w Grodzisku wyszło ok 1:31 ...

:slina:

Opublikowano

cocoo24 ... gdzie mieszkasz, może Piątkowo?

Opublikowano
  • Autor

cocoo24 ... gdzie mieszkasz, może Piątkowo?

nowe miasto - szczepankowo, biegam przeważnie po malcie w tygodniu tak 19-20,

Opublikowano

dla biegających ... i nie tylko, polecam, ze Sławkiem przebiegłem i przejechałem setki km ;)

wie co robi i lepszego nie znam w tym fachu

http://www.marszalek-osteopatia.pl/15922/11922.html

Opublikowano

:hi:

Też biegam, ale tylko troche. Około 10 minut rano, od miesiąca regularnie. Musze sie rozruszać.

Ostatnia niedziela ok. 4 km - 23 minuty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.